Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa 2 France Hack by NBA01 - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hack Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Hack Çalışmalarınız (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-calismalariniz.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa 2 France Hack by NBA01 (/konu-captain-tsubasa-2-france-hack-by-nba01.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

RE: Captain Tsubasa 2 French Hack by NBA01 - Hiena - 06-02-2017

Evet oyunun orjinalinde de bu durum var. Bunun nedeni de gerçeğe uygun olarak yapılması ve birde uzatmalara giden ve hemen her oyuncunun bitmiş olan değerleri bu 2 uzatmayı çıkarmayacağı için bu şekilde yapılmış.

Orada birde oyuncular iyice dinlenmiş oluyor ve bu sayede enerjilerini toplamış oluyorlar ya buna vurgu yapılmış.

Yani bu durum oyununun orijinalinde var.

RE: Captain Tsubasa 2 French Hack by NBA01 - MompresaN - 06-02-2017

İtalya karşısında mağlup oldum. Hernandez in özeli muhteşem olmuş, tebrikler. Diğer maçları henüz oynamadığım için yorum yapamayacağım. Buraya kadar çok iyi Süper

Eşeştiri;
Kadroda bazı oyuncuların pozisyonları kısmen değişmiş Güzel Gerçek diziliş şu şekilde ;) Bunun dışında gayet iyi bir çalışma Yupi

Bossi Napoleon

Pierre
(LMF) Bravo Georges (RMF)
Marcel

Bergers Jean Rust Degaulle Michel Ferreri

Amoro
http://www.tsubasatr.net/konu-Takim-U-16-Fransa-Manga-Captain-Tsubasa.html

Cvp: Captain Tsubasa 2 French Hack by NBA01 - Bjergsen - 06-02-2017

Adeta maç gol düellosu ile bitti.

Başka Uruguay ile oynayan olmayıp, böyle bol gollü bittiği için kendimi tuhaf hissettim. Dil Çıkarma Uzatmalar 8-8 bitti Penaltılar 5-4 kazandım Uruguay maçına gelmiş arkadaşlarıma tavsiyem Victorino karşı sıkı önlem almanız yoksa Amoro bir mucize olmazsa maalesef kurtaramıyor. Ovvv

RE: Captain Tsubasa 2 French Hack by NBA01 - H.Kojiro - 06-02-2017

Oyunun orasina kadar gelmedim ama rakiple gol yarısına nasıl girebiliyorsun enerji sıkıntısi yokmu ???

Cvp: RE: Captain Tsubasa 2 French Hack by NBA01 - Bjergsen - 06-02-2017

(06-02-2017, Saat: 21:12)majolik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyunun orasina kadar gelmedim ama rakiple gol yarısına nasıl girebiliyorsun enerji sıkıntısi yokmu ???

SliderCannon hiç kullanmıyorum genellikle yanıltmaca ile boş kale ya da 1e1 olarak Cannon Shoot veya Pierre ile çalım atıyorum.

Cvp: Captain Tsubasa 2 French Hack by NBA01 - NBA01 - 06-02-2017

(06-02-2017, Saat: 12:37)bobito84 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: good job, dude Gülümseme

Ty dude Gülümseme i made with eng rom for u (other national ct fans) Gülümseme I'm always working global Gülümseme

(06-02-2017, Saat: 17:56)Hiena Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hollanda maçında zor bir şekilde 5-4 kazandım. 4-2 öne geçmiştim ve çok kolaymış her şut gol diyordum ama Isurasu' yu hiçbir şekilde durduramıyoruz ve her atağı golle sonuçlanıyor. Toplarını da kesemiyor ve top alamıyoruz. Yani bu maç iki taraf içinde bol gollü bir maç oluyor. İlk maçın genelde kolay olması gerekiyor ama burada bunun yerine gol düellosu şeklinde geçmesini sağlamışsın ki buda iyi ve farklı bir iş. Gülümseme

İtalya' ya karşıda 5-2 yenildim. Pierre' nin ilk Slider-Cannon şutunu rahat kurtardı, 2.yi de zorlanarak çıkardı. Napoleon' un aynı şutunu ise yedi. Birde Napoleon ile brebirde Cannon şut çektim ve 2. golü de öyle buldum. Hernandez o kurtarışla beraber çok iyi olmuş ama zaten normalde de iyi bir kaleciydi. Tsubasa' nın Drive Overhead şutu ile Hyuga' nın Neo Tiger şutunu da kolay kolay yemiyordu. Burada ise her ikisinde de Slider-Cannon olduğu için ve bu şekilde bu şutu birçok kez kullanacağımız için bu şekilde olması daha iyi olmuş. Zaten 6 maçlık bir oyunda da 2. takımda olsa böyle olması lazım.

Level atlama olayı dediğin gibiymiş. Bu level atlaması ile oyuncuların değerleri de 2 katına çıktı, o yüzden sonraki maçlar için rakiplerin doğru bir şekilde ayarlanması gerekiyordu.

Kalecimiz çok zayıf ama Pierre-Napoleon ikisili ile diğer oyuncular bu açığı kapatıyor. Pas ve çalım attığımda veya verkaç yaptığım zamanda diğer oyuncularla bile yüksek oranda başarılı olabiliyordum. Rakipler ataklarımızı rahat kesemiyorlardı.

