Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
WORLD CUP-War of the giants SUPER GK 1.2(Güncellendi) - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hack Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Hack Çalışmalarınız (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-calismalariniz.html)
+--- Konu Başlığı: WORLD CUP-War of the giants SUPER GK 1.2(Güncellendi) (/konu-world-cup-war-of-the-giants-super-gk-1-2-guncellendi.html)

RE: WORLD CUP-War of the giants(BYDİGİ MANGA HACK) - Tsumax - 08-04-2020

(03-04-2020, Saat: 03:05)RamonVictorino Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Almanya ile Brezilyayı ,Japonya ile Hollandayı yenerek final maçına kadar geldim.Final maçında oyun maalesef takılıyor.Fceux 2.2.3 emülatörünü kullanıyorum.Oyunda ceza sahas ı içinde şaşırtma hareketini kullanınca error veriyor sürekli.Maçta da 1-0 öndeydim.Japonya-Almanya final maçı.Brezilyanın kalecisi Salinas Scheneiderin 3 neo fire şutunu çeldi.Maçı 2-1 kazanmıştım ama Scneiderle sadece 1 gol atabildim.Diğer golü penaltıdan Schester attı.Bu arada Müller gerçekten güçlüydü youtube daki oyunun aksine.Santanın ve Naturezzanın şutlarını tuttu birkaç defa.Zaten sadece 1 gol yedim.Almanyanın normal oyuncuları bile çok kuvvetliydi.Finalin adının Japonya vs Almanya olması bu yüzden çok doğal.Takılma olayı kötü oldu.Maçı 1-0 kazandığımı ilan ettim Açık Ağızlı Gülümseme Golü de Raiju şutla Hyugayla atmıştım.Bu arada oyuna ilave olarak Brezilyanın kaleci biz kontrol ederken Salinas olmalıydı.GK olması saçma olmuş.Rakip takım kontrol ederken Salinas var,bizde yok.Salinaslı versiyonu en kısa zamanda bekliyoruz.Oyunda mesela ceza sahası içinde adam uçurma özelliği güzel olmuş.Kaltz,alberto,hyuga,jitoya eklenmiş ama ben Schneidere d eklenmesini beklerdim çünkü o da baya sert bir oyuncu, sinirlenince baya agresifleşiyor.Ek olarak mesela kaleye vurduğumuzda önümüzde oyuncu yokken bile Bunnark gibi oyuncular power block kullanıp topu kesebiliyor.Bizim takımlarda da bu özelliğin eklenmesini beklerdim.Bunlar  oyunun eksik yanları.

güzel yorumun için teşkkürler..
o takılma olayı vnes ve telefondaki emulatörle hiç yaşamadım defalarca oynadığım halde..
bunnark oto block özelliği bizim takımdaki oyunculara ekleyince oyun hata verdi..bir çok özellik eklediiğim için karıştı oralar o yüzden vazgeçtim ondan..
ve son olarak salinaslı versiyonu hazır halde bir kaç eksik var onları tamamlayıp yayınlayacam o da çok güzel oldu müllerde oyun başında kalede olacak..

RE: WORLD CUP-War of the giants(BYDİGİ MANGA HACK) - Kürşad - 08-04-2020

sağol

RE: WORLD CUP-War of the giants(BYDİGİ MANGA HACK) - AlphaT®.NET - 10-04-2020

Gizli İçerik - Spoiler Bilgi İçerir - Görmek İstersen Tıkla

RE: WORLD CUP-War of the giants(BYDİGİ MANGA HACK) - safa - 12-04-2020

(04-03-2020, Saat: 21:22)digimax Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet arkadaşlar sonunda beklenen hacki paylaşıyorum.gecikme için kusra kalmayın..

Hack %80 manga uyumlu bir hacktir.Mnagadaki bir sürü değişik şutlar bu hacktede var.Örneğin Levin şut Raiju şut eagle kayma vb Ve mangadaki çoğu oyuncu ve takımda..

Hackte üç dev takım JAPONYA-BREZİLYA-ALMANYA yönetiyoruz.Böylece oyun daha zevkli hale gelecek..

Oyunun ilk bölümünde her takım kendi kıtasında dünya kupası elemelerini oynayacak sonrasında hazırlık maçları ve kupa..

Oyunun sonunda farklı hikayeler var..oyunda Almanya veya Japonyayla mutlu sona ulaşabilir ona göre ara sahneler izleyeceksiniz..

Hack videolarını takip edip bilenler için şimdiki güncell versiyonda neler değişti onları söylim..

Raiju şut gidişi değişti ama bu şut biraz geç gelecek oyuna.Long şut gidişi değişti..

Eagle tackle daha sade hale getirildi..

R.Carlosa özel kayma eklendi Böylece Brezilya defansı daha güçlü oldu..

Duhgo no 8  Brezilya kadrosuna eklendi..

Wakabayajhiye özel sinirlenme eklendi 160 enerji götürür..

Rakip takımlarda olmayan bazı oyuncular eklendi bunnark gibi..
Kaleci kurtarışları değiştirildi..

Bunun harıcıinde bir çok ufak tefek değişiklik daha var..

Bu konudan faydalanarak oyunu telefonda otomatik kayıt özelliği olan bu programla oynayabilrsiniz..

https://tsubasatr.net/konu-android-nes-emu-nostalgia-pro-ct2-telefonda-oynayin.html

HERKEZE İYİ OYUNLAR..

Dikkat ! Linkleri Gormek Icin Yorum Yazmaniz Gerekmektedir. Gereksiz Spam Mesaj Atanlar Yasaklanacaktir. Emege Saygi Gosterdiginiz Ve Anlayisiniz Icin Tesekkurler

Edit:Alternatif link eklenmiştir.

[Resim: nbC9QS.jpg]

[Resim: VXBvxH.jpg]

[Resim: nbxUQP.jpg]
eline sağlık

RE: WORLD CUP-War of the giants(BYDİGİ MANGA HACK) - ern - 13-04-2020

SAGOALASIN

RE: WORLD CUP-War of the giants(BYDİGİ MANGA HACK) - Aarow - 13-04-2020

emeğine sağlık