Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Kalecilere Wakabayashide olduğu Gibi Sinirlenme Ekleme - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hex Kodları ve Offset Paylaşımları (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hex-kodlari-ve-offset-paylasimlari.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa 2 - Hex Kodları Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-2-hex-kodlari-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: Kalecilere Wakabayashide olduğu Gibi Sinirlenme Ekleme (/konu-kalecilere-wakabayashide-oldugu-gibi-sinirlenme-ekleme.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Cvp: RE: Kalecilere Wakabayashide olduğu Gibi Sinirlenme Ekleme - bakgal - 13-02-2017

(13-02-2017, Saat: 14:29)Crazy Striker Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eline Sağlık..Bekliyoruz Bu Arada Dün Gönderdiğim Dosyaları Aldınmı??

Dün aldım.Hiç bakmadım .Bugün biraz baktım.Birkaç konuyla uğraşıyorum onlardan sonra biraz daha bakarım.

Cvp: RE: Kalecilere Wakabayashide olduğu Gibi Sinirlenme Ekleme - Crazy Striker - 13-02-2017

(13-02-2017, Saat: 14:32)bakgal Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-02-2017, Saat: 14:29)Crazy Striker Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eline Sağlık..Bekliyoruz Bu Arada Dün Gönderdiğim Dosyaları Aldınmı??

Dün aldım.Hiç bakmadım .Bugün biraz baktım.Birkaç konuyla uğraşıyorum onlardan sonra biraz daha bakarım.

Tamam Ben Alıp Almadığını Merak Ettim Ondan Sordum.Gelmediyse Baştan Atayım Dicektim.Çözersen Çok Güzel Şeyler Çıkıcak Onlardan Kolay Gelsin...;)

Cvp: RE: Kalecilere Wakabayashide olduğu Gibi Sinirlenme Ekleme - bakgal - 13-02-2017

(13-02-2017, Saat: 14:37)Crazy Striker Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-02-2017, Saat: 14:32)bakgal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün aldım.Hiç bakmadım .Bugün biraz baktım.Birkaç konuyla uğraşıyorum onlardan sonra biraz daha bakarım.

Tamam Ben Alıp Almadığını Merak Ettim Ondan Sordum.Gelmediyse Baştan Atayım Dicektim.Çözersen Çok Güzel Şeyler Çıkıcak Onlardan Kolay Gelsin...;)

Bu arada bu sinirlenme dosyasını güncelledim.Bir bak istersen.5 kaleciye sinirlenme verdim.

RE: Kalecilere Wakabayashide olduğu Gibi Sinirlenme Ekleme - Hiena - 13-02-2017

Şimdi daha iyi olmuş. Ayrıca çok daha açık ve anlaşılır bir hale getirmişsin. Eline sağlık.

Cvp: RE: Kalecilere Wakabayashide olduğu Gibi Sinirlenme Ekleme - Crazy Striker - 13-02-2017

(13-02-2017, Saat: 14:56)bakgal Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-02-2017, Saat: 14:37)Crazy Striker Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tamam Ben Alıp Almadığını Merak Ettim Ondan Sordum.Gelmediyse Baştan Atayım Dicektim.Çözersen Çok Güzel Şeyler Çıkıcak Onlardan Kolay Gelsin...;)

Bu arada bu sinirlenme dosyasını güncelledim.Bir bak istersen.5 kaleciye sinirlenme verdim.

Evet Tolga Benim Verdiğim Kodlardan Çözünce Çok Daha İyi Oldu
Kontrol Ettim Arkadaşlar Çok İyi Olmuş Bu Konuda Çözülmüş Oldu Gülümseme
Eline Sağlık...;)

RE: Kalecilere Wakabayashide olduğu Gibi Sinirlenme Ekleme - Sinan1984 - 14-02-2017

Bu özelliği Nakanishi Hernandez Yaisch Muller gibi rakip takım kalecilerine de ekleyebiliyormuyuz ?