Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
CM / FM Serüveni - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Oyun Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-bolumu.html)
+--- Forum: Diğer Oyunlar (https://tsubasatr.net/forum-diger-oyunlar.html)
+--- Konu Başlığı: CM / FM Serüveni (/konu-cm-fm-seruveni.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: CM / FM Serüveni - Makoto Soda - 06-12-2021

@ScoUnk

Çok teşekkür ederim. FM 2020'yi de senin sayende bedava almıştım.
Hakkın ödenmez.

RE: CM / FM Serüveni - ScoUnk - 11-01-2022

Ücretsiz aldığım FM 2021'i bugün yükledim. Göz ucuyla o bana ben ona bakıyorum. Hayatımı almasından korkuyorum birazcık. Ama sanırım bu vakitsizlikte cesaret de edemiyorum.

Belki çok çok ağır tempoda, belki haftada 1-2 maç yapacak şekilde bir kariyer açabilirim. Bilemiyorum, ah keşke okuyor olsaydım. Dil Çıkarma

RE: CM / FM Serüveni - ScoUnk - 07-02-2022

FM 2021 oyununda bir kariyere başladım. Bu benim herhalde ciddi anlamda oynamaya başladığım ilk FM oyunu. Ben FM'leri hiç oynamadım, CM serisinde takılıp kalmıştım. O yüzden oyuna alışmak için kolay bir kariyere başlamak istedim. Fenerbahçe'yi aldım, fakat aşırı kolay olmasın diye ilk transfer dönemini kapattım. Yani sezona mevcut kadro ile başladım, yeni oyuncu almayı Fenerbahçe için yasakladım.

[Resim: owagYt.png]

Oynadığım taktik ve kullandığım oyuncular yukardaki gibi. 3-5-2 oynamak istedim fakat oyuncularım bu taktiğe çok uygun değil, klasik 4-2-3-1 taktiğine döndüm. Perotti'nin sakatlanmadığı, Ferdi'nin, Nazım'ın ve Novak'ın performans verdiği bir senaryoda çok da kötü gitmiyorum. Samatta yine bir maç var diğer maç yok, o yüzden yedek oturuyor. Caner ile kanlı bıçaklıyız, kovmanın yollarına bakıyorum. Ömer Faruk Beyaz, oyunda da sözleşme yenilemek istemiyor. Sanırım serbest kalacak. Onun dışında altyapı oyuncularına, gençlere biraz yatırım yapıyorum.

[Resim: owacPQ.png]

Lig tablosu da bu şekilde liderden 2 maç eksik 1 puan gerisindeyim. Fenerbahçe'nin her ne kadar hedefi şampiyonluk olsa da, oyuna alışkın olmadığım için benim hedefim şampiyonluk değildi. Ama olursak ne âlâ. Gülümseme Valencia takımın yıldızı olarak asist ve gol krallıklarında kendini gösteriyor. Novak ve Perotti de başarılı bir sezon geçiriyor. Ağır ağır ilerliyoruz, bakalım. Gülümseme

@Makoto Soda ilgini çektiği için seni de etiketliyorum.

RE: CM / FM Serüveni - Makoto Soda - 11-02-2022

@ScoUnk

Yeni kariyer yeni oyunla birlikte geldi. Bu aralar ben de çok fazla oynuyorum. 72 saati devirdim.
Tuttuğum takım olan Fenerbahçe ile başlamana da sevindim. Yalnız resimleri göremiyorum sanırım linkler kırılmış.
Kariyeri merakla takip edeceğim. Senden Fenerbahçe'yi şampiyon yapmanı bekliyorum Gülümseme

RE: CM / FM Serüveni - ScoUnk - 11-02-2022

@Makoto Soda

Evet yok olmuş tekrar yükledim.

[Resim: nqdauql.png]
[Resim: b3li3x9.png]

RE: CM / FM Serüveni - Makoto Soda - 11-02-2022

@ScoUnk

Ortasaha kızarmış , bekler ve kanatlar arası da koyu yeşil zamanla düzelecektir.
Oynadıkça taktik ve oyun anlayışına alışacaklardır. Bağlantılı çizgileri oluşur.
Çok iyi ilerliyorsun. Başarı gelecek gibi gözüküyor.

[Resim: 1qrp0rg.png]