Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Drive Şutu 6 Farklı Oyuncuya Farklı Sahnelerle Ekleme - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hex Kodları ve Offset Paylaşımları (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hex-kodlari-ve-offset-paylasimlari.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa 2 - Hex Kodları Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-2-hex-kodlari-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: Drive Şutu 6 Farklı Oyuncuya Farklı Sahnelerle Ekleme (/konu-drive-sutu-6-farkli-oyuncuya-farkli-sahnelerle-ekleme.html)

Sayfalar: 1 2 3

Drive Şutu 6 Farklı Oyuncuya Farklı Sahnelerle Ekleme - Hiena - 11-02-2017

Arkadaşlar burada size Drive şutu birkaç oyuncuya farklı vuruş sahneleri ile beraber ekleyebileceğiniz bilgileri paylaşacağım. 6 oyuncu üzerinden örnek verdiğim için başlıkta 6 oyuncu dedim ama aslında tüm özel oyuncuların hepsine bile ayrı ayrı vuruş sahneleri ile ekleyebiliriz.  

Şimdi normalde F3 40 yöntemi ile tüm yakın görünümü olan oyunculara bu şutu farklı bir şekilde ekleyebiliyorduk ama yakın görünümsüz Toninho, Jettorio gibi oyuncularda ve onlar gibi diğer eklediğimiz oyuncularda bu şut hep aynıydı. İşte vereceğim kodlar ve bilgilerle beraber artık bu oyunculardan her birine bu şutu farklı bir şekilde ekleyebileceksiniz.  

İlk olarak doküman içerisinde Tsubasa, Diaz, Misugi, Toninho ve Jettorio’ ya eklediğim bilgileri verdim ve bu şekilde hazırlanmış bir nes romunu da link içerisinde denemeniz için verdim.  2. romda da bunlara Schester’ i ekledim.

Link içerisinde 3. bir rom var yakın görünümsüz oyuncular diye, mesela orada da bu şutu yakın görünümü olmayan Da Silva, Jettorio, Toninho, Maher, Robson ve bizim Babington’a her birinde farklı vuruş anları olmak üzere ekledim. O romu da hex editörde açıp orada bu oyuncular için yaptığım işlemleri görebilirsiniz.  

Bu drive şut bir örnekti, diğer şutların ve diğer özel hareketlerinde bu şekilde ilk yer gösterme ofsetlerini ve kodlarını hazırladıktan sonra hepsini sizlerle paylaşacağım.

LINKLER

Dikkat ! Linkleri Gormek Icin Yorum Yazmaniz Gerekmektedir. Gereksiz Spam Mesaj Atanlar Yasaklanacaktir. Emege Saygi Gosterdiginiz Ve Anlayisiniz Icin Tesekkurler

Not: Konuyu daha iyi anlayabilmeniz için aşağıdaki ilgili konuyu incelerseniz bu kodların mantığını daha iyi anlayabilirsiniz.

Aynı Şuta Sahip Oyuncuların Ofset Yerlerini Belirleyen Kodlar

Dikkat ! Linkleri Gormek Icin Yorum Yazmaniz Gerekmektedir. Gereksiz Spam Mesaj Atanlar Yasaklanacaktir. Emege Saygi Gosterdiginiz Ve Anlayisiniz Icin Tesekkurler

RE: Drive Şutu 6 Farklı Oyuncuya Farklı Sahnelerle Ekleme - Crazy Striker - 11-02-2017

6. hissim doğuymuş bundan bişiler bulacağını biliyordum sanki Gülümseme
çok güzel oldu bu f3 40 dan daha etkili bir yöntem yakın görünmü olmayan oyunculara farklı şutlar yapabileceğiz çok güzel oldu...eline sağlık kardeşim

RE: Drive Şutu 6 Farklı Oyuncuya Farklı Sahnelerle Ekleme - Hiena - 11-02-2017

Eyvallah sağol.

Ben orada her biri için drive şutun yeri gösterdim ama siz farklı bir yer gösterip oraya her biri için çok farklı sahneler tasarlayabilirsiniz.

RE: Drive Şutu 6 Farklı Oyuncuya Farklı Sahnelerle Ekleme - Tsumax - 10-10-2019

bu konuyada bi bakalım..

RE: Drive Şutu 6 Farklı Oyuncuya Farklı Sahnelerle Ekleme - kiyuk - 21-02-2020

eline sağlık

RE: Drive Şutu 6 Farklı Oyuncuya Farklı Sahnelerle Ekleme - zzsasukezz - 14-04-2020

(11-02-2017, Saat: 18:52)Hiena Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Buddies Here I will share the information that you can add to the various shooting scenes with several shots from the Drive shot. Since I gave an example over 6 players, I said 6 players in the title, but we can actually add all the special players to each of them with individual shot scenes.  

Now, normally with the F3 40 method, we could add this shot to players with close-up views in a different way, but it was always the same for players like Toninho, Jettorio, and other players like them who were invisible. With the codes and information I will give, you will now be able to add this shot to each of these players differently.  

First of all, I gave the information I added to Tsubasa, Diaz, Misugi, Toninho and Jettorio in the document and I gave it for you to try a nes rum prepared in this way in the link. In the second rom, I added Schester to them.

There is a third rum in the link, as I was close to the invisible players, for example, I added this shot to Da Silva, Jettorio, Toninho, Maher, Robson and our Babington, each with different shot moments. You can open that rum in the hex editor and see what I did for these players.  

This drive shot was an example, after preparing the first offsets and codes for other shots and other special moves, I will share them all with you.

LINKS

[hide]

LINK1

LINK2

[/ hide]

Note: In order to understand the subject better, if you examine the related subject below, you can better understand the logic of these codes.

Codes to Determine Offset Locations of Players with the Same Point
thank you