Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Kaptan Ayhan (İlk CT2 Hackim) - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hack Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Hack Tartışma & Anket Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-tartisma-anket-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: Kaptan Ayhan (İlk CT2 Hackim) (/konu-kaptan-ayhan-ilk-ct2-hackim.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

Cvp: RE: Kaptan Ayhan (İlk CT2 Hackim) - Rijitsu - 09-06-2017

(09-06-2017, Saat: 00:47)coimbra_diaz12 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ya biraz şutlardan resimler göster Açık Ağızlı Gülümseme

Zamanla, kendine has özel şutlar 1 tane olacak. Diğer şutlara bakar ufak tefek düzenleme yaparım. İlk sürümü ne zaman çıkar orası da zaman gösterir.

RE: Kaptan Ayhan (İlk CT2 Hackim) - Rijitsu - 12-06-2017

[Resim: Captain-Ayhan-1.png][Resim: Captain-Ayhan-2.png][Resim: Captain-Ayhan-3.png][Resim: Captain-Ayhan-4.png][Resim: Captain-Ayhan-5.png][Resim: Captain-Ayhan-6.png][Resim: Captain-Ayhan-7.png][Resim: Captain-Ayhan-8.png][Resim: Captain-Ayhan-9.png][Resim: Captain-Ayhan-10.png][Resim: Captain-Ayhan-11.png][Resim: Captain-Ayhan-12.png][Resim: Captain-Ayhan-13.png][Resim: Captain-Ayhan-14.png][Resim: Captain-Ayhan-15.png][Resim: Captain-Ayhan-16.png][Resim: Captain-Ayhan-17.png][Resim: Captain-Ayhan-18.png][Resim: Captain-Ayhan-19.png][Resim: Captain-Ayhan-20.png][Resim: Captain-Ayhan-21.png][Resim: Captain-Ayhan-22.png][Resim: Captain-Ayhan-23.png][Resim: Captain-Ayhan-24.png][Resim: Captain-Ayhan-25.png][Resim: Captain-Ayhan-26.png][Resim: Captain-Ayhan-27.png][Resim: Captain-Ayhan-28.png][Resim: Captain-Ayhan-29.png][Resim: Captain-Ayhan-30.png][Resim: Captain-Ayhan-31.png][Resim: Captain-Ayhan-32.png]

Kayseri Takımın ve Adana Takımın tüm formaları hazır ama iç sahne formalarını da öğrenince yapacağım... Açık Ağızlı Gülümseme

RE: Kaptan Ayhan (İlk CT2 Hackim) - Rijitsu - 20-06-2017

"Bu şutu yapılmasını istemiştim, sağ olasın @Nanoba tarafından yapılmıştır, şut Cyclone şutunun yerine gelmiştir."

Cvp: RE: Kaptan Ayhan (İlk CT2 Hackim) - NanoBasa - 20-06-2017

(20-06-2017, Saat: 08:24)Rijitsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

"Bu şutu yapılmasını istemiştim, sağ olasın @Nanoba tarafından yapılmıştır, şut Cyclone şutunun yerine gelmiştir."

Ne demek Ayhan abi Elimden gelen yardımı yapıcam tabi Gülümseme

RE: Kaptan Ayhan (İlk CT2 Hackim) - coimbra_diaz12 - 20-06-2017

ya o leveller ney öle youtubeda yazdım Açık Ağızlı Gülümseme 215 şut 224 pas biz bu hackte bu takımımı kontrol edecez o zaman çok basit olacak her takıma 8 10 tane atacaz herhalde Açık Ağızlı Gülümseme

Cvp: RE: Kaptan Ayhan (İlk CT2 Hackim) - Rijitsu - 20-06-2017

(20-06-2017, Saat: 21:46)coimbra_diaz12 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ya o leveller ney öle youtubeda yazdım Açık Ağızlı Gülümseme 215 şut 224 pas biz bu hackte bu takımımı kontrol edecez o zaman çok basit olacak her takıma 8 10 tane atacaz herhalde Açık Ağızlı Gülümseme

Çok sevinme, rakip kalecileri ölüm gibi zor olacak. Açık Ağızlı Gülümseme