Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
CT2 Oynama Etkinliği - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Oyun Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Online Oyun Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-online-oyun-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: CT2 Oynama Etkinliği (/konu-ct2-oynama-etkinligi.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

RE: CT2 Oynama Etkinliği - levin44 - 18-11-2020

@"Karl Heinz Schneider^" @Tapates @AlphaT®.NET
Roma 0 Sao poluo 0 Penatilar 4-3
Penatlıa Saopoluo:Tsubasa Babinton Gil Amaral
Roma Penatılar:Rampion NO 9 No 8

RE: CT2 Oynama Etkinliği - Karl Heinz Schneider - 18-11-2020

@Tapates

Misaki'yle o son pozisyon hariç hiç şut çekmedim. Ama maçta %80 onunla oynadım. Bir sürü çalım attım, pas dağıttım, zaman geçirdim, topu bıraktım... Hatta defansta bile kullandım. Gol olarak ise Nitta o golleri atamasa Misaki ile devam edecektim. Ama yaptığım ataklarda Nitta'nın 3 şutundan 2'si gol oldu ve Misaki'yi kullanmadım. Son pozisyonda ise Nitta'nın enerjisi kalmadığından ve her şeyi garanti altına almak adına maçta 00:00'da, boş kaleye Misaki ile çektiğim röveşatada top patladı.

@levin44

Sormak istediğim 3 soru var.

1-) Nasıl gol atamadın, zaman mı geçirdin?
2-) Nasıl gol yemedin?
3-) Maçta direkten dönme/çizgiden çıkarma/top patlama gibi olaylar oldu mu?

Ayrıca:

Kuru kuru maçın skorunu ve golleri/asistleri yazmak yerine bizim yaptığımız gibi maçla ilgili bilgi verebilirsin. Birde bizim önümüze geçtin, o yüzden biz sana yetişene kadar daha fazla maç yapmamalısın.

RE: CT2 Oynama Etkinliği - Tapates - 18-11-2020

@"Karl Heinz Schneider^"

Bence yine de Misaki ile daha fazla şut çekmeliydin.

@levin44

Alıntı:Roma Penatılar:Rampion NO 9 No 8

Rampion zaten 9 numaralı oyuncu. Sen "Rampion" ve "NO 9" olarak ayrı ayrı yazmışsın. Burada hata olmalı.

@Tapates

Haklısın aslında, amacım Misaki'yi (şut olarak) kullanmamak değildi. Bir sonraki maç Misaki'yle daha çok şut çekeceğim, bilgilendirdiğin için sağ ol.

...

Bu arada alıntı mesaj yaparken, alıntı yaptığın mesaj net gözükmüyor. Galiba kopyala + yapıştır yapmışsın. Bunu düzeltmek için:

1-) Yorumunda Gelişmiş Düzenleye gir.

2-) Alıntı yaptığın mesajın üzerini çiz. (Yani bir yazıyı kopyala yapmadan önce üstünü çiziyorsun ve mavi renk oluyor ya, öyle yap)

3-) Ve yorum yaparken bulunan üst taraftaki "Yorum İçeriği" kısmında ki Boyama simgeli bulunan Yazı Renginin sağındaki silgiye bas.

Bunları dene, olacaktır. Yaptıktan sonra olumlu/olumsuz geri dönüş yapmanı temenni ederim.

RE: CT2 Oynama Etkinliği - Tapates - 18-11-2020

Evet, işe yaradı. Bu bilgi için teşekkür ederim.

@Tapates

Bu arada sadece alıntı yaparken değil, her kopyala+yapıştır yaptığında bu durumu kullanabilirsin.