Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa 2 France Hack by NBA01 - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hack Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Hack Çalışmalarınız (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-calismalariniz.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa 2 France Hack by NBA01 (/konu-captain-tsubasa-2-france-hack-by-nba01.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Cvp: RE: Captain Tsubasa 2 French Hack by NBA01 - NBA01 - 07-02-2017

(06-02-2017, Saat: 23:22)Hiena Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Son sahneyi ayrı olarak oraya koyamıyorsun çünkü ayrı bir kodu yok. Zaten o oyundaki sahneleri içeren bir bölüm ve yakın görünümler 26000 lerde iken o şut gidişatları ve özel hareketlerde 23000 li bölümlerin sonunda oluyor.

Belki farklı bir yerde farklı bir yöntemle o son sahneyi istediğimiz maç sonuna koyup oyunu öyle bitirebiliriz. ilerde bunu da buluruz umarım.

Cidden efsane olur bulursak yada lvl algoritmasını ayarlayabileceğimiz kodlara ulaşabilirsek.

RE: Captain Tsubasa 2 French Hack by NBA01 - Hiena - 07-02-2017

İlerleyen zamanlarda bununla ilgili farklı yerlerde araştırma yaparım.

RE: Captain Tsubasa 2 French Hack by NBA01 - Jun Misugi - 07-02-2017

indiriyorum yorumumu daha sonra eklerim
eline sağlık

RE: Captain Tsubasa 2 French Hack by NBA01 - Ramon Victorino - 07-02-2017

inşallah bir daha ki hackında uruguay olursa lütfen Ryoma Hino yu koyar mısın ?

şimdi'den teşekkür ederim

Cvp: Captain Tsubasa 2 French Hack by NBA01 - Bjergsen - 07-02-2017

Almanya karşı 1.maçım 5-3 2.maçım 4-3 bitti ikisinde maalesef kazanamadım. Dil Çıkarma

Ama Kaan en başta söylediği save olayını yaparak 3.maçı 4-2 kazandım kazanma sebebim Schneider bu sefer hiç kullanmadılar diyebilirim. Gülümseme

Bu oyun sayesinde Pierre ve Napoleon sempatim inanılmaz arttı bu güzel hack bize sunduğun için tekrar teşekkür ederim Kaan.

Brezilya maçına geçtikten sonra işlerin inanılmaz zor olacağını biliyordum ilk maçımda 5-2 gibi ağır bir yenilgi aldım. (Coimbra çok canımızı sıktı maçta Kızgın - Sinirli) 2.maçı kontrollü oynayarak zor da olsa 5-4 kazandım Napoleon ile Gertise karşı 1e1 Cannon Shoot ile gol attıktan sonra, bana bir öz güven geldi yoksa kazanamazdım büyük ihtimal. Dil Çıkarma

Oyun bittikten sonra hiç yenilmeden nereye kadar gidebileceğimi öğrenmek için baştan başladım, bir kere bitirmenin avantajları ile nerede ne yapacağımı bildiğim için Arjantin kadar geldim. Sonra Dias dur arkadaş nereye dedi ve 5-1 gibi bir skorla beni köyüme geri gönderdi. Güzel

RE: Captain Tsubasa 2 French Hack by NBA01 - NBA01 - 08-02-2017

Millet gelen yorumları baz alarak ufak değişiklikler yaptım. Sanırım daha değişiklik yapmama gerek yok. Değişiklikleri aynen yazıyorum.

- Uruguay'ın maç öncesi bilgi diyaloğu değiştirildi.
- Ferreri ile Marcel'in mevkileri değiştirildi.
- Ferreri ve Degaulle'ün tipleri değiştirildi. (Ferreri 05"Diaz" idi 00 "Tsubasa", Degaulle 08 "Tahamata" idi 05 "Diaz")
- Hernandez'in Tutma gücü 1 oran (5F idi 5E yaptım) düşürüldü.
- Victorino'nun top kontrolü esnasındaki davranış biçimini sürekli şut vurması yerine orijinaline (12 ile bir iki adımdan sonra şut çekiyordu 07 yaptım tekrardan. 07 ye örnek olarak: Carlos) çevirildi.
- Müllerin Yumruk gücü 3 oran (69 idi 66 yaptım) düşürüldü .
- Schneider'in takımı yenik duruma düştüğündeki Şut değerleri (Normal şutu 58 idi 5F, Yerden şutu 63 idi 68, Havadan şutu arttırıldı 5A idi 61 yaptım) yükseltildi. (Schneider Hyuga ile birlikte benim favori karakterimdir ve saygıyı hakediyor)
- Schneider'in takımı yenik duruma düştüğündeki top kontrol davranış biçimini orijinalinden sürekli şut vurma (1B idi 12 yaptım) olarak değiştirildi.
- Gertize'nin Tutma gücü 2 oran (65 idi 63 yaptım) düşürüldü.
- Coimbra'nın Şut değerleri (Normal şutu 5A idi 5F, Yerden şutu 64 idi 69, Havadan şutu arttırıldı 5B idi 63 yaptım) yükseltildi. (Coimbra Final Boss olsun o kadar)

08.02.2017
İndirme (Download): https://www.mediafire.com/?8wd81ot0d6s9jv0

NOT: daha fazla ekleme değiştirme yapmayı düşünmüyorum eğer hata,bug vb. şeyler bulursanız burdan yada P.M aracılığı ile bana bildirmenizi rica ediyorum. İyi oyunlar Gülümseme