Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
CT2 Oynama Etkinliği - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Oyun Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Online Oyun Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-online-oyun-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: CT2 Oynama Etkinliği (/konu-ct2-oynama-etkinligi.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

RE: CT2 Oynama Etkinliği - Karl Heinz Schneider - 08-12-2020

@levin44

Sana oynama diyorum. Bizim Japonya'ya gelmemizi bekle demiştim. 2 gün sonra yetişecektik ama Japonya ile 3 maç oynadın.

Bak lütfen ben diyene kadar oynama.

RE: CT2 Oynama Etkinliği - levin44 - 08-12-2020

@"Karl Heinz Schneider^" tamam irandan sonra oyanamam

RE: CT2 Oynama Etkinliği - GÜNEŞ - 09-12-2020

SAO PAULO6-2 ROMA
SAO PAULO GOLLER-------Tsubasa [platton]-Tsubasa [yok]-Tsubasa [Platton]-Tsubasa [dottil]-Tsubasa [Platton ]-Tsubasa [penaltı]
ROMA GOLLER-------------Rampion [no.8]-Rampion [no.8]
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
İlk yarı ve ikinci yarı sürekli direkten döndü defans çıktı bera bere bitti.ulan uzatmaya gelince 4 gol attılar ya.uzatmayı bekliyormuş gol atmak için tsubasa bey

RE: CT2 Oynama Etkinliği - GÜNEŞ - 09-12-2020

SAO PAULO 6-5 URUGUAY
SAO PAULO GOLLER-----Tsubasa [battisla]-Tsubasa [Dottil]-Gil [Tsubasa]-Tsubasa [battisla]-Gil [yok]-Tsubasa [platton]
URUGUAY GOLLER---------------Da silve [no.8]-Victorino [da silva]-Victorino [yok]-Victorino [no.9]-No.7 [no.4]

ilk yarı 3-1 geride bitti.rica minnet 2. 3-3 yaptık sonra 3 gol daha attık ve kazandık.maç içinde okadar çok direkten dönme ve gizli defans oldu ki.maçacayıp heyecanlıydı.tohodan daha zor bir maçtı.

RE: CT2 Oynama Etkinliği - Karl Heinz Schneider - 09-12-2020

@GÜNEŞ

Çok iyi bir geri dönüş yapmışsın. Bazen olmadık rakipler çok fazla zorlayabiliyor. Uruguay'da çok kötü bir takım değil Sao Paulo karşısında. Yinede 3-1 den maçı 6-5 kazanmak büyük iş. Muhtemelen maçta çok heyecanlanmış ve eğlenmişsindir. Tebrik ederim. Gülümseme

RE: CT2 Oynama Etkinliği - Karl Heinz Schneider - 10-12-2020

@AlphaT®.NET @levin44 @GÜNEŞ

--------------------

Sao Paulo 1-0 Hamburg

SAO GOL: Yok | Tsubasa

HAM GOL:  Yok | Yok

Maçta Marini'nin çizgiden çıkardığı 1 top var.

--------------------

Maça ben başladım. İlk atakta kalecinin dikkatiğini dağıtarak Tsubasa'nın en güçlü özelliği Drive Biycle şutuyla Wakabayashi'yi avlamaya çalışsamda Wakabayashi çok rahat bir şekilde şutu yumrukladı ve topu Hamburg'a kazanırdı. Wakabayashi topu kurtardıktan sonra adeta "Ne o? Yoksa yapabileceğin tek şey bu mu Tsubasa?" diye fısıldıyordu. Güzel Hamburg yaptığı kontra atakta, Kapilman'ın Side Wind şutuyla işi bitirmeye çalıştı. Ben de gol olacağını düşünerek çaresizle Lennart'la 'Yumruk' seçeneğine bastım. Eh zaten ne yapmalıydım ki? Dil Çıkarma O sırada, "İlk golü yedim bu önemli maçta ilk atağı kötü harcadım, Wakabayashi'yi yere düşürerek o şutu vurmalıydım." diye umutsuzca düşünürken Marini topu çizgiden çıkararak kornere gönderdi ve Sao Paulo'ya rahat bir nefes aldırdı. Gülümseme Kornerde Kapilman'ın tekrar bir Side Wind vurma ihtimali vardı ancak orta açtı. Tsubasa'yı geri çekmemle beraber o da içerideydi. Margus'a atılan topta Tsubasa ve Amaral'la çık yaptım ve topu uzaklaştırdım. Top bana geldi ve ilk yarının sonuna kadar zaman geçirdim. İlk yarının sonunda Tsubasa ile Wakabayashi'yi geçmeye çalışsamda Wakabayashi, Tsubasa'yı uçurdu ve topu kaptı. İlk yarı bitti.

İkinci yarı tamamen top çevirdim ve maçın son dakikasında top Tsubasa'ya havadan geldi. Wakabayashi'nin dikkati dağılmıştı ancak Tsubasa'yı markaja almıştı. Tsubasa ile tekrar Drive Biycle seçeneğine bastım. Wakabayashi'de sıçradı. Bu mücadeleyi kazanan Tsubasa oldu ve attığı golle maçı Sao Paulo'ya 1-0 kazanırdı.

...

Çok güzel ve eğlendiğim bir maçtı. Aslında genellikle, Sao Paulo - Japonya ve Japonya - Brezilya müsabakaları hariç zaman geçiren birisi değilim. Ama seviyelerim çok düşük olduğu için ve haneme dördüncü bir yenilgi aldırmamak için Hamburg maçında zaman geçirerek oynadım.

İnşallah yarın Japonya'yı yenmeyi başarırım ve artık Japonya maçlarına geçmiş oluruz. Gülümseme