Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
[Anket] Manga Sitemize Başka Mangalar Eklenmeli mi ? - Tsubasatr.org - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Kırık Linkler Ceza Ban Diğer (https://tsubasatr.net/forum-kirik-linkler-ceza-ban-diger.html)
+--- Forum: Konu Dışı (https://tsubasatr.net/forum-konu-disi.html)
+--- Konu Başlığı: [Anket] Manga Sitemize Başka Mangalar Eklenmeli mi ? - Tsubasatr.org (/konu-anket-manga-sitemize-baska-mangalar-eklenmeli-mi-tsubasatr-org.html)

Sayfalar: 1 2

[Anket] Manga Sitemize Başka Mangalar Eklenmeli mi ? - Tsubasatr.org - AlphaT®.NET - 11-11-2020

Merhaba arkadaşlar,

Sizlerle paylaşmak istediğimiz bir sorumuz vardır :
-Tsubasatr.org Kaptan Tsubasa Manga Okuma sitesine, sizce başka mangalar (CT DIŞI) eklenmeli midir ?

Anket seçeneği ve görüş olarak belirtebilirsiniz. Güzel

RE: [Anket] Manga Sitemize Başka Mangalar Eklenmeli mi ? - Tsubasatr.org - levin44 - 11-11-2020

evet eklenmeli ama tsubasa ile ilgi olsun yada futbol

RE: [Anket] Manga Sitemize Başka Mangalar Eklenmeli mi ? - Tsubasatr.org - Karl Heinz Schneider - 11-11-2020

Kesinlikle eklenmemeli. Zaten sitenin adı "tsubasatr.org". Sadece Tsubasa ile ilgili içeriklerin olması gerekiyor. Tabii isterseniz başka bir site açıp başka mangalar ekleyeceğiniz bir site yapabilirsiniz ama tsubasatr.org'a eklemek saçma.

Tamamen kendi düşüncemdir.

RE: [Anket] Manga Sitemize Başka Mangalar Eklenmeli mi ? - Tsubasatr.org - Jun Misugi - 11-11-2020

Manga okuyan ve elinden geldiğince takip eden biri olarak 
Death Note-Hellsing-Naruto gibi mangaların da olmasını isterim

RE: [Anket] Manga Sitemize Başka Mangalar Eklenmeli mi ? - Tsubasatr.org - ScoUnk - 11-11-2020

Hayır dedim. Ama sitenin şimdiki halini göz önünde bulundurarak hayır dedim.

Bu site bir Captain Tsubasa sitesidir. İçeriğinde de CT ile ilgili materyaller vardır. Mesela Moero! Top Striker, ya da Hungry Heart Wild Striker gibi animeler de olabilir. Çünkü benzer içeriklerdir. Ama işin içerisine diğer animeler mangalar girerse iş değişir.

O zaman oyunlar bölümüne de çeşit çeşit oyunlar eklenmeye başlanır. Anime bölümünde bir sürü anime konuşulmaya başlanır. Aynı şey manga bölümü için de geçerli. Bu içeriklerin kitleleri CT kitlesinden doğal olarak daha kalabalık olduğu için CT içerikleri sönük kalmaya başlar. Site CT sitesi olmaktan çıkar. Bu site ve diğer alan adları CT ile ilgilidir ve mevcut haliyle başka mangaların eklenmesi yanlıştır.

Ama olur da "Artık bu site CT'ye özel değil, genel olarak anime-manga sitesidir." gibi bir değişime giderseniz, yeni mangaları da eklemeniz mantıklı olur.

Eğer illa ki biz o alanda da var olmak istiyoruz diyorsanız mangatr.org diye bir alan adı alırsınız, aynı hosting üzerinden bir yan site açarsınız, oradaki potansiyelden de yararlanırsınız.

RE: [Anket] Manga Sitemize Başka Mangalar Eklenmeli mi ? - Tsubasatr.org - Genzo21 - 11-11-2020

Ben de Hayır diyorum. Tsubasa türkiye platformu olduğu için diğer mangaları eklemek güzel olmaz bence.