Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Merhaba Herkese - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Tanışma/Duyuru/Diğer (https://tsubasatr.net/forum-tanisma-duyuru-diger.html)
+--- Forum: Tanışma Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-tanisma-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: Merhaba Herkese (/konu-merhaba-herkese-6277.html)

Sayfalar: 1 2

Merhaba Herkese - ben bakashimazu - 25-07-2021

Selam arkadaşlar.İsmim Ufuk.27 Yaşındayım.Tsubasa ile anaokulu (6 yaşında) döneminde almış olduğum super striker 2 atari oyunu ile tanıştım.
Dil Arapçaydı ve çoğunuz gibi kurcalayarak keşfediyordum.Atarim çok ısındığı için asla nankatsuyu görememiştim ve bizim zamanımız gerçekten anime olarak da bol ve kaliteli yapımların olduğu bir zamandı.Gönlümüzde hep beşi bir yerde ile gezerdik.

Pokemon,Yugioh,Beyblade,Tsubasa,Digimon

Gel zaman git zaman derken büyüdük ve ateri oyunlarının akıllı telefonlara kadar inmesi ile (symbian zamanı s40-s60 daha android,ios bilmem) gerek pokemon firered gerek ise tsubasa super striker 2 nes oynayarak ergenliğimi yedim ve bu iştah tsubasa hack oyunlarını gördükçe daha da kabardı ve liseden-üniversite mezunu olmuş ardından yüksek lisans ile devam eden bu süreçte hala aklımın bir köşesinde bulundurduğum beşi bir yerdemi muhafaza etmek ve parlatmak için aranıza gelmiş bulunmaktayım.

Aslında lise zamanında buraya farklı bir e posta ile üye olmuştum fakat o postayıı artık resmi olarak hiçbir yerde kullanmak istememem ve silmem(unutmam) sonucu resmi bir hesap ile aranıza resmi bir giriş yapmayı düşündüm.

Anlatılacak ve yukarıdakilerin arasını dolduracak o kadar şey var ki:

Tsubasa oyunu ile ışıklı futbola olan hayranlık ve inazuma eleven ile tanışma,
Lisede buraya kayıt olup üstadlardan yardım alarak dokumantasyon indirerek hex editör ile kendi ilk hack oyunumu yapma,
Gelecekte android ve ios platformuna tsubasa nes felsefesini yaşatma adına benzer oyun programlama düşüncelerim,
Tsubasa dream team,rise of the new champions düşüncelerim,
veeeee üye olmanın verdiği gaz ile sınırsızca özel,temiz güvenli hack oyunlarına erişim , tsubasa sever insanlar ile bilgi alışverişi

bunlarda artık bir sonraki konular için olsun. Herkese iyi akşamlar. Yupi

RE: Merhaba Herkese - Ahmet Yasin - 25-07-2021

Hoşgeldin

RE: Merhaba Herkese - Makoto Soda - 25-07-2021

Aramıza tekrar hoşgeldin Ufuk bende senin gibi saydığın animeleri zaman zaman izler oyunlarını oynarım. Özellikle Pokemonun gba oyunlarını ezberledim artık.

RE: Merhaba Herkese - ben bakashimazu - 25-07-2021

Önce pokemon blue sonra Firered Türkçe gba ardından içine girince Uyuyan snorlax, flash özelliği edinmeden gezindiğimiz karanlık mağara,taştan habersiz 100 lvl kasıp evcilleşmeyen pikachu.Böyle bir çocukluk işte Güzel

RE: Merhaba Herkese - ScoUnk - 25-07-2021

Hoşgeldin. Digimon ve Yu-Gi-Oh daha az hakim olmak üzere, saydığın tüm serileri ucundan kıyısından yakalamış biriyim. Tabii en hakim olduğum kısmı Captain Tsubasa. En azından bununla ilgili çok detaylı yardımcı olabilecek insanlar var burada. Pokemon Yellow ve Pokemon Blue'ya saatlerimi gömdüm çocukken. Gameboy el konsolum vardı. Büyüyünce de Pokemon World Online oynadım yine ona da uzun saatler gömdüm. Türkiye'yi sarıp sarmalayan bu markalar gerçekten hepimiz için değerli sanırım. Keyifli katkılar yapmanı bekliyoruz.

RE: Merhaba Herkese - ben bakashimazu - 25-07-2021

İnşallah.Bende sabırsızlanıyorum ileride göreceğiz. Güzel