Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Dünyanın En İyi Oyuncusu Kim? [Tsubasa mı Schneider mi?] - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Anime Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-anime-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Anime Tartışma & Anket Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-anime-tartisma-anket-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: Dünyanın En İyi Oyuncusu Kim? [Tsubasa mı Schneider mi?] (/konu-dunyanin-en-iyi-oyuncusu-kim-tsubasa-mi-schneider-mi.html)

Dünyanın En İyi Oyuncusu Kim? [Tsubasa mı Schneider mi?] - Hiena - 10-06-2017

Düzeltme ve Açıklama Mesajı:

Arkadaşlar bu konu forumda yeni olan arkadaşlar için anket açmayla ilgili hazırladığım resimli konu anlatımı için açtığım bir konuydu. Arkadaşlarımız hızlı davranıp cevap yazmışlar ve bu yüzden konuyu artık silmedim. Değerlendirmelerinizi anime odaklı olarak yapabilirsiniz. Gülümseme

Anime odaklı olarak dünyanın en iyi oyuncusu kim bunu oylayabiliriz. Gülümseme

RE: Dünyanın en iyi oyuncusu kim - coimbra_diaz12 - 10-06-2017

abi oyuncu vermemişsin ve ct de mi futbolda mı futbolda diyorsan kesinlikle cristiano ronaldo Açık Ağızlı Gülümseme öncelerden daha iyiydi ama şimdi yaşlandığı için çok iyi performans gösteremiyor

RE: Dünyanın en iyi oyuncusu kim - Jun Misugi - 10-06-2017

Ronaldinho
Ondaki bilek hareketleri kimsede yok
Bugün insanlar Ronaldo-Messi mi diyorlar
Biz o jenarasyonla büyüdük ve Ronaldinho deyince akan sular dururdu.
El clasico'da bile alkışlanan tek rakip Futbolcudur
Adamdır
Severim keratayıDil Çıkarma

RE: Dünyanın en iyi oyuncusu kim - Hiena - 10-06-2017

Bu altta verdiğim anket açma konusu için deneme bir konuydu bu. Dil Çıkarma Çok hızlıymışsınız ki ben konuyu açıp bunu silene kadar cevaplar gelmiş. Güzel Madem öyle konuyu anket kısmına taşıyayım ve değerlendirme yapalım. Gülümseme

Anket Açma [Resimli Konu Anlatımı]

Benim en sevdiğim 2 oyuncu olan Tsubasa ve Schneider'i oylayalım o zaman.

RE: Dünyanın En İyi Oyuncusu Kim? [Tsubasa mı Schneider mi?] - coimbra_diaz12 - 10-06-2017

kesinlikle tsubasa schneider fire shotu wakab bazen çıkarabilir ama tsubasanın drive rövaşatasını müller çıkaramıyor yani schneider çalımı yani aynı tsubasa gibi ama sadece onda fire shot var tamam çok güçlü bir şut ama tsubasanın birçok tekniği twin şutu var drive pas var var da var wakab bile fire shotu çıkarmıştı hatta tsu falsolu drive shotunu bile müller yedi ama direkten dönmüştü benim fikrim böyle

RE: Dünyanın En İyi Oyuncusu Kim? [Tsubasa mı Schneider mi?] - Hiena - 11-06-2017

Hemen hemen eşit gibiler. Seride de bunu gördük. Her mücadelelerinde birbirini kesip durdular maç boyunca. Sadece son pozisyonda Tsubasa biraz daha bilenerek o vuruşu yaptı ve golü attı. Tsubasa' nın seri boyunca birçok oyuncu ile bu şekilde birebir karşılıklı birbirlerini engelledikleri sahneleri oldu ama diğerlerinde birkaç kez Tsubasa sonradan başarılı olmuştu ama Schneider ile son ana kadar eşit götürdüler. Neredeyse eşit gibiler ama Tsubasa bir tık önde tabi. Gülümseme