Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
CT2 Oynama Etkinliği - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Oyun Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Online Oyun Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-online-oyun-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: CT2 Oynama Etkinliği (/konu-ct2-oynama-etkinligi.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

RE: CT2 Oynama Etkinliği - Karl Heinz Schneider - 10-11-2020

@Tapates @AlphaT®.NET

--------------------

Nankatsu 6-4 Kunimi

NAN GOL: Kishida (Kisugi) - Misaki (Nitta) - Misaki (Nitta) - Misaki (Taki) | Nitta (P) - Urabe (Nitta)

KUN GOL: Sano | No. 10 - Sano - No. 10

Maçta Nitta'nın şutu direkten döndü. Rakipte No. 8 penaltı kaçırdı.

--------------------

Güzel bir maçtı. Jitou sadece 1 kez topla buluştu. Ceza sahası dışındaydı. Ishizaki ile engellemiştim. Gammen Block yaptım ama Jitou Force Drib denedi ve faul oldu. Onun dışında atak olarak bir şey yapmadı. Defansta ise, özel güçlerini kullanmasada çok iyi oynadı. Morisaki penaltı kurtardı ve Sano'nun volesini zor bir şekilde uzaklaştırdı. Nankatsu ile iyi bir başlangıç yaptım.

RE: CT2 Oynama Etkinliği - Tapates - 10-11-2020

Morisaki'ye bak sen, başkalarının takımlarında nasıl da oynuyor öyle! 
Dil Çıkarma

RE: CT2 Oynama Etkinliği - Karl Heinz Schneider - 10-11-2020

@Tapates

Ben dedim Lennart'ı hiç aratmayacak, benim Morisaki'm iyidir diye Açık Ağızlı Gülümseme 
Sizde de Lennart iyi oynuyordu. Şimdi kalecisi iyi oynama sırası bende Gülümseme

RE: CT2 Oynama Etkinliği - Karl Heinz Schneider - 13-11-2020

@Tapates @AlphaT®.NET

--------------------

Nankatsu 6-2 Akita

NAN GOL: Misaki - Misaki (Izawa) - Nitta (Urabe) | Misaki (Urabe) - Misaki (Ishizaki) - Misaki (Nitta)

AKİ GOL: No. 10 (P) - Masao

Maçta Ishizaki'nin çizgiden çıkardığı 1 top ve rakibin direkten dönen 2 şutu var.

--------------------

Bugün takım defansif olarak çok iyiydi. Izawa kayarak top uzaklaştırdı, Misaki kaç kere topa müdahale etti uzaklaştırdı. Ama en önemlisi Ishizaki'nin, Masao&Kazuo'nun havada çektiği özel şutu çizgide çıkarmasıydı. Ayrıca Morisaki'nin şansına 2 top direkten döndü. Ve Morisaki, Masao'nun çektiği şutu Takasugi'nin de yavaşlatmasıyla zorda olsa çıkardı. Bir pozisyonda, ceza sahası içinde top Kazuo'ya yerden gelmişti. Kishida ile girdiği mücadele sonucu top uzaklaştı ve bana geçti. Kazuo orada Twin Shoot çekmedi galiba. Ancaka yine de Kishida'yı tebrik ederim. Bizim takımda gol olarak Nitta bugün biraz kötü oynasada Misaki attığı 5 golle Nitta'yı aratmadı.

Böyle devam et Nankatsu!

RE: CT2 Oynama Etkinliği - Tapates - 13-11-2020

Akita iki gol mü attı bir gol mü? 6-1 yazmışsın ama hem No. 10 hem de Masao gol atmış.

RE: CT2 Oynama Etkinliği - Karl Heinz Schneider - 13-11-2020

@Tapates

Pardon düzelttim.

Ee, ne düşünüyorsun maçla alakalı? Açık Ağızlı Gülümseme