Bu iki maçın analizi bu şekilde. Genel olarak bu 2 maçı iyi ve dengeli ayarlamışsın, sonraki maçlara dı daha sonra oynayıp bakacağım artık. Şuana kadar ki genel görüşüm dengeli sonuçlar ortaya koyduğun yönünde.

Üstad yorumun için saol bu oyun seninde sayılır emeğin büyük Gülümseme

Oyuncuların skillerini düşüre düşüre bi hal oldum sırf denge ve zorluk sağlayayım diye ama bu seferde ilk maçta çok güçsüz oluyorlardı bu yüzden ilk maç çok gollü geçiyor çünkü ribta ve isurasu u geçtim normal oyuncuların bile golunu bazen rahat yiyebiliyor.

Hernandez her zaman özel bir kaleci olarak zihnimde kaldığı için özel kurtarış ekleyeyim dedim ki zaten özel kurtarışını normal yumruğun seviyesinde ayarladım Açık Ağızlı Gülümseme O özel kurtarışın tek artısı topu tutması.

Aslında oyunu son 6 maç olarak değilde ilk 6 maçla kısıtlamayı istemiştim (ilk maçlarda lvl atlama daha dengeli olduğu için) ama oyunun bitiş animasyonu nu denk getiremedim ve şimdi aklıma geldi son sahnenin ucunu maç sonrası sahneye koyarsam oyun bitermi diye bir düşünce içerisindeyim. Eğerki olursa lvl atlama sorununuda çözmüş olurum. Şimdi deniyeceğim.

Diğer maçlar için yorumunu da bekliyorum Gülümseme

(06-02-2017, Saat: 20:35)Bjergsen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uruguay maçım uzatmalarda 5-5 devam ediyor böyle işlerden hiç anlamam ama yapanlara saygım sonsuzdur. Nedenini öğrenmek istiyorum 2.yarı sonunda Napoleon 154 enerji iken uzatmalara başlamadan önce enerjisine baktığım da ise bir anda 634 enerji görünüyordu bu kadar enerji artışı normal mi yoksa ben mi bu kadar üstünde durdum?

Son olarak Victorino vurduğu 5 Banana Shoot da gol olunca maalesef böyle bir sonuç oldu. Kızgın - Sinirli

Uruguay taktiği full topu da silva ile buluşturma üzerine olduğu ve benim asıl amacım Victorinoyu öne çıkarmak olduğu için Victorinoya Banana Shot ekleyip davranış kodunu 12 (1-2 adımdan sonra şut çekme Açık Ağızlı Gülümseme) yaptım ve sonradan fark ettimki bu biraz fazla olmuş Açık Ağızlı Gülümseme 07 (Carlos gibi çalım üzerine dayalı bir oyun stili öle zırt pırt şut çekmek yok Açık Ağızlı Gülümseme ) olarak bıraksam daha kolay bir maç olabilirdi Açık Ağızlı Gülümseme Bende mesela yayınladıktan sonra bi oyniyim dedim uruguaya kadar yenilmedim ama uruguayda ancak penaltılara kalabildim (onuda defans oyuncularıyla topu full çevirip zaman öldürüp pierre direkt top atıp kaleciyi çalımlayıp gol bulmakla yaptım yoksa penaltılara kalmadan yenilicektim Açık Ağızlı Gülümseme ) ama ordada şansım tutmadı yenildim :/

(06-02-2017, Saat: 20:45)MompresaN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İtalya karşısında mağlup oldum. Hernandez in özeli muhteşem olmuş, tebrikler. Diğer maçları henüz oynamadığım için yorum yapamayacağım. Buraya kadar çok iyi Süper

Eşeştiri;
Kadroda bazı oyuncuların pozisyonları kısmen değişmiş Güzel Gerçek diziliş şu şekilde ;) Bunun dışında gayet iyi bir çalışma Yupi

Bossi Napoleon

Pierre
(LMF) Bravo Georges (RMF)
Marcel

Bergers Jean Rust Degaulle Michel Ferreri

Amoro
http://www.tsubasatr.net/konu-Takim-U-16-Fransa-Manga-Captain-Tsubasa.html

Ben Takımı Tsubasa wiki ve şu resime ( http://i.hizliresim.com/GP8yr2.jpg ) bakarak yaptım (tiplerini vs.) ve Marcelin orta saha olduğunu biliyordum ama resimde de uzun boylu (Galvan, Jitou gibi) gözüktüğü için defansa daha fazla yakışacağını düşündüm ki sanırsam büyük ihtimal orta sahada kendisi Ön Libero idi.

Şimdi senin attığın resme baktımda çoğunu tip olarak tutturmuşum ama Ferreri nin tipi ve Georges in saç rengini tutturamamışım sanki. Manga her zaman orjinalliği temsil ettiği için mangayı bas alıcam (shin serisine bakiyim dedim Bossi yi gri saçlı yapmışlar dedim aga kaç kaç Açık Ağızlı Gülümseme ) Gülümseme Şimdi daha ayrıntılı bakıp tipleri düzeltirim Gülümseme