Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Nerede Eskiler? - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Tanışma/Duyuru/Diğer (https://tsubasatr.net/forum-tanisma-duyuru-diger.html)
+--- Forum: Tanışma Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-tanisma-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: Nerede Eskiler? (/konu-nerede-eskiler.html)

Sayfalar: 1 2 3

RE: Nerede Eskiler? - herzem - 17-03-2020

Gerçek hayatta arkadaşsınız herhalde hocam. arkadaşlığınız baki olsun..

Yanlış hatırlamıyorum diye düşünüyorum. Gökhan diye bir arkadaş kurmuştu oraya koyu bir Sagopa hayranıydı o zamanlar. Hatta sagofan sitesi falanda kurmuşlardı. O dönemde bende narutofantr diye bir forum sitesi kurmuştum... Çok forum sitesinde bulundum ben ama küçüktük o güzel arkadaşlıkların peşini bıraktık, koptuk birbirimizden, oysa çok güzel arkadaşlar vardı. Uzun yıllardır da o ortamdan kopunca birbirimizi unuttuk tabi... Gökhan'ı unutamıyorum ama tsubasafan sitesinde uzun bir süre moderatörlük yapmıştım Gülümseme

Nerede yaşıyorsunuz hocam? Hangi firmada çalışıyorsunuz çıtırdan bizde de var webmasterlık Gülümseme

RE: Nerede Eskiler? - AlphaT®.NET - 17-03-2020

(17-03-2020, Saat: 22:09)Kenshin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gerçek hayatta arkadaşsınız herhalde hocam. arkadaşlığınız baki olsun..

Yanlış hatırlamıyorum diye düşünüyorum. Gökhan diye bir arkadaş kurmuştu oraya koyu bir Sagopa hayranıydı o zamanlar. Hatta sagofan sitesi falanda kurmuşlardı. O dönemde bende narutofantr diye bir forum sitesi kurmuştum... Çok forum sitesinde bulundum ben ama küçüktük o güzel arkadaşlıkların peşini bıraktık, koptuk birbirimizden, oysa çok güzel arkadaşlar vardı. Uzun yıllardır da o ortamdan kopunca birbirimizi unuttuk tabi... Gökhan'ı unutamıyorum ama tsubasafan sitesinde uzun bir süre moderatörlük yapmıştım Gülümseme

Nerede yaşıyorsunuz hocam? Hangi firmada çalışıyorsunuz çıtırdan bizde de var webmasterlık Gülümseme

Dostum SAP Modüllerinde Danısmanlık ve Abap  (Yazılım) işini yapıyorum. Döküm firmasındayım. Dökümle işim yok sistemsel diyalog sağlansın benim için yeter Gülümseme

Sag olasın, evet ekip olarak etkinliklerimizde var, mangal yapmıştıkta en son  Gülümseme

RE: Nerede Eskiler? - herzem - 17-03-2020

Vay hocam güzelmiş Gülümseme Yazılım sektörünün her alanı güzeldir her ne kadar saçları beyazlatsada...

afiyetler olsun hocam. Hangi şehirdeydiniz

RE: Nerede Eskiler? - AlphaT®.NET - 18-03-2020

(17-03-2020, Saat: 22:37)Kenshin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vay hocam güzelmiş Gülümseme Yazılım sektörünün her alanı güzeldir her ne kadar saçları beyazlatsada...

afiyetler olsun hocam. Hangi şehirdeydiniz

Henüz beyazlamadi ama yakindir ;) İstanbul'da yasiyorum

RE: Nerede Eskiler? - Makoto Soda - 18-03-2020

Tekrardan hoşgeldin kardeş bende ilk açıldığından beri üyeyim eski nickim Fanatik ti. Daha sonra nick değiştirmek isteyenler diye konu açılmıştı o zamandan beridir de Makoto Soda'yı kullanıyorum. Bende senin gibi uzun bir süre siteye hiç giremedim. Birkaç aydır girmeye başladım. Bir tane resim vardı eski siteden son yorumlarda ismim vardı kaybettim. Paylaşmak isterdim nostalji olurdu ne güzel. Eskil üyeleri görmek mutluluk veriyor insana o zamanki anılarımız aklımıza geliyor.

RE: Nerede Eskiler? - Jun Misugi - 18-03-2020

@kenshin
Batu çok güzel çay demler karı gibiGülümseme Adamı alan yaşadıGülümseme
Buradan Kemal sunal'ı da rahmetle analım.
TsubasaTR Yönetimi olarak senede 1 toplanmaya gayret ediyoruz.
Malum iki ekip üyesi istanbul'da biri tekirdağ diğeri izmit son olarak da gaziantep'te bir dostumuz var.