Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
[TÜRKÇE] Captain Tsubasa Fierce Fights En La Liga - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Manga Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-manga-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Oversea Fierce Fights En La Liga (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oversea-fierce-fights-en-la-liga.html)
+--- Konu Başlığı: [TÜRKÇE] Captain Tsubasa Fierce Fights En La Liga (/konu-turkce-captain-tsubasa-fierce-fights-en-la-liga.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5

[TÜRKÇE] Captain Tsubasa Fierce Fights En La Liga - Tremelo10 - 27-02-2021

[Resim: 5N6Ko9.jpg]

Bu proje Captain Tsubasa Oversea Fierce Fights En La Liga isimli manganın Türkçe çeviri projesidir.58 bölümlük olan bu manganın çevirisine başlanmıştır.

Bu seri İspanya'da La Liga liginde mücadele eden Tsubasa'nın mücadelesini anlatmaktadır.

Bölümler için linkler aşağıdadır.

Bölüm 1
Bölüm 2
Bölüm 3
Bölüm 4

NOT:Credits sayfalarını kaldırmadığınız sürece istediğiniz yerde paylaşabilirsiniz.

Çeviri Ekibi
Çeviri: @Tapates
Montaj: @Tremelo10

Pazartesi yazılılar başladığı için sonraki bölümlere yazılılar bitince başlayabilirim.Lütfen kusura bakmayın

RE: [TÜRKÇE] Captain Tsubasa Fierce Fights En La Liga - ScoUnk - 27-02-2021

Çok vaktim olmadığı için yalnızca ilk bölümü okuyabildim.

Elinize sağlık. Emek var şüphesiz. Fakat bazı çeviri ve yazım hataları gözüme çarpıyor. Varsa arkadaşınız, üçüncü bir göz, yayınlamadan önce bir kontrol ettirin isterseniz. Gülümseme

Onun dışında projeyi tamamlamanızı dilerim.

RE: [TÜRKÇE] Captain Tsubasa Fierce Fights En La Liga - Hikaru Matsuyama - 27-02-2021

CT denilince en keyif aldığım şey manga okumaktır. Bu sebepten birilerinin manga çevirisi yaptığını gördüğüm zaman pek bir memnun oluyorum. 

Elinize emeğinize sağlık, kolay gelsin ikinize de. 
Ganbatte ne!!  Süper

İlaveten,
Doğrudan çeviri filan yapacak zamanım yok ancak çeviride zorlandığınız yerler olursa sorarsanız en kısa sürede seve seve yanıtlarım, İngilizcem iyidir. Sanırım benzer şekilde ScoUnk da photoshop ile ilgili yardım talebinde bulunacak olursanız sizi geri çevirmeyecektir. 

RE: [TÜRKÇE] Captain Tsubasa Fierce Fights En La Liga - ScoUnk - 27-02-2021

@Hikaru Matsuyama

Montajı bana yaptırma seviyesine gelmediği sürece yardımcı oluyorum evet. Birkaç kere mesajlaştık zaten @Tremelo10 ile. Gülümseme

RE: [TÜRKÇE] Captain Tsubasa Fierce Fights En La Liga - AlphaT®.NET - 27-02-2021

@Tremelo10 @Tapates ve diğer emekleri geçen herkese teşekkürler. Gülümseme

Şuan okuyorum. Bahsedilen şekilde ufak tefekler var. Başlanmasına, yayınlanmasına ve şuan okunması keyif veriyor.

Manga sitemize de ekliyorum.
Sevgiler.

RE: [TÜRKÇE] Captain Tsubasa Fierce Fights En La Liga - Taro Misaki _11 - 08-09-2022

Yarım bırakılan fierce fights en la liga çevirisinde devam edilecek mi. O manganın ingilizcesini okudum , fakat ingilizcem fazla iyi olmadığı için bazı yerleri anlamadım görsellerden anlayabildiğim kadar okudum. Fierce fights en la liga nın çevirisi tamamlanırsa çok sevinirim Gülümseme