Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
CT2 Oynama Etkinliği - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Oyun Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Online Oyun Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-online-oyun-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: CT2 Oynama Etkinliği (/konu-ct2-oynama-etkinligi.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

RE: CT2 Oynama Etkinliği - AlphaT®.NET - 29-10-2020

* Tüm samimiyetliğimle söylüyorum ki, top patlama - direk olaylarına çok yakalanırdım. Ben bile şuan finale kadar olaysız gelmeme çok şaşırdım. O yüzden kaydı açacağım oynarken. Yani, tarihimde böyle bir şey yok. Uzun süre sonra yeniden başlayınca şuana kadar bu talihi sevdim. 
Sen de benim daha önce yaşadığım talihsizliğin içine girmişsin ilk maçlarda. Final maçında sanırım aşağıdaki resim olacak, ayrıca Nankatsu zamanındaki öngörün ile karşılaşmayı şimdiden iple çekiyorum  Dil Çıkarma

[Resim: VS0J70.jpg]

RE: CT2 Oynama Etkinliği - Karl Heinz Schneider - 29-10-2020

@AlphaT®.NET

Video çekerken oynayacaksan izlerim maçı abi.

@Genzo21 @Tapates @YiğitTR @AlphaT®.NET @levin44

--------------------

Sao Paulo 4-5 Flamengo

SAO GOL: Tsubasa (Batista) - Tsubasa (Platton) - Tsubasa (Tahamata) | Tsubasa (Gil)

FLA GOL: Santana - Santana - Santana - Santana - Santana | Yok

Maçta Jetherio'nun çizgiden çıkardığı 1 top var.

--------------------

Fazla konuşmaya gerek yok. Maç skorda gördüğünüz gibi. Sadece son saniyede Tsubasa ile şut çektim ama Jetherio çizgiden çıkarıp topu kornere gönderdi ve Flamengo'ya maçı kazandırdı. Aynı seviyelerle tekrar deniyorum...

Bu arada emin olun ki oyunda direk, top patlama, çizgiden çıkarma gibi şans faktörleri kalksa hiç yenilmeden ve seviye yükseltmeden oyunu mutlaka bitirirdim.

@Genzo21 @Tapates @YiğitTR @AlphaT®.NET @levin44

--------------------

Sao Paulo 3-2 Flamengo

SAO GOL: Tsubasa (Batista) - Tsubasa | Tsubasa (Babinton)

FLA GOL: Santana | Santana

Benim takımda Gil, onların takımında Santamaria'nın şutları direkten döndü. Ayrıca Jetherio'nun çizgiden çıkardığı bir top var.

--------------------

Santos maçında ki gibi skora bakmayın. Neredeyse hiç zorlanmadım bu maç. Gil'in 1 tane direğe vurduğu pozisyon var. Ayrıca boş kaleye çektiğim bir şutuda Jetherio çizgiden çıkardı. Bu şansızlıklara rağmen kazanmayı bildim. Rakip kaleci Tsubasa'nın 1 tane Drive Shoot'unu çıkardı. Maçın son 00:00 dakikasında, kale boştu. Maçı 4-2 yapacaktım ama attığım topa Tahamata değil rakip oyuncu koştu. Tahamata'nın 1 block yanına attım. Ama 5 adım gerideki Jetherio topu kaptı. Herneyse maçı kazanmayı bildim.

Bu arada son 6 maçta takımımın gol/asist istatistiklerini kaydettim:

[Resim: 1vcKW1.jpg]

Sizinde metin belgesindeki skorlarınız hala duruyorsa bu listeyi yapabilirsiniz. Durmuyorsa eski sayfalardaki mesajlarına bakarak bu listeyi yapabilirsiniz. Şahsen yapmanızı istiyorum. Ama tabii siz bilirsiniz.

@AlphaT®.NET

Ben Gil Babinton'dan daha iyi sende Babinton Gil'den daha iyi demiştin abi. Şimdi, Babinton'un Gil'den 3 gol daha fazla katkı yapmış sana diyebilirsin abi. Açık Ağızlı Gülümseme

Ama Gil'in rahat 4-5 tane direkten dönen şutu var. Birde 6 maç sonra tekrar Sao Paulo'ya geri dönüyoruz. 4 maç daha yapacağız. O zaman benim Gil'im, Babinton'dan daha çok gole katkı yapabilir. Gülümseme

RE: CT2 Oynama Etkinliği - Karl Heinz Schneider - 30-10-2020

@Tapates @AlphaT®.NET

Sizde Flamengo maçını oynayın ve skorları yazın. Ondan sonra 3 gün boyunca oynamayacağız. @Genzo21, @YiğitTR ve @levin44'ün bize yetişmelerini bekleyeceğiz. Lütfen maçları oynamayı ve buraya istatistikleri kaydetmeyi unutmayın.

RE: CT2 Oynama Etkinliği - levin44 - 30-10-2020

ben oyunu sildim de bana flmengo maç sifresini verirmisiniz