Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
CT2 Oynama Etkinliği - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Oyun Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Online Oyun Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-online-oyun-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: CT2 Oynama Etkinliği (/konu-ct2-oynama-etkinligi.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

RE: CT2 Oynama Etkinliği - Tapates - 09-11-2020

Yok yok kardeş, onu da istemem. Bana Wakashimazu ya da Wakabayashi verin lütfen.
Açık Ağızlı Gülümseme

RE: CT2 Oynama Etkinliği - Karl Heinz Schneider - 09-11-2020

@Tapates
8 maç sonra alırsın onlarıda. Sabreden derviş muradına ermiş Gülümseme

RE: CT2 Oynama Etkinliği - AlphaT®.NET - 09-11-2020

Rakip 1.Gol Jitou Sano Combi ile affetmedi arkadaş.

1.Gol Nitta Hayabusa Şut (Asist Taki)

2.Gol Nitta Hayabusa Vole 

İlk Yarı 2-1

3.Gol Nitta Hayabusa Vole

4.Gol Misaki Jumping Vole

5.Gol Taki Vole (Asist Misaki)

6.Gol Misaki Çalım GK

Maç Sonucu Nankatsu 6-1 Kunimi 

Bu sonucu beklemiyordum.

Bazı İstatistikler :

* Bu maç Ishizaki neredeyse her şutu kesti, Sano'yu Roveştaya'ya hıç çıkarmadı. Şaşkındım. Sao Paulo defansı gibiydiler genel anlamda da. Güzel

* Morisaki, karşı karşıya Sano'ya geçit vermedi. Ovvv ( Bu ikon için üstüne gelince ovvv yazıyor. Gereksiz gibi ama) Morisaki iyi başladı.  Güzel

* Ishizaki top kaymalarda Sano ve Rakip no'lardan birinden topu aldı.
* Taki, Block seçeneği ile Jitou'nun şutunu engelledi, savurdu. Fena bir şok geçirdim. Süper

@Tapates Morisaki, bende de "Kovasaki" izlenimini ilk maçta vermedi. Herşey ters başladı bende. Bir yerde patlayacak. Hayırlısı.
İkili oyunlar bende de az oldu. Gerçi aralara oyuncular iyi girdi. Bazı istatistiklerde bahsettiğim üzere. Direk sayın kaç ? Benim sadece 1, o da malum maçta Dil Çıkarma

* Akita maçını henüz oynamadım ama 1 farklı bir sonuç bekliyorum. Kardeşler sağ olsun bir şekilde atıyorlar. Yediğimizden fazla atmak, güçleri oranlı kullanmak, direklere takılmamak bu maçta çok mühim. Kalemiz boş olduğunda Kovisaki'yi bu maç için saymıyorum bile. Direkler daha etkili Dil Çıkarma

RE: CT2 Oynama Etkinliği - Tapates - 09-11-2020

@AlphaT®.NET

Çok şaşırdım abi sadece bir gol yemişsin, maşallah diyelim savunmaya.   Güzel
Nankatsu ile şu ana kadar üç kere, Flamengo ile oynadığım bir maçta da dört kez direğe takıldım. Yani 7'den fazla olabilir. 
Bana da bu ikon gereksiz gibi geldi: Ovvv 
Güzel

-----------------

Bu arada direk demişken Kadıköy'de Fenerbahçe derbilerinde Galatasaray ne kadar da çok direğe takıldı, değil mi? O yüzden kazanamıyorduk, bir uğursuzluk vardı sanki.

RE: CT2 Oynama Etkinliği - Karl Heinz Schneider - 10-11-2020

@AlphaT®.NET

AlphaT®.NET Adlı Kullanıcıdan Alıntı:* Bu maç Ishizaki neredeyse her şutu kesti, Sano'yu Roveştaya'ya hıç çıkarmadı. Şaşkındım. Sao Paulo defansı gibiydiler genel anlamda da. [Resim: silah.gif]

Galiba Sano'ya ceza sahasında havadan bir top geldi. Ishizaki ile markajladın. Ve bu sonuçta galip çıkan Ishizaki oldu. (Anlatmak istediğin bu sanırım abi)

Eğer böyle olduysa orada Sano Röveşata çekmemiş olabilir. Kontrol etmiş veya pas verdiği için pozisyonu kaybetmiş olabilir.

AlphaT®.NET Adlı Kullanıcıdan Alıntı:* Taki, Block seçeneği ile Jitou'nun şutunu engelledi, savurdu. Fena bir şok geçirdim. [Resim: super.png]
Milyonda bir yaşanacak nadir bir olay bu Açık Ağızlı Gülümseme 
5 maç boyunca şanslıydın. 1 maç kötü geçti. O kötü maçtan sonra şansını geri toparladın abi. Ama gerçekten çok şanslısın abi. Taki nasıl Sano Combo'yu blokluyor?  Ovvv  Birde gol atmış maçta. Neyse hayırlı olsun abi Açık Ağızlı Gülümseme 

--------------------

Bu arada bu ( Ovvv)  emoji hakkında bir şey diyeceğim. Emojide yazan ":o" yazısını ben şaşırma yüz ifadesi diye biliyorum. Eğer doğruysa şaşkın bir emoji koyabilirsiniz diğer emojiler gibi. Bu nasıl emoji görünümü abi =  Ovvv 
Açık Ağızlı Gülümseme

RE: CT2 Oynama Etkinliği - Tapates - 10-11-2020

Nankatsu 3-5 Tatsunami

NANK GOL: Misaki (Kisugi) - Nitta | Nitta (Izawa)
TATS GOL: Soda - No.11 - No.11 | Soda - Soda

Not: Bir kez direğe vurdum ama ondan daha acı verici bir olay yaşandı. Maçta uzatma dakikaları oynanıyordu ve 3-4 gerideydik. Soda orta sahada topla buluştu ve sanırım "Ne de olsa maç bitecek, vur gitsin!" diyerek Razor Shot çekti. Bizim "Kovasaki" onu da yedi ve skor 3-5 oldu. Bari 11 numaradan gol yemeseydin be Morisaki! Bu arada Misaki ile daha fazla gol atmayı planlıyordum ama bir türlü o golü atamadım. Maçın tek hakimi Soda'ydı. "Kova Katili" Soda.   
Dil Çıkarma Açık Ağızlı Gülümseme