Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team Genel (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-tatakae-dream-team-genel.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team (/konu-captain-tsubasa-tatakae-dream-team.html)

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - ekgoz - 12-08-2017

(12-08-2017, Saat: 17:37)NanoBasa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12-08-2017, Saat: 16:51)ekgoz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağol kardeşim bilgi için.Nadir düştüğü belli de VS maçlarda milletin 300k-400k takımlarında baya UR karakter görünce bunlar nasıl bu kadar UR karaktare sahip oldu diye düşünmeden edemiyor insan Gülümseme

önemli değil abi ilk önce sizin eski klana gelmiştim bi aktiflik yok diye çıkmıştım. ID'ni ver ekliyim istersen?

ID 797.385.029

Evet, Barış hesabına erişemeyince klanın aktifliği bitti malesef.Globali bekleyen arkadaşlar da var tabi. Listeden 1 kişiyi çıkardım seni eklemek için Gülümseme Zaten sanırım pek aktif olmayan ve tanımadığım birisiydi.Bu forumdakiler her zaman önceliklidir ;)

(12-08-2017, Saat: 17:30)Cruyyford Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12-08-2017, Saat: 08:53)ekgoz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yok mu tavsiye verecek birisi arkadaşlar?

En zor modları oyna, karışık olandan daha çok düşürdüm, kırmızı, mavi, yeşil de oynarsın ama unutma en fazla stamina isteyen maçı yap, diğer zorluklarda düşüremedim

Aynen dediklerini yaptım ama daha henüz çıkmadı.Denemeye devam.Demek ki baya zor o kartlardan düşürmek ve tabi şans işi.Bilgi için sağol.

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Crazy Striker - 12-08-2017

arkadaşlar bende 9 tane var en zor kısımlarda oynacaksınız illaki düşer.iyi şanslar arkdaşlar

@Cruyyford
sağol, şimdilik kendi klanımdan devam edeyim globalda katılım daha fazla olacağı için değişim olabilir

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - Cruyyford - 13-08-2017

(12-08-2017, Saat: 23:30)Crazy Striker Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar bende 9 tane var en zor kısımlarda oynacaksınız illaki düşer.iyi şanslar arkdaşlar

@Cruyyford
sağol, şimdilik kendi klanımdan devam edeyim globalda katılım daha fazla olacağı için değişim olabilir

Nasıl istersenGülümseme ama kapımız herzaman açık, clan levelde baktın artış olmuyor gelebilirsin, globalde muhtemelen birden fazla klan kurulması muhtemel, malum kişi sayısı fazla olacak

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - ekgoz - 13-08-2017

(12-08-2017, Saat: 23:30)Crazy Striker Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar bende 9 tane var en zor kısımlarda oynacaksınız illaki düşer.iyi şanslar arkdaşlar

@Cruyyford

Sağol kardeşim.Dediğin gibi düşer inşallah. 2 UR lı oyuncuyla 264k dan öteye gidemiyorum elimdeki oyuncularla. Denemeye devam edelim bakalım Gülümseme

RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - NanoBasa - 13-08-2017

ESER abi isteği attım MEHMET DarkStar

ya abiler global hakkında şöyle sorum var tamam her birimizin çok güzel hesapları var biz bunları globalde kullanamayacakmıyız sadece JP Serverindemi kullanacağız???

Cvp: RE: Captain Tsubasa Tatakae Dream Team - ekgoz - 13-08-2017

(13-08-2017, Saat: 09:52)NanoBasa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ESER abi isteği attım MEHMET DarkStar

ya abiler global hakkında şöyle sorum var tamam her birimizin çok güzel hesapları var biz bunları globalde kullanamayacakmıyız sadece JP Serverindemi kullanacağız???

Ekledim kardeşim Gülümseme Sorduğun soruya gelince ben de merak ediyorum.Bekleyip göreceğiz.Ama bence güncellemeyle oyunu ingilizceye çevirebileceğiz ve mevcut hesabımızı da taşımaya izin vereceklerdir diye düşünüyorum.Olmazsa sil baştan bir hesap daha açacağız mecbur.