Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Flame Thunder(Uzun Zamandan Sonra Yapacağım Büyük Hack) Güncelleme Konusu - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hack Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Hack Tartışma & Anket Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-tartisma-anket-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: Flame Thunder(Uzun Zamandan Sonra Yapacağım Büyük Hack) Güncelleme Konusu (/konu-flame-thunder-uzun-zamandan-sonra-yapacagim-buyuk-hack-guncelleme-konusu.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

RE: Flame Thunder(Uzun Zamandan Sonra Yapacağım Büyük Hack) Güncelleme Konusu - ジャイロメ59 - 16-06-2017

Amacım öyle bir şeyler yapmak abi. Mesela tüm topa vuruş anlarını yani F7 XX F9 02 XX XX 41 XX kodlarını aynı yere gösterebilirim. Farklı vuruş anı 2-3 kişiye düşebilir, normalde hepsine farklı yapmayı planlıyordum.

RE: Flame Thunder(Uzun Zamandan Sonra Yapacağım Büyük Hack) Güncelleme Konusu - Hiena - 16-06-2017

Bende bu şekilde farklı şut ve sahneler için farklı yerlerde oluşan benzer sahne kodlarını birçok oyuncu için ortak kullanıyorum ve diğerlerini silip onları da başka özellikleri için kullanıyorum.

Bu şekilde çok ortak sahne kod bölümü var aslında. Hatta ben şuan 22000 ve 24000 arası tüm sahnelerin ofset ve kodlarını döküman olarak hazırlıyorum. Her sahnenin tek tek kodlarını, ofsetlerini ve 22000 li bölümlerden önce orayı gösteren tüm yer gösterim kodlarını, animasyon kodlarını özellikle belirterek ve içerik özelliğini açıklayarak hazırlayıp sizlerle paylaşacağım. Bu hem benim için hemde sizin baya işinize yarayacaktır. Sadece şutların değil, oyundaki tüm sahnelerin ofsetlerini ve kodlarını elinizde hazır bulunan bir dökümandan takip edebileceksiniz. Tabi bu biraz vakit alan bir iş ve hazırlaması biraz zaman alacak. O dökümandan sonra ortak kodlara sahip olan sahneleri yer göstermelerini birini gösterecek şekilde ayarlayıp, bu sayede boşalan yeni alanları farklı özellikler için kullanabileceksiniz.

RE: Flame Thunder(Uzun Zamandan Sonra Yapacağım Büyük Hack) Güncelleme Konusu - ジャイロメ59 - 16-06-2017

Bekliyoruz abi. Kalp - Sevgi

+++

Senaryo uzadı, oyun %100 olarak 33 maçlık olacak(Kim bilir, belki sürpriz olarak 34. maç olabilir).

Oyunun zevkli olması açısından Allstar gibi olan Real Madrid'i dağıtıyorum, bilginize. xD

Muhtemelen diğer takımlarda da oyuncu eksilmesi, artması yaşanacak.

Maç sıralamaları ;

1) Kulüp maçları
2) Milli maçlar
3) ? ? ? ? ? (3. kısım için spoiler yok, tadı kaçmasın. Asıl olay son maçlarda ve penaltı olması için, direğe çarpmaması için dua edeceğiniz kısım.)

RE: Flame Thunder(Uzun Zamandan Sonra Yapacağım Büyük Hack) Güncelleme Konusu - Rijitsu - 16-06-2017

Oyunu merakla bekliyorum...

RE: Flame Thunder(Uzun Zamandan Sonra Yapacağım Büyük Hack) Güncelleme Konusu - demiraltunevlek - 16-06-2017

Şimdi Real Madrid mi olacağız?

Hayır Real Madrid olacağımıza dair bir şey söylemedim, takım standart, Bayern Munih. Kalp - Sevgi

Fakat oyuncular dağılabilir ki 2-3 takım dağıldı bile, anlaşamamışlar aralarında. Dil Çıkarma