Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
CT2 Oynama Etkinliği - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Oyun Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Online Oyun Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-online-oyun-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: CT2 Oynama Etkinliği (/konu-ct2-oynama-etkinligi.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

RE: CT2 Oynama Etkinliği - Tapates - 13-11-2020

Tebrik ederim, Misaki hücumda olduğu gibi savunmada da coşturmuş. Oldukça şanslıymışsın. Kishida bile bir işe yaramış. Tatsunami maçında kolaylıklar dilerim. Ancak sadece sen, ben ve AlphaT® etkinliğe devam ediyoruz. Diğerleri ne durumda?

RE: CT2 Oynama Etkinliği - Karl Heinz Schneider - 13-11-2020

@Tapates

En çok golü Nitta ile atarım diye düşünüyordum ancak şu ana kadar pek verim alamadım. Misaki 2 maçtır iyi oynuyor ancak oda bir yere kadar. Sonra ki maç Souda ileri çıkacağı için Nitta bol bol gol atar ve toparlar diye düşünüyorum. Kendisine güveniyorum Gülümseme 
--------------------

Bu yorumunu atmadan tam önce Genzo21, YiğitTR ve levin44'e özel mesaj attım. Eğer etkinlikten çıktılarsa gerekli bilgilendirmeyi yapacağım.

Sende böyle bir savunma varken Tatsunami karşısında mağlup olman çok zor. 
Güzel

@Tapates @AlphaT®.NET

--------------------

Nankatsu 4-2 Tatsunami

NAN GOL: Kisugi (Nitta) - Misugi (Urabe) | Nitta (Kisugi) - Nitta (Taki)

TAT GOL: Souda - No. 10

Misaki'nin 2 tane direkten dönen şutu ve Nitta'nın penaltıdan direği var, rakipte ise No. ? çizgiden çıkardığı bir top var.

--------------------

Morisaki'nin çıkardığı 3 şut var. Morisaki şu ana kadar hiç sinirlenmemesine rağmen çok iyi oynuyor. Ishizaki ve Kishida yine çok iyiydi ve Misaki 2 top kesti. Atak olarak, Nitta'ya ceza sahası içinde yerden bir top geldi. Karşısında bir rakip vardı. Falcon Vole'ye bastım ama penaltı oldu. Nitta kullandığı penaltıyı direğe vurdu. Ayrıca boş kaleye çektiği bir şutta rakip oyuncu çizgiden çıkardı. Bu arada Kisugi'nin attığı golde de Nitta direğe vurmuştu, Kisugi kafayla tamamladı. Tamam maçta 2 gol attı ama Nitta ile az gol attığıma üzülüyorum. Nitta'nın şu ana kadar 3 maçta 4 gol 4 asist katkısı var. Misaki'nin ise 9 gol 0 asisti var. Aslında Nitta ile Misaki'nin performanslarının tam tersi olması gerekiyordu. Neyse. Misaki'nin de 2 tane direkten dönen şutu var. Aslında Sao Paulo ile oynasam bu kadar direkten dönen şutta yenilirdim. Lennart zaten hiçbirini tutamazdı. Ama Morisaki beni kurtardı. Furano maçında Morisaki'nin iyi oynayacağını düşünmüyorum. Umarım yanılırım ve benim için şansız bir maç geçmez.

Ya sendeki kaleci Morisaki değil ya da bana Morisaki diye mahalle maçından bir kaleci verdiler. Bu nasıl bir performans böyle?
Kararsız

@Tapates
Sizde ki Lennart'da Lennart değildi Açık Ağızlı Gülümseme 
Ben demiştim benim Morisaki'm iyidir, Lennart'ı hiç aratmayacak diye. Ama önünde çok önemli olan 3 maç var. Özellikle Nankatsu - Musashi maçı penaltılara giderse Morisaki orada neredeyse hiçbir penaltıyı, doğru tarafı tutturmasına rağmen çıkaramıyor. 

Yani demek istediğim Morisaki'nin sağı solu belli olmuyor. Dilerim diğer maçlarda da aynı performansı sergilemeye devam eder.
Gülümseme