Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Mağlup Duruma Düştüğümüzde İstediğimiz maçta Kaleci Leveli Artırma - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hex Kodları ve Offset Paylaşımları (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hex-kodlari-ve-offset-paylasimlari.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa 2 - Hex Kodları Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-2-hex-kodlari-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: Mağlup Duruma Düştüğümüzde İstediğimiz maçta Kaleci Leveli Artırma (/konu-maglup-duruma-dustugumuzde-istedigimiz-macta-kaleci-leveli-artirma.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5

Mağlup Duruma Düştüğümüzde İstediğimiz maçta Kaleci Leveli Artırma - bakgal - 05-02-2017

Evet arkadaşlar bu konuya animeden bir örnek vererek başlamak istiyorum.Animede Japonya -Almanya maçında Wakabayashi,  Schneider in ilk iki Fire şutunu yiyordu.Ama Schneider 3 üncü Fire şutu çektiğinde bir şekilde kurtarıyordu.Mesela bu özelliği tam birebir aynısı olmasada CT2 dede uygulayabiliriz.Başlıktanda anlaşıldığı gibi bu konuda takımımız mağlup duruma düştüğünde, istediğiniz maçta,istediğiniz kalecinin levelini  , istediğiniz şekilde artırabilirsiniz.Mesela Wakabayashi Almanya maçında leveli düşük olur. İlk gelen Fire şutu yer.Ondan sonra onun levelini öyle bir artırırsınız ki tüm Fire şutları tutar.
Bu özellği birden fazla kaleciyede uygulayabiliyoruz.Paylaştığım dökümanda Mağlup duruma düştüğümüzde Almanya maçında Wakabayashi nin leveli artıyor.Brezilya maçında ise  Mağlup duruma düştüğümüzde Wakashimazunun leveli artıyor.

Gerekli duyacağınız tüm kodlar ve bilgiler paylaştığım dökümanda mevcuttur.Orada ki bilgilerle Mağlup duruma düştüğümüzde istediğiniz maçta,istediğiniz kalecilerin levelini artırabilirsiniz.

Dikkat ! Linkleri Gormek Icin Yorum Yazmaniz Gerekmektedir. Gereksiz Spam Mesaj Atanlar Yasaklanacaktir. Emege Saygi Gosterdiginiz Ve Anlayisiniz Icin Tesekkurler

RE: Mağlup Duruma Düştüğümüzde İstediğimiz maçta Kaleci Leveli Artırma - Crazy Striker - 05-02-2017

Kaleci Kodlarından bunu rakip takımada uygulayabiliriz sanırım anlatırsan sevinrim
eline sağlık...

RE: Mağlup Duruma Düştüğümüzde İstediğimiz maçta Kaleci Leveli Artırma - Hiena - 05-02-2017

Şuan misafirlerimiz var ve arada telefondan giriyorum ama guzel bir konu olduğu çok belli. Yarın bilgisayardan deneyecegim mutlaka.

Şimdiden eline sağlık.;)

Cvp: RE: Mağlup Duruma Düştüğümüzde İstediğimiz maçta Kaleci Leveli Artırma - bakgal - 06-02-2017

(05-02-2017, Saat: 20:20)Crazy Striker Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kaleci Kodlarından bunu rakip takımada uygulayabiliriz sanırım anlatırsan sevinrim
eline sağlık...

Rakip takımda denedim ama olmadı.Sanırım biraz daha farklı kodlar girmek lazım.Bulursam onuda dokümana eklerim.Sadece bizim takımlarda işe yarıyor.

RE: Mağlup Duruma Düştüğümüzde İstediğimiz maçta Kaleci Leveli Artırma - Hiena - 06-02-2017

Tam düşündüğüm gibi bir özellikmiş. Çok teşekkür ederim, çok işime yarayacak.

Rakip kaleciler için bende denedim ama olmadı. Normalde olması lazım ama bu kodlar takımımıza aldığımız rakip oyuncuların değişken değerlerini sabitleyen kodlar gibi olduğu için o özellikte olduğu gibi sadece bizim oyuncular lehine oluyor. Belki farklı kodlar veya farklı bir ofsetle denenirse rakip kaleciler içinde bu geçerli olur.

Ha bu arada bakgal, aklıma geldi de farklı kodlar kullanarak aynı durumu oyuncular içinde yapabiliriz bence.

Cvp: RE: Mağlup Duruma Düştüğümüzde İstediğimiz maçta Kaleci Leveli Artırma - bakgal - 06-02-2017

(06-02-2017, Saat: 16:21)Hiena Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tam düşündüğüm gibi bir özellikmiş. Çok teşekkür ederim, çok işime yarayacak.

Rakip kaleciler için bende denedim ama olmadı. Normalde olması lazım ama bu kodlar takımımıza aldığımız rakip oyuncuların değişken değerlerini sabitleyen kodlar gibi olduğu için o özellikte olduğu gibi sadece bizim oyuncular lehine oluyor. Belki farklı kodlar veya farklı bir ofsetle denenirse rakip kaleciler içinde bu geçerli olur.

Ha bu arada bakgal, aklıma geldi de farklı kodlar kullanarak aynı durumu oyuncular içinde yapabiliriz bence.

O konuda aklımda .Şuan o konuyla ilgili uğraşıyorum.Bulduğum zaman paylaşırım.