Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Manga Okuma Etkinliği - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Manga Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-manga-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Manga Tartışma & Anket Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-manga-tartisma-anket-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: Manga Okuma Etkinliği (/konu-manga-okuma-etkinligi.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

RE: Manga Okuma Etkinliği - GÜNEŞ 2 - 14-01-2021

18. BÖLÜM SPOİLER ALARMMMM
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ah genzo,çilekeş genzo,ne yapsın genzo.o kadar bu maçı bekle sakatlık yüzünden maça çıkama .ne köyü bir şey.

tsubasa ve hyuganın gücü eşitmiş.heheheheheh.sonra puyol gibi dalıp topukapacak ama

.takeshi ise kıpır kıpır.elbette misakiyi geçemezdi ama o clutch hopun temeli teeey o günlerden demek.

tsubasanın heel liftide muhteşem sonra voleyi bir çakıyor gooooool.

RE: Manga Okuma Etkinliği - Karl Heinz Schneider - 15-01-2021

@GÜNEŞ 2

Ben ilk seride bir süre Sawada ile Misaki'nin eşit seviyede oyuncular olduğunu düşünüyorum. Seri yapımcılarının da böyle planladıklarını düşünüyorum. Ama o final maçları sonrası ve hikayesiyle Misaki'ye daha çok ağırlık verdiler ve Sawada'yı Japonya Milli Takımı'ndan sonra düşürdüler. Sawada, Japonya Milli Takımı'nda da oynayacak bir oyuncuydu ama Shingo Aoi diye yeni bir karakter getirdiler. Böylece Sawada'yı bitirdi Captain Tsubasa yapımcıları.

RE: Manga Okuma Etkinliği - GÜNEŞ 2 - 16-01-2021

bende böyle düşünüyorum ama sawadayı belkide daha sonraya saklıyolardır

RE: Manga Okuma Etkinliği - GÜNEŞ 2 - 16-01-2021

19. bölüm spoiler alarmmm
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
puyol gibi dalacak demiştim ya hani daldı.

tsubasaya hayvan gibi kayan 6 kişide ne bilim yaani.herifi durduramadılar çare olarak 6 kişi dalak dediler herhalde.

misaki sawadayı feci geçti.

morisakiye olum kurtarırsın laa demek yerine topa blok atmak daha mantıklıca değilmi.

20.bölüm spoiler alarm
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
tsubasanın bloğu tarihe geçti.

morisaki kovalık ünvanını koruyor.

misaki ct 2 deki jumping volleyi vurdu.ki en güzel şutlarındandır kendisinin.

tsubasa yıne uçan kafayla işini bitirdi.herifin uçan kafa takıntısı var galiba.

tsubasayı topla kaleye sokan ilk kişi hyuga oldu.[kim sokacaktı,kisugi mi].

futbol benim hayalim [söyleyen tsubasa ozora]

arkadaşlar biz nankatsuyuz.[gerçek hayatta takım.. adam içimizden geçti sen hala nankatsuyuz]

RE: Manga Okuma Etkinliği - GÜNEŞ 2 - 18-01-2021

21.bölüm spoiler alarmmm
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
kaybedemem çünkü futbol benim hayalim diyen tsubasa golü çaktı dururm 6-6 berabere

RE: Manga Okuma Etkinliği - Karl Heinz Schneider - 18-01-2021

SPOILER

Ama Takasugi'nin saçma sapan beklemesi sonucu Sawada'nın attığı dramatik golle Meiwa, Nankatsu'yu yeniyor.

Helal be sana Sawada! Koskoca Tsubasa'yı Natureza, Santana, Schneider, Diaz, Pierre, Misugi, Matsuyama, Bunnark, Levin kimse yenemedi ama sen yendin! Hem de maçın bitmesine 1 salise kala attığın golle.. Seni düşüren Tsubasa yapımcıları utansın...