Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Burdan Takahashi senseiye sesleniyorum - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Manga Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-manga-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Manga Tartışma & Anket Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-manga-tartisma-anket-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: Burdan Takahashi senseiye sesleniyorum (/konu-burdan-takahashi-senseiye-sesleniyorum.html)

Sayfalar: 1 2

Burdan Takahashi senseiye sesleniyorum - Misaki59 - 15-07-2020

Lütfen Tsubasa ve Wakabayashi aynı ligde oynasın. Ya Tsubasa almanyaya gitsin ya da Wakabayashi ispanyaya. Bu iki kişinin hem dost hem rakip olduğunu biliyoruz. Japonyada dostluklarını ligdede ebedi rakip oluşlarını görürüz.

RE: Burdan Takahashi senseiye sesleniyorum - Genzo21 - 15-07-2020

Ben Tsubasa nın Almanya’ya gitmesini isterdim çünkü orası tam bir yıldızlar topluluğu Levin Schneider Sho Shunko Kaltz Wakabayashi bu yıldızlarla oynaması ayrı bir zevk verir bence

RE: Burdan Takahashi senseiye sesleniyorum - Karl Heinz Schneider - 15-07-2020

Böyle iyi. Ben Wakabayashi'yi bildim bileli hep Almanya'da oynamıştır. O yüzden onu oradan koparmak istemiyorum, Schneider ile rekabetlerini de seviyorum. Ayrıca yakın zamanda Wakabayashi, Bayern Münih'e transfer oldu. Tsubasa'nın gelip şampiyon olmasını istemiyorum, ayrıca hiçbir Alman takımına yakıştıramıyorum.

Tsubasa ve Wakabayashi'nin kapışmasını isteyenler var. Bu kapışmanın olması için aynı ligde oynamalarına gerek yok. Şampiyonlar Ligi maçlarında karşılaşabilirler. Çoğu Tsubasa sever karşılaşacaklarını düşünüyor. Tsubasa eskiden rüyasında Barcelona vs Hamburg maçında Wakabayashi ile kapıştıklarını görmüştü çünkü. Böyle bir karşılaşma ileride muhtemelen olur.

RE: Burdan Takahashi senseiye sesleniyorum - Hikaru Matsuyama - 15-07-2020

Ben "Böyle İyi" dedim, çünkü her şeyden önce Sensei'nin hikayenin gidişatına verdiği yönü beğeniyorum ve saygı duyuyorum.

Ayrıca önceleri Batı Almanya sonrasında ise Almanya'da yıllardan beri gördüğümüz Wakabayashi'nin bir başka ülkeye gittiğini görmek istemem. Çok sevdiğim bir karakter olmadığı için giderse de üzülmem ya da sevinmem ancak garipserim. 

Öte yandan Tsubasa ve futbolu Brezilya sonrasında en çok İspanya'ya yakışıyor bana göre. Ayrıca Sensei onun için Barça'da böylesine bir kariyer çizmiş onca senesini harcamışken onu oradan milim oynatmaz.  Dil Çıkarma

Hem sonra, CT'de bana göre muhtemel bir Şampiyonlar Ligi oynanacak (bunun emaresini Road to 2002'nin ilk bölümlerinde gördük zaten [anime değil, mangayı kastediyorum]) ve bunu göz önüne aldığımız zaman Wakabayashi ile Tsubasa'nın kaçınılmaz bir şekilde dünyanın en önemli futbol organizasyonlarından birinde karşı karşıya gelecekleri kesin.

RE: Burdan Takahashi senseiye sesleniyorum - Misaki59 - 15-07-2020

@hikaru Matsuyama

Tsubasa konusunda kesinlikle haklısın. ama wakabayashinin sürekli schneider ile olan mücadelesi yansıtılıyor.Bu yüzden wakabayashinin ispanyaya gitmesini isterim. Mesela wakabayashi naturezadan intikam almak ve tsubasa ile mücadele etmek için ispanyaya gelsin carlos santana ile aynı takımda olsun. O zaman tadından yenmez bir la liga izleriz.

RE: Burdan Takahashi senseiye sesleniyorum - AlphaT®.NET - 17-07-2020

Otursun oturduğu yer de diyesim var lakin, değişiklik benim nazarımda her zaman iyidir. Farklı opsiyonlarda karakterlerin mücadelelerini görmek bana keyif veriyor.
İspanya'daki kapışmalar düşünülünce, kulağıma hoş geldi ;)