Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa 2 France Hack by NBA01 - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hack Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Hack Çalışmalarınız (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-calismalariniz.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa 2 France Hack by NBA01 (/konu-captain-tsubasa-2-france-hack-by-nba01.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

RE: Captain Tsubasa 2 French Hack by NBA01 - H.Kojiro - 05-02-2017

Merak ettim suan indirdim ama başlamadım başlayacağım en kisa zamanda akşam yemeği yiyecegimde bekliyorum o yüzden oynamadım Dil Çıkarma

RE: Captain Tsubasa 2 French Hack by NBA01 - Ramon Victorino - 05-02-2017

Valla ben Bossi'nin özel şutu var özel oyuncu diye hatırlıyorum ct 5 de öyleydi Açık Ağızlı Gülümseme ama bossi'de işe yarar yani onlada çok gol attım pierre nin çalımı yüksek diye çalım attım full kalecilere müller gertise hernandez gibi oyunculara Slider Cannon çektim Final Maçı zordu bir tek 7-6 mı ne yenmiştim

Cvp: Captain Tsubasa 2 French Hack by NBA01 - Bjergsen - 05-02-2017

Gayet güzel bir hack olmuş, Hollanda 5-4 yenmeyi başardım.

x2 SliderCannon
x2 Napoleon ile kaleciye çalım
x1 Cannon Shoot

Kardes seni üzmek istemem ama ben açıkçası oyununu beğenmedim ilk takımın kalecisi Slider cannonu utanmasa tutacak saçmalık bana kalırsa en iyi şutu bile tutuyorlar nası gol atabilirizki ama genede eline sağlık uğraşmışsın ve oyundaki sevmediğim renk animasyonlarını değiştirdim demişsin bi farklılık göremedim kusurabakma benim görüşlerim bunlar eline sağlık genede emeğe saygım var tabiki ama benim görüşüm bu

Cvp: Captain Tsubasa 2 French Hack by NBA01 - NBA01 - 05-02-2017

(05-02-2017, Saat: 20:05)Bjergsen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gayet güzel bir hack olmuş, Hollanda 5-4 yenmeyi başardım.

x2 SliderCannon
x2 Napoleon ile kaleciye çalım
x1 Cannon Shoot

Güzel yorumun için saol Gülümseme ilk seferde yendiysen çok güzel. Eğer 1 kere yenilip (özellikle 2. maçta çünkü 1 maç geriye düşüyorsun :( ) lvl atlayıp ilerleyince bu sefer bizim takım çok güçlü oluyor ve bu diğer maçlarada yansıyor ve zorluk seviyesi düşünce zevk alınmıyor maçtan. Olduğunca yenilmeden oynamaya bak. Her maç başı Save State ile save al eğer yenilirsen diğer maç lvl alıp oynamak yerine o Save den tekrar oynaki zor olursa daha zevk alırsın Baktın yenemiosun lvl alıp yen Açık Ağızlı Gülümseme

Bunu söylememin nedeni üstte de belirttim son maçalrda orj rom dada olan ikişer lvl atlama durumu cidden takımı fazla güçlü yapıyor. Birde yenilip lvl atlayınca baya güçlü oluyorlar.

Lvl Atlamalar şölye (Her maçı ilk karşılaşmamızda yenersek):

1 LvL > 3 LvL > 5 LvL > 6 LvL > 7 LvL > 8 LvL

yani 3. takıma kadar yenerek gelirsek 5 lvl olmuş oluyor (ikişer ikişer atlıyor) ve bu bazen bizim takımı fazla güçlü yapmış oluyor.

Eleştirileri umursamiyorsun sanırım :(