Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Nankatsu Musashi:Captain Tsubasa 2 Super Striker Türkçe-10.Bölüm(Yeni Çeviri) - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Video Youtuber Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-video-youtuber-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Serileri (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-serileri.html)
+--- Konu Başlığı: Nankatsu Musashi:Captain Tsubasa 2 Super Striker Türkçe-10.Bölüm(Yeni Çeviri) (/konu-nankatsu-musashi-captain-tsubasa-2-super-striker-turkce-10-bolum-yeni-ceviri.html)

Sayfalar: 1 2

Nankatsu Musashi:Captain Tsubasa 2 Super Striker Türkçe-10.Bölüm(Yeni Çeviri) - Jun Misugi - 03-07-2021

Nankatsu takımında Kaptan Misaki ve forvet Nitta defansta İshizaki kalede kazmalar kazması Morisaki.
V2 için Toho ile mücadele edecek olan Nankatsu bu kadro ile çok zorlanacak.
Dördüncü rakibimiz Musashi ve kaptanları Jun Misugi 2.yarı oyuna giriyor 
Musashi oyuncuları da Misugi nin oyuna girmesiyle statları yükseliyor.
Jun Misugi Hyper Overhead tekniği ile şimdiye kadar karşılaşacağınız en güçlü oyuncu.
Sahaların Artisti karşısında Sahaların Prensi.
Bakalım nasıl bir maç bizleri bekliyor.

RE: Nankatsu Musashi:Captain Tsubasa 2 Super Striker Türkçe-10.Bölüm(Yeni Çeviri) - Karl Heinz Schneider - 03-07-2021

Öncelikle eline sağlık.

Morisaki maçın adamı. İlk yarı hiç gol yemedi, ikinci yarı ise sadece Misugi'den iki tane gol yedi. İlk yarı gol yeseydi işin bayağı bir zorlaşacaktı. Ancak 2-0 önde kapattın ve ikinci yarı galip gelmeyi bildin, tebrik ederim abi.

Maçın son anlarında 2-1 öndeydin ve atak yapıyordun. Rakip kaleci 2 kez topu kaptı. Ancak ikisinde de topu ceza sahası içine gönderdi ve topu geri kazandın. Burada şanslıydın. Eğer topu ileriye, örneğin Misugi'ye gönderseydi gol yiyebilirdin.

Nitta'nın yine seviye atlamaması kötü oldu. Bu turnuvada 2 maç daha var, gol atma ihtimalin azaldığı için yenilme ihtimalin de artmış oluyor. Umarım hiç yenilmeden bu turnuvayı geçmeyi başarırsın.

Bu turnuva benim en sevdiğim turnuva. Karakterler, takımlar, maçlar ve müzikleri de çok güzel. Ama Toho maçı çok zor ve insanı sinir edebilir. Bakalım hem Furano, hem de Toho maçlarında neler yapacaksın.

Kolay gelsin.

RE: Nankatsu Musashi:Captain Tsubasa 2 Super Striker Türkçe-10.Bölüm(Yeni Çeviri) - Robert lewandowski - 03-07-2021

hiç yenilmeden gidiyorsun alah nazarlardan kurtarsın

RE: Nankatsu Musashi:Captain Tsubasa 2 Super Striker Türkçe-10.Bölüm(Yeni Çeviri) - TimeLordPandora - 03-07-2021

misgiye hak etiği özelikler eklenseydi görürdüm ozman Yuzo Morisaki << görüdüm  eline sağlık

RE: Nankatsu Musashi:Captain Tsubasa 2 Super Striker Türkçe-10.Bölüm(Yeni Çeviri) - Robert lewandowski - 03-07-2021

RE: Nankatsu Musashi:Captain Tsubasa 2 Super Striker Türkçe-10.Bölüm(Yeni Çeviri) - Hikaru Matsuyama - 03-07-2021

Maçın adamı net bir şekilde o sevmediğin, yok saydığın Morisaki.  Dil Çıkarma  Yanlış saymadıysam ilk yarıda 6 kurtarış yaptı ki bu sayı bütün bir ilk yarıda kusursuz oynadığını gösterir. Daha önce de söyledim, ben Morisaki'yi belli ki hepinizden daha çok seviyorum ancak bende bugüne dek böylesine güzel bir performansla oynadığını görmüş değilim.  Güzel

Misugi ve Musashi'ye karşı oynamak her zaman büyük keyif verir, güzel karşılaşmaydı. 

Adamım Matsuyama'yla olan yarı final maçında sana başarılar dilerim.  Süper