Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Okul turnuvası hack (by eorhan23) - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hack Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Hack Çalışmalarınız (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-calismalariniz.html)
+--- Konu Başlığı: Okul turnuvası hack (by eorhan23) (/konu-okul-turnuvasi-hack-by-eorhan23.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

Okul turnuvası hack (by eorhan23) - AlphaT®.NET - 30-09-2019

Konu Sahibi erohan23

[b]Çok şükür 1-2 aydır uğraştığım hack çalışmam bitti. Elimden geldiğince güzel olması için uğraştım ve umarım sizin de hoşunuza gider [Resim: 1f642.svg] Hackte 7/B sınıfı olarak oynuyorsunuz yani kısacası okul turnuvası. Sizde eksiklerimi belirterek daha da gelişmemi sağlayabilirsiniz [Resim: 1f642.svg] 
[/b]

Ek olarak söylemek istediklerim:

Takımın kaptanı yaşarda patlama(sinirlenme) özelliği var ve 7/D maçından sonra yani 7/A ve diğer maçlarda cyclone şut özelliği geliyor.

Dikkat ! Linkleri Gormek Icin Yorum Yazmaniz Gerekmektedir. Gereksiz Spam Mesaj Atanlar Yasaklanacaktir. Emege Saygi Gosterdiginiz Ve Anlayisiniz Icin Tesekkurler

RE: Okul turnuvası hack (by eorhan23) - AlphaT®.NET - 30-09-2019

Konu ile ilgili yorumlar

Merhaba, çalışman tamamlanmış bana da indirmek düştü, kaç maçtı oyun ? Oynayıp geri bildirim yapacağım. Teşekkürler şimdiden. (AlphaT®.NET)

6 maçlık. Yorumlarını bekliyorum(eorhan23)

Great hack. Thanks [Resim: 1f642.svg](bobito84)

İlk maç 6-0, kolaydı, sırada sonraki maçlar var. 
Yaşar'ın "Ailem için.." diye çoşması süprizdi, beğendim.
Miraç full donanımlı asker gibi  [Resim: 1f606.svg] 
Ara ara yorumlara oynadıkça devam edeceğim. Şut gidişleri, ara sahnelerde pek değişiklik gözüme çarpmadı ama kaleye gidişte hafif değişiklikler var. Top sürme ekranıda başarılıydı. Şimdilik bu kadar.( AlphaT®.NET)

Beğendiğine sevindim [Resim: 1f642.svg] evet ara sahnelere o anki yorgunluğumdan dolayı çok fazla uğraşmadım ama şutları komple değiştirdim. Heleki final maçında daha büyük sürprizler var [Resim: 1f600.svg]Diğer yorumlarını da merakla bekliyorum [Resim: 1f642.svg]
(eorhan23)

Çok güzel bir hack olmuş başarılarının devamı dileğiyle [Resim: 1f642.svg](hangar)

Tekrar merhaba,2. maç 6-3 bitti. Kükreyen Camıs'la daha cok skor bulduk, Yasar özelliği olmamasına rağmen oyun içi tam bir teğmen..Kükreyen Camıs ikili vuruşta 60 yada 80 güç götürüyor orada bir hata olmalı, bizim için iyi  [Resim: 1f606.svg]   Mertcan'dan pek verim alamıyorum  [Resim: 1f914.svg]  Onun dışında bir de şu hatayı aldım oyun içinde 2. maçı oynarken oldu.( AlphaT®.NET)

Sanırım oyunun kafası karıştı, ben de captain tsubasa2 oynarken bu tür hatalar alıyorum bazen. sanal işte ara sıra hata yapar  [Resim: 1f923.svg]  oyuna ilk başladığım zamanlarda bir kere 2 aydır yenmeye çalıştığım brezilya final maçında tam yeniyordum hakem düdüğü çalacaktı ki ekran gri oldu oyun kilitlendi ve bende tabi çıldırdım [Resim: 1f600.svg] Her neyse yorumun için teşekkürler [Resim: 1f642.svg] Kükreyen camış bende 320 enerji götürüyordu neden okadar enerji götürdü anlamadım ama sanırım orda bir hata olmuş [Resim: 1f914.svg]  (eorhan23)

3. Maç 4-3 bitti, Final maçını videoya kaydetmek istiyorum iznin olursa youtube sayfamda paylaşmak isterim, artık final maçlarını öyle yapmak istiyorum  [Resim: 1f609.svg] 
Bu maç Mertcan'dan baya verim aldım,herhalde dediklerimi duymuş  [Resim: 1f923.svg] Haluk'un şutunun gidişini beğendim, başarılı buldum. ( AlphaT®.NET)

[b][b]Tabiki neden olmasın  [Resim: 1f609.svg] ancak şöyle bir sorun olacak ki final maçının bitişine herhangi bir ara sahne koymadım [Resim: 1f641.svg] daha doğrusu beceremedim diyebilirim. Yani demek istediğim final maçını bitirince bir şey olmuyor. Ancak final maçı sorunsuz. Sadece oynanışını çekersen bir sıkıntı olmaz herhalde [Resim: 1f642.svg] Bu arada, kanalının linkini bana da atar mısın? Teşekkürler (oerhan23)[/b][/b]

[b][b]
[b]***********************************
[/b][/b][/b]

RE: Okul turnuvası hack (by eorhan23) - nemar - 06-10-2019

thank you

RE: Okul turnuvası hack (by eorhan23) - bobito84 - 06-10-2019

Thanks

RE: Okul turnuvası hack (by eorhan23) - Ulutan - 09-10-2019

herkesin emeğine sağlık iyi günler iyi oyunlar tsubasa severler

RE: Okul turnuvası hack (by eorhan23) süper - ferhatbjk - 10-10-2019

(30-09-2019, Saat: 03:02)AlphaT®.NET Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konu Sahibi erohan23

Çok şükür 1-2 aydır uğraştığım hack çalışmam bitti. Elimden geldiğince güzel olması için uğraştım ve umarım sizin de hoşunuza gider [Resim: 1f642.svg] Hackte 7/B sınıfı olarak oynuyorsunuz yani kısacası okul turnuvası. Sizde eksiklerimi belirterek daha da gelişmemi sağlayabilirsiniz [Resim: 1f642.svg] 

Ek olarak söylemek istediklerim:
Takımın kaptanı yaşarda patlama(sinirlenme) özelliği var ve 7/D maçından sonra yani 7/A ve diğer maçlarda cyclone şut özelliği geliyor.

Dikkat ! Linkleri Gormek Icin Yorum Yazmaniz Gerekmektedir. Gereksiz Spam Mesaj Atanlar Yasaklanacaktir. Emege Saygi Gosterdiginiz Ve Anlayisiniz Icin Tesekkurler