Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
[Yeni Forum Çalışması] Beğeni/Profil Ziyareti Eklentileri/Profil Alanı Düzenlenmesi - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Tanışma/Duyuru/Diğer (https://tsubasatr.net/forum-tanisma-duyuru-diger.html)
+--- Forum: Duyurular (https://tsubasatr.net/forum-duyurular.html)
+--- Konu Başlığı: [Yeni Forum Çalışması] Beğeni/Profil Ziyareti Eklentileri/Profil Alanı Düzenlenmesi (/konu-yeni-forum-calismasi-begeni-profil-ziyareti-eklentileri-profil-alani-duzenlenmesi.html)

Sayfalar: 1 2 3 4

[Yeni Forum Çalışması] Beğeni/Profil Ziyareti Eklentileri/Profil Alanı Düzenlenmesi - AlphaT®.NET - 23-07-2020

Merhabalar,

Sitemize eklenen bazı eklenti çalışmaları ve içerikleri hakkında bilgi verelim. 

Beğeni eklentisi konulara eklenmiştir. Cevapla/Düzenle butonlarının yanına, her mesajı, yorumu yanıt atmadan önce beğenebilir, youtube tarzı bir nevi kalp bırakabilirsiniz.  Güzel Bu konuya beğeniden başlayabilirsiniz ;)
Profil alanlarınızda detaylara bakabilirsiniz. Hem sizin beğenilerinizi, hemde size beğenileri görebilirsiniz. Çalışmalar tamamen bitmemiştir. Profil alanında çerçeve düzeni yapılacaktır. Beraberin dil çalışması da tamamlanacaktır. ( bazı kısımlar Türkçe değildir )
İlgili resimlerden daha görsel olarakta öğrenim sağlayabilirsiniz.

+ İlaveten, konu içerisindeki profil alanlarının hepsi çerçeve içinde daha iyi görünümü sağlandı. İlgili başlıklara yakın ikonlarda eklendi.
+ Profilinizi en son ziyaret edenleri ( kendinizi ve başka nikleri) tarih, saat detayları ile görebilirsiniz.
+Bazı alanlardaki, özellikle bildirimlerde avatarlar düzeltilecektir.

[Resim: h8IXNw.jpg]

---------------------
[Resim: wdvkMG.jpg]

---------------------
[Resim: 7LBdwO.jpg]

--------------------
[Resim: uGQwWs.jpg]

-------------------

[Resim: 7BKYET.jpg]

RE: [Yeni Forum Çalışması] Beğeni/Profil Ziyareti Eklentileri/Profil Alanı Düzenlenmesi - Jun Misugi - 24-07-2020

Adam çalışıyor + rep veriyorum
pardon beğeniyorumGülümseme

RE: [Yeni Forum Çalışması] Beğeni/Profil Ziyareti Eklentileri/Profil Alanı Düzenlenmesi - ScoUnk - 24-07-2020

Peki bu BEĞEN butonunu neden ben göremiyorum? Şu an için sadece Adminlere mi açık?

RE: [Yeni Forum Çalışması] Beğeni/Profil Ziyareti Eklentileri/Profil Alanı Düzenlenmesi - AlphaT®.NET - 24-07-2020

Merhaba @ScoUnk üye gruplarında beğeni oluyor. Sizin deneyimli grubu için kontrol sağlayayım

RE: [Yeni Forum Çalışması] Beğeni/Profil Ziyareti Eklentileri/Profil Alanı Düzenlenmesi - ScoUnk - 24-07-2020

@AlphaT®.NET

Bir de bir bug hakkında feedback yapayım. Mesela senin beğendiğin benim bir mesajımla ilgili bana bir bildirim geldi. Görüntüledim o mesajı fakat bildirim gitmedi, yukarıda hala 1 yazarak ışık yanıyor.

Bilgin olsun. Gülümseme

RE: [Yeni Forum Çalışması] Beğeni/Profil Ziyareti Eklentileri/Profil Alanı Düzenlenmesi - AlphaT®.NET - 24-07-2020

@ScoUnk  sorun giderilmiştir. Geri bildirimin için teşekkür ederim.
Deneyimli, Deneme Moderatör ve Moderatör gruplarında kapalıymış
Diğer gruplarda açıkmış. İlginç, neyi kriter alarak acaba açık kapalı yaptı standartta ;)
Bir test yapmanı bekliyorum ;)