Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa 2 France Hack by NBA01 - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hack Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Hack Çalışmalarınız (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-calismalariniz.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa 2 France Hack by NBA01 (/konu-captain-tsubasa-2-france-hack-by-nba01.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Cvp: RE: Captain Tsubasa 2 France Hack by NBA01 - NBA01 - 09-03-2017

(09-03-2017, Saat: 18:12)misaki342 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hollanda maçında çıldırdım bende değil şans faktörünnü %100 de %1000 i (ciddiyim) hollandaydı 1 kez top patladı ard arda 3 kez direk oldu adamlar öyle bir maç çevirdiler ben çıldırdım sinir kriizi geçircektim 4-5 kez adamlar topa koşmadı top kaptırdım ben bunu çekecek ne yaptım :(

dediğim gibi Tsubasa skill değerleri + başarı/başarısızlık oranları üzerine şansa dayalı bir oyundur Açık Ağızlı Gülümseme Tekrar oyna Açık Ağızlı Gülümseme

Bu arada bu hackı son 6 maç yaptığım için 2 şer lvl atlıyorlardı ve zorluk seviyesinde bozulmalar oluyordu. Şuan Almanya hackı yapıorum ve ilk 6 maç üzerinden yaptım yani normal sao paulodakiler gibi 2 maçta bir herkes lvl alıyor, ekstra oynattırdığın efor sarfettirdiğin oyuncular her maç lvl alıyor. Bu sayede daha dengeli bir şekilde oldu oyun. Almanyayı bitireyim bu değişiklikleri fransa hackinede uygulayıp öyle yayınlayacağım. Gülümseme

RE: Captain Tsubasa 2 France Hack by NBA01 - Jun Misugi - 09-03-2017

bu hacke ara sahne ve yeni müzikler lazımGülümseme

Cvp: RE: Captain Tsubasa 2 France Hack by NBA01 - NBA01 - 10-03-2017

(09-03-2017, Saat: 19:00)Wild Striker Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu hacke ara sahne ve yeni müzikler lazımGülümseme

Müzik konusunda oyunda bulunan müzikleri kullandım (orjinalliği bozulmasın diye). Sahne konusuna gelirsek italya ve Uruguaya eklemeyi düşünüyordum zaten ama hızlıca bitireyim dedim oyunu uğraşamadım çok fazla Açık Ağızlı Gülümseme

Almanya hackını bitireyim bunada bir güncelleme yapacağım hemen.

Bu arada Bu hacka yada Almanya hackine öneride bulunursan sevinirim çünkü ne kadar fazla öneri o kadar iyi oyun demektir Gülümseme

RE: Captain Tsubasa 2 France Hack by NBA01 - kaptantusubasa - 21-05-2017

dostum france hack ini oynuyorum çok zor olmuş ya bide ct2 de bi sürü taktik bildiğim halde baya zorlandım ilk maçta 5 4 yenildim hadi onu deneme say Gülümseme ikncikez hollandayla oynuyorum bu sefer de uzatmalara kaldım abi defansta ripta çin seddi gibi topu ıslasa veriyolar ondanda top hiç alınmıyor herkesi çalımlıyor kaleciyide şutunu desen durduramıyor iyiki özel şutu yok adamın Açık Ağızlı Gülümseme neyse birazdan uzatmaları oynayacam bakalım alacammı zor ama belli olmaz belki islasdan top alırsaM Açık Ağızlı Gülümseme Açık Ağızlı Gülümseme

Cvp: RE: Captain Tsubasa 2 France Hack by NBA01 - NBA01 - 22-05-2017

(21-05-2017, Saat: 17:22)kaptantusubasa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dostum france hack ini oynuyorum çok zor olmuş ya bide ct2 de bi sürü taktik bildiğim halde baya zorlandım ilk maçta 5 4 yenildim hadi onu deneme say Gülümseme ikncikez hollandayla oynuyorum bu sefer de uzatmalara kaldım abi defansta ripta çin seddi gibi topu ıslasa veriyolar ondanda top hiç alınmıyor herkesi çalımlıyor kaleciyide şutunu desen durduramıyor iyiki özel şutu yok adamın Açık Ağızlı Gülümseme neyse birazdan uzatmaları oynayacam bakalım alacammı zor ama belli olmaz belki islasdan top alırsaM Açık Ağızlı Gülümseme Açık Ağızlı Gülümseme

Bu hackim skill değerleri açısından baya acemiliğime gelmişti. Çoğu kişi fazla zor olmadığını söylemişti bunun nedeni Pierre nin çalımının yüksek olmasıydı. Rakipteki değerlere yakın yapayım derken Rakiplerin Skill değerlerinin konulma şekliyle bizimkilerin farklı olduğunu unutmuştum. Bu yüzden Pierre önüne geleni çalımlıyordu. Yani sen aslında Hollandayı Pierre ile herkesi çalıma dizerek rahatça yenebilirsin. Napoleon yada Pierre ile kaleci dibine girip şutta çekebilirsin. Birde sanırsam sen Pierre ve Napleon nun Eyfel Kombisini kullanıp Ceza Sahasından Slider Canon Çekmiyorsun. Silder Canon ile 4 golün garanti olması lazım ya top patlamasssa ya da direk olmassa.

RE: Captain Tsubasa 2 France Hack by NBA01 - NBA01 - 11-06-2017

Millet oyunu geniş kapsamlı güncellemiş bulunuyorum. Almanya hackindeki çoğu şeyi ekledim. Hepsini tek tek açıklayamicam. Oynayın görün Gülümseme

İndirme Linki: http://www.mediafire.com/file/wbs1hzwd36sdaak