Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
CT2 Oynama Etkinliği - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Oyun Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Online Oyun Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-online-oyun-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: CT2 Oynama Etkinliği (/konu-ct2-oynama-etkinligi.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

RE: CT2 Oynama Etkinliği - Karl Heinz Schneider - 04-11-2020

@AlphaT®.NET

Maçı izledim abi.

Santana, Babinton'un pasını kesememiş. Maçta bir yerde harika bir fake yaptın ve top Gil'e geldi. Kaleci yerde olsaydı yerdi. Ama dikkati dağınık olduğu için zorda olsa kurtarmış. Bu olumlu şeyler sayılabilir.
Direk gelmemiş, gelmemiş tam yerinde gelmiş. Resmen "Son gülen iyi güler." demiş ve final maçında kaybetmeni sağlamış Açık Ağızlı Gülümseme 
Uzatmaların 2. yarısı biterken, durum 5-5 iken, topu Tsubasa ile buluşturamayıp o Drive Shoot'u çekemeyip penaltılarda yenilmek...
Muhtemelen o pozisyonda çok sinirlenmişsindir abi Açık Ağızlı Gülümseme 
Bu arada Jetherio maçta seninde kriz olduğun bir şekilde tekrar dönen bir topu almış ve Drive Shoot ile golünü atmış. Penaltılarda da son golü atarak seni geldiğin yere (Santos maçına) geri göndermiş.Dil Çıkarma 
Herhalde o kadar nefret ediyorsunki gol attığında ismini bile kaydetmemişsin Açık Ağızlı Gülümseme 
Bu arada ikizimin oynanış arasında çok fark var abi. Nankatsu - Toho finalinde bende videoya çekebilirim.

İstersen aynı seviyelerle, istersende fazladan seviye yükseltili şekilde tekrar final maçını tekrar oynayabilirsin abi. Gülümseme

RE: CT2 Oynama Etkinliği - Tsumax - 04-11-2020

hangi maçtasınız daha nankatsuya geçmedinizmi takipteiym..Gülümseme

@"digimax"

Ben Nankatsu'ya geçtim. Daha maç oynamadım. @AlphaT®.NET ve @Tapates'de Flamengo'yu yenmesini ve Nankatsu'ya geçmesini bekliyorum.

@Genzo21 gerçek hayatta meşgul, @YiğitTR'nin internet sorunu var. @levin44'ün sebebini bilmiyorum. Ama onlarda sorunlarını çözerse etkinliğe katılmaya devam edecek.

RE: CT2 Oynama Etkinliği - Tapates - 04-11-2020

Sao Paulo 5-6 Flamengo

SAO GOL: Tsubasa (Babington) - Tsubasa - Tahamata | Lima - Tsubasa
FLA GOL: Santamaria - Carlos - Carlos - Getulio | No.11 - Carlos

Açıklama: Bu maçta üç şutum direğe çarptı, bir şutum da son anda çizgiden çıkarıldı.      
Kızgın - Sinirli

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Sao Paulo 3-4 Flamengo

SAO GOL: Gil - Tsubasa (Gil) | Tsubasa (Tahamata)
FLA GOL: Carlos - Carlos | Santamaria - Santamaria

Açıklama: Zalim Carlos...  
uyu

@Tapates

İlk maç Lima'yla nasıl gol attın?
Flamengo maçında herkes döküldü şu ana kadar Açık Ağızlı Gülümseme Ama üçümüzde şansızlıktan yenildik.
Neyse yapacak bir şey yok Gülümseme 

Bu arada, tekrar oynadığında seviyeli yükseltili bir şekilde oyna bence.

RE: CT2 Oynama Etkinliği - Tapates - 04-11-2020

Lima fırsatçıymış, diğerleri boş kaleye kaçırdı ama o gol atmayı başardı.