Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Planlı Bakım [ 22.03.2024 tarihli ] - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Tanışma/Duyuru/Diğer (https://tsubasatr.net/forum-tanisma-duyuru-diger.html)
+--- Forum: Duyurular (https://tsubasatr.net/forum-duyurular.html)
+--- Konu Başlığı: Planlı Bakım [ 22.03.2024 tarihli ] (/konu-planli-bakim-22-03-2024-tarihli.html)

Sayfalar: 1 2

Planlı Bakım [ 22.03.2024 tarihli ] - AlphaT®.NET - 19-03-2024

Merhabalar,

22.03.2024 tarihinde forumumuzda sürüm güncellemeleri, site hızı arttırma ve sürüm tema uyumluluk çalışmaları yapılacaktır.

Tahmini olarak 22.03.2024 23:00 - 23.03.2024 08.00 arasında forum kapalı olacaktır. Siteye de erişim mümkün olmayabilir.

Uzun süreli olursa bilgisi site girişinde yapılacaktır.

Bilgilendirmek istedim.

Selamlar. Gülümseme

RE: Planlı Bakım [ 22.03.2024 tarihli ] - Hiena 2 - 20-03-2024

Hemen aklıma not aldım... Bilgilendirme için teşekkür ederim. 

O saate yakın mesaj yazarken dikkatli olalım ve mesajımızı kopyalayalım ki yazacaklarımız boşa gitmesin.  Gülümseme

RE: Planlı Bakım [ 22.03.2024 tarihli ] - Hiena 2 - 23-03-2024

Bunları söylediğim halde ilginç bir şekilde bakım saatini unutmuştum. Gece, uzun sayılabilecek mesajımı yazdığımda site bakımdadır bilgisi çıktı. Neyse ki tedbir amaçlı sürekli mesajı göndermeden önce kopyalıyorum ve bu yüzden yazdıklarım boşa gitmedi.  Dil Çıkarma

RE: Planlı Bakım [ 22.03.2024 tarihli ] - AlphaT®.NET - 23-03-2024

@Hiena 2 Tolga abi ben de düşünüp planlı bakım duyurusunu iyi ki yapmışım diyebilirim o zaman  Güzel

Bizde çalışmaya 23:00 değilde 23.45 gibi başlamıştık. 12.00 gibi tamamlamıştı. Forumu açmayı unutmuşum ; @Jun Misugi admin artık siteyi açsana sayın danışmanım diye whatsapptan yazınca site açıldı Dil Çıkarma

RE: Planlı Bakım [ 22.03.2024 tarihli ] - Hiena 2 - 23-03-2024

Evet, duyuru her zaman gerekli ama biz unutkan olduğumuz için o saate yakın sitede ekrana yansıyan bir alarm bilgisi gibi bir şey olsa aklımızda kalmış olurdu.  Gülümseme

Yada çalışmanın olduğu gün, yakın saatlerde bu konu açılabilirdi. Veya birimizin, bakım saatine yakın buraya mesaj yazıp hatırlatmada bulunması faydalı olurdu. Bunlar seçenekler... Ama her zaman her türlü durum için benim gibi mesajınızı göndermeden önce kopyalayıp öyle gönderin bence. 

Evet, üstelik çalışmaya da belirtilen saatten geç başladınız ama buna rağmen unuttuk. 

Ve sabah açılmadığını görünce çalışma uzamıştır diye düşündüm. 

Yani olayın başını da sonunu da tamamen unutmuşuz ve kaçırmışız.  Dil Çıkarma

RE: Planlı Bakım [ 22.03.2024 tarihli ] - AlphaT®.NET - 23-03-2024

@Hiena 2
baya güldüm abi, iyi özetlemişssin  Dil Çıkarma 

Bizde çay içerken saatin çabuk geçtiğini farkedeli 45 dakika geçmişti planlamanın üzerinden. Çalışmayı yapan içinde, bilen içinde duyuru haricine çıkılmış  Açık Ağızlı Gülümseme  Neyseki sağ sağlim forumu açtık, devam ediyoruz  Gülümseme

Alarm yada hatırlatıcı mesajlar gibi bir özelllik yada konuyu zaman yaklaştıkça veya o gün hatırlatmak olabilir.