Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Enerji Dalgalanması Kesin Çözüm - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hex Kodları ve Offset Paylaşımları (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hex-kodlari-ve-offset-paylasimlari.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa 2 - Hex Kodları Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-2-hex-kodlari-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: Enerji Dalgalanması Kesin Çözüm (/konu-enerji-dalgalanmasi-kesin-cozum.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Cvp: Enerji Dalgalanması Kesin Çözüm - bakgal - 05-05-2017

Arkadaşlar daha önce paylaştığım kodlarda Diaz ,Schneider ve Matsuyama kendi maçlarında bizim takımda enerji dalgalanması olurdu.Beb bu sorunu çözdüm.Bzim takımda bu oyuncuların hiçbirinde enerji dalgalanması olmuyor.Ayrıca bu oyuncular kendi maçlarında rakip takımda sinirlenip, hızlı koşuyorlar.Bu konunun son halidir.Bir daha güncelleme yapılmayacaktır.Daha önce indiren arkadaşlar tekrar indirsinler.

RE: Enerji Dalgalanması Kesin Çözüm - Hiena - 06-05-2017

Burada da mevki kod kullanmışsın, ki bu sayede aynı maçta bizdeki Diaz kendi özellikleriyle oynarken rakipte de hızlı koşmasında bir sorun olmuyor. Gülümseme Bu açıdan çok yararlı bilgiler olmuş. Yalnız dökümanda o mevki kodlarını da belirtseydin keşke. Ben ve sen biliyoruz ama mesela oyunlarında Schneider' i farklı mevkide 10 numara olarak oynatmak isteyen kişi, orada mevki kodu 11 numara için olduğundan hızlı koşma özelliğini uygulayamayacaktır. Gülümseme Bunu dökümana veya ilk sayfadaki mesajının altına ekle istersen.

Bu arada aşağıda verdiğim konuya bir göz atsana, tek kod ile skill sabitleme olayını yaptım. 38067 ofsetindeki 01 kodunu 00 yaptım ve tüm oyuncuların değerleri tek kod ile sabitlendi. Bu sana da bir fikir verir diye düşünüyorum.

3FD20 : A0 00 B1 34 C9 00 D0 08 A0 01 B1 34 4C 61 80 68

Şimdi burada bir oyuncunun A0 dan sonraki kodu 01 ya işte bu o oyuncuların orjinal haliyle oynamalarını sağlıyor. Bende düşündüm de en baştaki 2. kod olan 00 kodunu 01 yapsak ve bu kodlardan A0 01 B1 34 C9 00 D0 08 sonra devamındaki o yer göstermeler le beraber o kodları girmezsek yine olur diye düşünüyorum. Bu sayede daha az kod kullanmış oluruz. Ben şimdi deneyeceğim sende buna bir bak istersen.

Tek Kod Değişikliğiyle Rakiplerin Enerji Dalgalanmasını Sabitleme

Cvp: RE: Enerji Dalgalanması Kesin Çözüm - bakgal - 06-05-2017

(06-05-2017, Saat: 00:03)Hiena Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Burada da mevki kod kullanmışsın, ki bu sayede aynı maçta bizdeki Diaz kendi özellikleriyle oynarken rakipte de hızlı koşmasında bir sorun olmuyor. Gülümseme Bu açıdan çok yararlı bilgiler olmuş. Yalnız dökümanda o mevki kodlarını da belirtseydin keşke. Ben ve sen biliyoruz ama mesela oyunlarında Schneider' i farklı mevkide 10 numara olarak oynatmak isteyen kişi, orada mevki kodu 11 numara için olduğundan hızlı koşma özelliğini uygulayamayacaktır. Gülümseme Bunu dökümana veya ilk sayfadaki mesajının altına ekle istersen.

Bu arada aşağıda verdiğim konuya bir göz atsana, tek kod ile skill sabitleme olayını yaptım. 38067 ofsetindeki 01 kodunu 00 yaptım ve tüm oyuncuların değerleri tek kod ile sabitlendi. Bu sana da bir fikir verir diye düşünüyorum.

3FD20 : A0 00 B1 34 C9 00 D0 08 A0 01 B1 34 4C 61 80 68

Şimdi burada bir oyuncunun A0 dan sonraki kodu 01 ya işte bu o oyuncuların orjinal haliyle oynamalarını sağlıyor. Bende düşündüm de en baştaki 2. kod olan 00 kodunu 01 yapsak ve bu kodlardan A0 01 B1 34 C9 00 D0 08 sonra devamındaki o yer göstermeler le beraber o kodları girmezsek yine olur diye düşünüyorum. Bu sayede daha az kod kullanmış oluruz. Ben şimdi deneyeceğim sende buna bir bak istersen.

Tek Kod Değişikliğiyle Rakiplerin Enerji Dalgalanmasını Sabitleme
Bu konuyuda hızlı yazdığım için mevki kodlarını göstermeyi unutmuşum.Mevki kodalrını ekleyip ,dosyayı güncelledim.

RE: Enerji Dalgalanması Kesin Çözüm - tobi - 12-10-2019

eline saglık

RE: Enerji Dalgalanması Kesin Çözüm - tobi - 14-10-2019

kolay gelsin ben kodu yazdıgım an oyun acılmıyor coimbra yı benim takımıma alıp kodları girdim ama yine dalgalanma oluyor yardımcı olursanız sevınırım

RE: Enerji Dalgalanması Kesin Çözüm - Tsugurkan - 15-11-2019

Teşekkürler