Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Football Manager 2005 - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Oyun Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-bolumu.html)
+--- Forum: Diğer Oyunlar (https://tsubasatr.net/forum-diger-oyunlar.html)
+--- Konu Başlığı: Football Manager 2005 (/konu-football-manager-2005.html)

Sayfalar: 1 2 3

Football Manager 2005 - Makoto Soda - 11-03-2021

Arkadaşlar yılların eskitemediği oyunlardan bir tanesi olan FM 2005 kariyerine başlamak istiyorum. @ScoUnk arkadaşımızın kariyerini bitirmesi üzerine ben de yeniden bir kariyer yapmak istedim. İnşallah uzun soluklu güzel bir kariyer olur. Türkiye Süper Ligi'nden bir takım yönetmek istiyorum. İstek olursa sizin isteğiniz doğrultusunda bir takım seçeceğim.İstek olmazsa Gençlerbirliği ile şampiyonluk hedefimiz var. Konuyu burda bitiriyorum.Takip edecek olan varsa isteklerinizi yazabilirsiniz.

RE: Football Manager 2005 - ScoUnk - 12-03-2021

Oooo hayırlı olsun. Görmek istediğimiz hareketler. Çocukluğumdan beri kendim oynamayı sevdiğim kadar, başkasının oynadığı oyunu izlemeyi de severim. Bu da öyle bir tecrübe olacak bana.

Yazını okurken daha bitirmeden acaba Gençlerbirliği mi seçse diye düşündüm, sen direkt yazmışsın bir sonraki cümlede. Gülümseme

O dönem baş altı takım Gençlerbirliği idi. Ama biraz role play yapabilirsin. En son 1984 yılında şampiyon olan Trabzon'a bu hasreti gidermesinde yardımcı olabilirsin. Gençler ya da Trabzon uygun olacaktır bence. Gülümseme

Takip ediyor olacağım. Başlığı takibe aldım.

RE: Football Manager 2005 - ekspresgs - 12-03-2021

FM2005 yada fm 2006 mıydı benim Lyon Juninho P'nin olağan üstü frikik golleriyle 8-9 sene sonra oyunu bırakmıştım.
Çok keyifli idi.

Akçaabat Sebatspor
yada
Sakaryaspor o sezondan aklıma gelen takımlardan. Gülümseme

RE: Football Manager 2005 - Makoto Soda - 12-03-2021

@ScoUnk  Yorumun için teşekkür ederim. O zaman ben de yıllardır şampiyonluk hasreti çeken Trabzonspor ile başlıyorum kariyere.
@ekspresgs Juninho ile Lyon üst üste 7 kez şampiyon olmuştu ondan sonra da zaten daha şampiyonluk yüzü göremediler.Bir çok yıldız oyuncu çıkarttılar. Juninho,Govou,Benzema,Abidal,Malouda,Essien ve Ben Arfa gibi oyuncularla şampiyonluk yaşadılar.

RE: Football Manager 2005 - Makoto Soda - 12-03-2021

[img][Resim: IZg9Ss.png][/img][img][Resim: 2QsuNP.png][/img]

@ekspresgs @ScoUnk
Amasyaspor maçında takım bitiricilik ve defansif olarak hiç iyi bir oyun sergileyemedi.Takımda sağ ve sol bek olarak çok güçsüz kaldık.Bunu sezonun ilk maçı olmasına yorumladım. Fatih Tekke,Mehmet Yılmaz ve Augustine gibi forvet oyuncularının yanına bir de Trabzon efsanesi olan ve kulubü bulunmayan Hami Mandıralı'yı transfer ettim.İlk maçında üç gol birden attı. Manisaspor'u rahat geçtik.Yunan ekibiyle berabere biten maçta rakip kaleci kariyerinin maçını oynadı.Manisaspor maçında Fatih Tekke sakatlandı.Young Boys maçında oyunun ilginç kararıyla karşılaştım.Kayıt ettiğim halde Fatih,Mehmet ve Hami maç için seçilemez duruma düştüler.4-4-2 olan taktiğimi 4-5-1 çevirmek zorunda kaldım.Yine de turu Augustine'nin muhteşem performansıyla geçtik.Şimdilik bu kadar yazıyorum. Bir sorum olacak maçları ne kadar aralıklarla atmamı isterseniz ? 5 maçta mı yoksa 10 maçta bir mi atayım ? İstediğiniz herhangi bir şey varsa fotosunu  atabilirim.

RE: Football Manager 2005 - ekspresgs - 12-03-2021

@Makoto Soda juninho,Govou,Benzema, Essien evet harikaydı takımımda.

Benzema FAS milli takım oyuncusuydu. Fas asıllı olduğundan oyunda yeni yeni parlıyordu ve FAS asıllı idi, o çok ilginç gelmişti bana.

Young boys macı efsane olmuş.
Augustine diye adam varmıs hatırlamadım.

5-10 maç arası bence iyi. Karar sizin

*Hami'yi almak iyi düşünce olmuş. Sert sert vurmuştur.
Lig başlıyor.