Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
CT2 Oynama Etkinliği - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Oyun Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Online Oyun Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-online-oyun-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: CT2 Oynama Etkinliği (/konu-ct2-oynama-etkinligi.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

RE: CT2 Oynama Etkinliği - Karl Heinz Schneider - 04-11-2020

@Tapates

Yalnız nasıl gol attığını anlamadım. Vole mi kafa mı nasıl attı, kalecinin dikkatı dağınık mıydı? onları sordum. 
Ama fırsatçı dediğine göre direkten dönen topu tamamlamış gibi geliyor Güzel

RE: CT2 Oynama Etkinliği - Tapates - 07-11-2020

Sao Paulo 1-3 Flamengo

SAO GOL: Yok | Tsubasa (Platao)
FLA GOL: Yok | Carlos - Santamaria - Getulio 

Not: İlk yarı boyunca top çevirdim. İkinci yarıda da aynı taktiği uygulamaya çalıştım ama olmadı.

Sao Paulo 3-2 Flamengo

SAO GOL: Tsubasa (Gil) - Tsubasa (Gil) | Tsubasa (Babington)
FLA GOL: Carlos | No.8

Not: Evet sonunda bu belalı takımı yenebildim. İkinci yarı nasıl olduysa  -gerçi pek de şaşırmamak lazım-  Renato rakibin 8 numaralı oyuncusundan kafa golü yedi. Morisaki umarım Renato'yu aratmaz, işimiz zor.

RE: CT2 Oynama Etkinliği - Karl Heinz Schneider - 07-11-2020

@Tapates
Tebrikler. Yarında Nankatsu maçının skorlarını ve istatistiklerini bekliyorum Gülümseme 
@AlphaT®.NET

Seninde Flamengo'yu yenmeni bekliyorum abi.

@Genzo21 @levin44

Siz oynamayı düşünüyor musunuz? Zamanınız yoksa oyunu hızlandırıp oynayın. Siz daha 2. ve 3. maça geçtiniz. Biz 7. maça. Böyle giderse hiç yetişemeyeceksiniz.

RE: CT2 Oynama Etkinliği - AlphaT®.NET - 08-11-2020

Merhabalar,

Son 10 günüm pek yoğun geçti.

Final maçını oynadım. 2 fark ile geçtim. Fakat kayıt notlarımı bulamadım. O yüzden özür diliyorum. Word'e kaydediyordum. Malesef erişim sağlayamadım. Nazar boncuğum olsun.

@"Karl Heinz Schneider^" yorumunu okudum. Keyifliydi, kahkaha attım. Dediğin gibi öyle oldu. Ben baya biii rahat oynadığımdan anında cezayı kesiyorlar.  Dil Çıkarma Yapacak birşey yok. Stilimin arkasındayım.
Direk ve hakem resmen final maçını beklemiş. Dil Çıkarma

Yarın Nankatsu ile start yapar, maç ayrıntılarını düşerim.

@Tapates maşallah dostum, Final maçının şanssızlığını sonunda kırmışsın. Flamengo'yu geçtiğin maçta, Flemengo'yu 2 gol tutmanın da gayet zor bir durum olarak düşünüyorum. Tebrik ederim. Lima ile gerçekten ek başarıyı hak ettiğini düşünüyorum Güzel

Selamlar herkese.

RE: CT2 Oynama Etkinliği - Tapates - 08-11-2020

@AlphaT®.NET

Merhaba abi. Evet dediğin gibi Flamengo maçları benim için hep çok talihsiz geçmiştir. Eninde sonunda yenebildik. Nankatsu ile başarılar dilerim.

RE: CT2 Oynama Etkinliği - AlphaT®.NET - 08-11-2020

@Tapates

Hepimize dostum. Bismillah Gülümseme