Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Genel (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team-genel.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (/konu-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NBA01 - 20-06-2017

@JairoM59 oo barışım Hyugalar akıyor Açık Ağızlı Gülümseme Hayırlı olsun. Bende yeniden hesap açmayı düşünmedim değil hani 0 dan bilgili bir şekilde gitmek ama Mavi SSR Schneiderimi kaybetmek istemiyorum :'( Bi daha çıkmaz çünkü Açık Ağızlı Gülümseme

O yüzden PC den girmeye karar verdim 2 taraftanda oynicam fakat oyunun açıklama kısmında öyle bir ibare var "Android Emulatörlerinde sorunlar yaşanmaktadır". Zaten oyunu ilk BlueStacks te denemiştim telefona üyklemedne önce ve Oyun içi sahnelerde baya kasıyordu (oda benim PC liğin külüstürlüğü. O kadar eski ki VT yok) şuan Nox ile deniyorum yine kasıyor.

@kacablanca sen PC den mi oynuyorsun ? Çünkü PC de oynamak hem riskli (habire kapanıyor) hemde kasıyor.

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - ジャイロメ59 - 20-06-2017

Bu hesap şanslı olacak gibi duruyor ya, bakalım. xD

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NBA01 - 20-06-2017

(20-06-2017, Saat: 09:03)ジャイロメ59 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu hesap şanslı olacak gibi duruyor ya, bakalım. xD

Peki nerden hesabı sildin ? Ana menüdeki ayarlardan mı ?

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - ジャイロメ59 - 20-06-2017

Oyunu defalarca kez silip kurdum dün, en sonunda Game Center'a farklı üyelik alarak sildim ve tekrar yükledim.

Oyuna girişteki ID kısmı bu sefer değişti ve bana sordu, eski üyelik mi yeni üyelik mi diye.

+++

[Resim: PrBZBN.png]

Haftalık her akşam 6'da(Bize göre) yenilenen event listesi budur ;

月曜(Pazartesi) > All Evolution Card
火曜(Salı) > Red Evolution Card
水曜(Çarşamba) > Blue Evolution Card
木曜(Perşembe) > Green Evolution Card
金曜(Cuma) > Coin
土曜(Cumartesi) > Roberto ve adını unuttuğum arkadaş
日曜(Pazar) > Kira ve Mikami.

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NBA01 - 20-06-2017

@JairoM59 Güzel bir rehber eline sağlık Gülümseme Bi ara IOS ve Android için nasıl yüklemeleri gerektiğini gösteren bi rehber yapmalıyız. Oyun çıkalı 17 gün olucak hala oynayamayanlar var.

Bu arada ciddi ciddi oyun için tablet alıcam Açık Ağızlı Gülümseme Telefonum hep küçük hemde aşırı ısınıyor. Şu MEB in tağıttığı General Mobile E Tab 4 yeter heralde bu oyun için.n11 de 288 TL i disanırsam. Hem manga da okurum Açık Ağızlı Gülümseme Ciddi ciddi düşünüyorum. E Tab 4 ün MEB versionu kardeşime verilmişti oda root atmıştı zamanında. Bu cuma eve gidicem o zaman o tablette bu oyunu kurup denicem eğer sorun çıkmazsa gelip buraya yazıcam.

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - darklord80 - 20-06-2017

benim için tatakea macerası bitti artık malesef.10 lu dan en son schneider,misaki çıkardım.sonra senaryo modunda werder bremenden sonra misakiyi bulduktan sonra ki konuşmada oyun buga giriyordu önbelleği sildim olmadı bende veriyi sildim başka id hesabına geçti malesef oyun ingilizce olunca başlarım artık.