Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Wakabayashi mi Wakashimazu mu? (CT2) - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Oyun Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Oyun Tartışma & Anket Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-tartisma-anket-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: Wakabayashi mi Wakashimazu mu? (CT2) (/konu-wakabayashi-mi-wakashimazu-mu-ct2.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: Wakabayashi mi Wakashimazu mu? (CT2) - Crazy Striker - 28-01-2017

@Hiena
Arşivde Bakarım Neye Göre Testpit Ettiğimle İlgli Not Çıkarsa Şanslıyız Güzel

@hikaru Matsuyama
Teşekkür Ederim
Bir Önceki Test Vİdeosuyla Aynı Aynı Şifre Aynı Leveller
18 Level Sadece Wakabayashinin Skill Gücünü Girdim Yumruk 72 Elle 66
Videonun Başında Belirttim Wakabayashi 3 Şuttan 2'sini Çıkarıyorsa Morisaki 1 Çıkarıyor
Morisaki Sert Şutu Çıkaramadı Hiç 2 3 Defa Denedim Zaten Videoda Sert Fire Shot Morisaki SGGK+Good Elle Yok Çünkü SGGK+Good Yumruk İle Çıkaramadı Bende Gerek Duymadım Koymaya

Araştırayım Dediğim Gibi Notumda Özel Şutlarıdında Kodları Var + Kaç Katıyor Diye Yazmışım
Mesela + Neo Tiger Shot : 34 Cyclone: 88 Fire Shot: 21 Rolling Save: 27 Dark İllusion: 37 Sankakutobi: 32

Cvp: Wakabayashi mi Wakashimazu mu? (CT2) - Hikaru Matsuyama - 28-01-2017

Bir yanlışlık olmasın, çünkü Wakabayashi Level 18 ise Morisaki'nin 18'den çok çok yukarıda olması lazım ki Yumruk statı 72 olabilsin.

RE: Wakabayashi mi Wakashimazu mu? (CT2) - Crazy Striker - 28-01-2017

Yok Yanlışlık Yok Şöyle Hex Editörde İle Ayarlayıp Levelleri Ayrı Skilleri Ayrı Ayarlayabiliyoruz 3.nüde Aynı Level Aynı Skillde Test de Edebiliriz Farklıda Bize Kalmış Yani..
Yani Level Artırmadan skilleri ayarlayabiliyoruz

RE: Wakabayashi mi Wakashimazu mu? (CT2) - Jun Misugi - 22-03-2017

Güzel bir tartışma olmuş anladığım kadarıyla
Ben Wakashimazu diyorum.Zira kontrol ettiğimiz 3 takımda özel kurtarışa sahip tek kalecimiz Wakashimazu.Ve bu kurtarış hareketi yabana atılacak türden değil.
Wakabayashi'nin surato ile tutma olasılığı %75'tir.Zira surato yapsa dahi tutamadığı şutlar olduğunu bizzat gördüm.Videolarımı izleyenler de görmüşlerdir.Polonya ve Brezilya maçlarında bu durum başıma geldi.
Hatta bazı maçlarda Wakashimazu'nun enerjisi bitmesine rağmen çıkarmadım wakashimazu'nun yumruklayamadığı şutlarda direk olasılığı daha fazla gibi bunun nedeni farklı tarzda yumruk yapması olabilir.Fransa maçı Slidercannon üst üste 2 direk
Bu sebeplerden ve sevdiğimden ötürü Ken Wakashimazu Triangle jump hareketiyle candır

RE: Wakabayashi mi Wakashimazu mu? (CT2) - dehsetcocuk - 22-03-2017

Wakashimazu`nun farklı tarzda yumruk yapması direk olasını artırıyor mantığı bana biraz saçma,hayal gibi birşey geldi Böyle birşey varmıdır bilemem.Ama Ct2`de Wakabayashi`nin gerektiği kadar güçlü olmadığını görüyorum.CT2`ise wakashimazu önde sanırım Güzel

Cvp: Wakabayashi mi Wakashimazu mu? (CT2) - Hikaru Matsuyama - 22-03-2017

@Wild Striker
Başlığın dolu dolu geçmesi, özellikle Hiena ve Crazy Striker'ın değerleri katkıları sayesinde oldu.

Senin videoların hepsini izlediğim için Wakashimazu'nun Sankakutobi hareketinin etkinliğini bir de bir başkasından gözlemleme şansım oldu. Gerçi benim oyum Wakabayashi'yeydi ancak 5-2 (açık ara) Wakashimazu önde çıkmış ankette, ben halbuki tam tersi olur diye bekliyordum. Sanırım her zamanki gibi yine kaybeden taraftayım. Dil Çıkarma