Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Tachibana Kardeşler neden bu kadar zorluyor? - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Oyun Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Oyun Tartışma & Anket Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-tartisma-anket-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: Tachibana Kardeşler neden bu kadar zorluyor? (/konu-tachibana-kardesler-neden-bu-kadar-zorluyor.html)

Sayfalar: 1 2 3 4

Tachibana Kardeşler neden bu kadar zorluyor? - Hikaru Matsuyama - 25-08-2017

[Resim: VMdGqZ.png]

Captain Tsubasa oyunları denince sanırım hemen herkesin hemfikir olacağı bir konudur Tachibana Kardeşler'in rakibimiz iken bizi zorlamaları.

Son zamanlarda CT oyunlarının en baştan aldım ve oynuyorum. Şu anda CT4 ile devam ediyorum ve geçmişe doğru dönüp baktığımda Tachibana Kardeşler'in hemen her oyunda zorlu rakipler olarak karşımıza çıktığını düşünüyorum. Sizlerin bu konudaki düşünceleri nelerdir?

RE: Tachibana Kardeşler neden bu kadar zorluyor? - Jun Misugi - 25-08-2017

Ben CT-2 Oyununda ikizleri yenicem diye baya zorlanmıştım hem hızlı hem de pres yapıyorlar
Özel hareketleri ile gerçekten iyi bir ikili hatta ilk seride Tsubasa-Misaki,Hyuga-Sawada,Tachibana kardeşler dışında
zorlayıcı bir ikili combi oyunu olan takım yok Furano hariçGülümseme

RE: Tachibana Kardeşler neden bu kadar zorluyor? - MompresaN - 25-08-2017

Rakipken ikisi bir araya geldiğinde tam bir bela oluyorlar ;) Araya birde Jito yu aldılar mı Güzel eller havaya ;)

Konu dışı Güzel
Hikaru-san nüanslara, detaylara çok takılır ve çokta titizdir ;) Bu bağlamda oyun başlığı olduğu için Güzel oyundan bir resim tercih etmeni beklerdim ;)

Cvp: Tachibana Kardeşler neden bu kadar zorluyor? - Hikaru Matsuyama - 25-08-2017

Oyundan güzel bir görsel bulamadım, baktım ama, maal'esef yoktu.

...

Şöyle bir değerlendirme yapacak olursam:

Captain Tsubasa
Burada 4 üncü takımda karşımıza çıkıyorlar ve oldukça etkililer. Daha bu ilk oyunda Gemini Attack ve Skylab Hurricane gibi önemli teknikleri mevcut.

Captain Tsubasa 2 Super Striker
Bana göre tüm "bildiğim" CT oyunları içerisinde en zorlu rakip olarak bu oyunda karşımıza çıkıyorlar. Gerçi bunda Morisaki'nin en zayıf olduğu oyunun yine CT2 olmasının da payı büyük.

Captain Tsubasa 3 Koutei no Chousen
Neyse ki bu oyunda Tachibana Kardeşler rakip olarak karşımıza çıkmıyorlar. Güzel Ancak eğer çıksalardı yine büyük sıkıntı yaratırlardı çünkü İkizler bu oyunda cidden çok etkililer. Biz Japonya'yı kontrol ederken onların hem ofansif hem de defansif tekniklerinden çok faydalanıyoruz. CT2'ye kıyasla etkinlikleri CT3'te epey artmış.

Captain Tsubasa 4 Pro Rivals
Morisaki-Souda ve Nitta üçlüsünden oluşan Japonya'daki takımımız ile oynarken 3 üncü rakip olarak karşımıza çıkıyorlar ve yine tam bir baş belası bu ikili.

Captain Tsubasa 5 Hasha no Shougou Campione
Maal'esef bu oyunu çok fazla oynamadım ancak hatırladığım kadarıyla rakibimiz değillerdi. Eğer oynayan ve bilgisi ile ekleme yapmak isteyen olursa sevinirim.

@Wild Striker
Çocukluğumuzda atari kasedi ile bu oyunu oynardık ancak oyun bizim için İkizler'e kadar gelip-yenilip-kapatmak demekti. Dil Çıkarma Biz bir türlü geçemezdik Akita'yı. Tabi o zamanlar şifre olayından da bihaberdik.

Özetle Tachibana Kardeşler cidden önemli 2 karakter ve rakibimiz oldukları oyunlarda çok zorlayıcı çok dişli oluyorlar. Bunun bence en büyük nedeni 2 kişi olmaları, çünkü bu sayede mevcut tekniklerini x2 şeklinde kullanabiliyorlar. Ayrıca bir başka neden ise hem ofansif hem de defansif oynayabilmeleri, her iki yönlü özel hareketlerinin de olması onları sanki sahanın her yerindelermiş gibi hissetmemize ve tedirgin olmamıza sebep oluyor.

RE: Tachibana Kardeşler neden bu kadar zorluyor? - TsubasaNSC - 25-08-2017

CT5'te Hyuga'nın toparlanması için yapılan maçta rakip olarak çıkmışlardı. Hem de Jito'yla birlikte çektiği Skylab Typhone şutu ilk vurduğunda Wakashimazu'ya karşı gol oluyordu.

RE: Tachibana Kardeşler neden bu kadar zorluyor? - Tsumax - 26-08-2017

bence oyunlarda çok abartılıyor çünkü anime ve mangada özellikle milli maçlarda çok pasifler.
bu yüzden hacklerimde onların gücünü olması gerektiği gibi düşürürüm hep..