Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
WORLD CUP-War of the giants SUPER GK 1.2(Güncellendi) - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hack Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Hack Çalışmalarınız (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-calismalariniz.html)
+--- Konu Başlığı: WORLD CUP-War of the giants SUPER GK 1.2(Güncellendi) (/konu-world-cup-war-of-the-giants-super-gk-1-2-guncellendi.html)

RE: WORLD CUP-War of the giants(BYDİGİ MANGA HACK) - mekani99 - 05-03-2020

Şifreyi Nasıl Yazıcam?

RE: WORLD CUP-War of the giants(BYDİGİ MANGA HACK) - turkey2020 - 05-03-2020

tammam

RE: WORLD CUP-War of the giants(BYDİGİ MANGA HACK) - Jun Misugi - 05-03-2020

Çok başarılı bir hack.
Hackin artıları çok videolarda da sürekl ibahsettim.
mangaya uyumlu olması,bazı ara sahneler,kadroların ayarlanması,
3 farklı takımı kontrol etme,bazı müzikler gerçekten harika.(Ninja gaiden-Masked Devil favorim)
Bu hacke elimden gelen yardımı yapmak isterim.
Hackin geliştirilebilecek 3-4 yönüne ağırlık vermek daha doğru.
1)Oyun dışından müzikler eklemek bazı oyun dışı müzikler gerçekten çok güzel onları ekleyebiliriz.
2)Ara sahneleri daha mangaya uyumlu hale getirebiliriz.
3)Rakip takımlardaki özel oyunculara şut,pas,çalım,davranış kodları,pres kodu vs dikkatli şekilde ekleyebiliriz.
4)Özel şutların vuruş anı ve gidişatını daha güzel editleyebiliriz.
Eline emeğine sağlık
Konu herkesin rahatça görebilmesi için sabitlenmiştir.

RE: WORLD CUP-War of the giants(BYDİGİ MANGA HACK) - bobito84 - 05-03-2020

Thanks

RE: WORLD CUP-War of the giants(BYDİGİ MANGA HACK) - Tsumax - 05-03-2020

(05-03-2020, Saat: 11:31)Jun Misugi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hackin geliştirilebilecek 3-4 yönüne ağırlık vermek daha doğru.
1)Oyun dışından müzikler eklemek bazı oyun dışı müzikler gerçekten çok güzel onları ekleyebiliriz.
2)Ara sahneleri daha mangaya uyumlu hale getirebiliriz.
3)Rakip takımlardaki özel oyunculara şut,pas,çalım,davranış kodları,pres kodu vs dikkatli şekilde ekleyebiliriz.
4)Özel şutların vuruş anı ve gidişatını daha güzel editleyebiliriz.
Eline emeğine sağlık
Konu herkesin rahatça görebilmesi için sabitlenmiştir.
Evet videolardaki konusu geçen bircok eksik giderildi bu güncel versiyonla ..örneğin saç renkleri yanlış yazılan isimler vb..
Sut gidisatlarini ben dream team dan aldım..tornada sut Arrow sut gibi..O oyundada sut gidisatlari bunun gibi ..
Hacke en çok eklemek istediğim iki şey santana turn ve Raiju sut ayak surtmesiydi ama artik yapabilirsek ilerde guncelleriz

RE: WORLD CUP-War of the giants(BYDİGİ MANGA HACK) - Jun Misugi - 05-03-2020

Eksiklerin giderilmesi güzel.
Bazı hacklerde çok daha güzel şut gidişatları mevcut onlara da göz gezdirebilirsin.
Heart of Santana hackini yaparken ben de Santana Turn için baya uğraşmıştım hatta oyun içindeki animasyon kodlarını birleştirmeyi denedim ama olmamıştı.
Raiju şut için ayak sürtmesini bir iki hackte gördüm ama yy chr'den ekleceksek oyun içi bir şeyi silmek zorunda kalabiliriz.
Umarım farklı bir yolu da vardır.
Bunların dışında oyun dışında müzikler ekleme konusuna yönel derim çok kafa karıştırıcıdır ama yapabilirsen harika olur.