Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Animeye Uygun Yaptığım Oyun Hakkında... - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hack Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Hack Tartışma & Anket Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-tartisma-anket-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: Animeye Uygun Yaptığım Oyun Hakkında... (/konu-animeye-uygun-yaptigim-oyun-hakkinda.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

RE: Animeye Uygun Yaptığım Oyun Hakkında... - Hiena - 23-04-2017

@NBA01

Kaan, dediğin gibi yaparsam eğer sadece İtalya, Arjantin, Fransa ve Almanya' dan oluşan 4 maçlık milli maç bölümü yapmış olurum. Buda PS2 deki gibi çok sıkıcı ve hayal kırıklığı olur. Animede bir maç bir hafta sürüyordu ve bu yüzden kısada olsa doyurucu bölümler izliyorduk. Bizim o 4 maçı bu şekilde uzatmamız mümkün olmadığı için normalde gösterilmeyen o maçları da dediğim gibi farklı bir platform olan oyunda uygulamamız gerekiyor. Gülümseme

@MompresaN

Mompresan, çok ilginç, sanki senaryoyu okumuş gibisin. Kararsız Aynen düşündüğün gibi olacak. Sürpriz olsun diye bundan bahsetmemiştim ama Misaki' nin yanında Napoleon' da olacak. İkisi Pierre karşı mücadele edecek. Takımın ismi bildiğin üzere Fransa B olacak. Fransa A milli takımı için seçimler yapılırken bu ikisi gelip onlara meydan okuyacaklar. Tam olarak A kadro seçilmediğinden takımda Pierre dışında özel oyuncu olmayacak. Bizde de Misaki ve Napoleon dışında özel oyuncu olmayacak. Diğer oyuncuların hepsi aynı olacak.

Animede Pierre tek başına topu alıp Pierre ile karşılaşıyor ve Napeolon sonradan gelip pas istiyor ve ikisinin işbirliği ile golü atıyorlardı. Bende bunu Misaki ile gelen oyuncular, onun meydan okumasından sonra sahaya girip ona katılacak şekilde bir meydan okuma maçı olarak tasarlayacağım.

RE: Animeye Uygun Yaptığım Oyun Hakkında... - MompresaN - 24-04-2017

Fikir olarak aynı paralelde olmamız gerçekten çok ilginç ;)

RE: Animeye Uygun Yaptığım Oyun Hakkında... - Hiena - 24-04-2017

Evet, beni baya şaşırttın. Gülümseme

Bu arada sorduğum o soru arada kaynadı da, Misaki' nin Fransa' dayken oynadığı takımlardan birinin ismi hiç geçmiş miydi seride?

RE: Animeye Uygun Yaptığım Oyun Hakkında... - MompresaN - 24-04-2017

Bildiğim kadarıyla o dönem oynamadı. WY de kaza gecirmeseydi Paris Saint-Germain onunla ciddi şekilde ilgileniyordu. Hatta bu sebeple onun yerine J.J. Ochado yu transfer ettiler.

RE: Animeye Uygun Yaptığım Oyun Hakkında... - Hiena - 24-04-2017

Bende öyle biliyorum. Oradan oraya sürüklendiği için önemli bir takımda uzun süreli oynamadı. Kendini geliştirmişti yinede ve bende ne çok iyi bir kulüp olsun nede kötü bir kulüp de değildir diye Rennes ismini takımına verdim. Zaten sadece bir meydan okuma maçı, isim çok önemli değil.

Cvp: RE: Animeye Uygun Yaptığım Oyun Hakkında... - NBA01 - 25-04-2017

(23-04-2017, Saat: 23:57)Hiena Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @NBA01

Kaan, dediğin gibi yaparsam eğer sadece İtalya, Arjantin, Fransa ve Almanya' dan oluşan 4 maçlık milli maç bölümü yapmış olurum. Buda PS2 deki gibi çok sıkıcı ve hayal kırıklığı olur. Animede bir maç bir hafta sürüyordu ve bu yüzden kısada olsa doyurucu bölümler izliyorduk. Bizim o 4 maçı bu şekilde uzatmamız mümkün olmadığı için normalde gösterilmeyen o maçları da dediğim gibi farklı bir platform olan oyunda uygulamamız gerekiyor. Gülümseme

@MompresaN

Mompresan, çok ilginç, sanki senaryoyu okumuş gibisin. Kararsız Aynen düşündüğün gibi olacak. Sürpriz olsun diye bundan bahsetmemiştim ama Misaki' nin yanında Napoleon' da olacak. İkisi Pierre karşı mücadele edecek. Takımın ismi bildiğin üzere Fransa B olacak. Fransa A milli takımı için seçimler yapılırken bu ikisi gelip onlara meydan okuyacaklar. Tam olarak A kadro seçilmediğinden takımda Pierre dışında özel oyuncu olmayacak. Bizde de Misaki ve Napoleon dışında özel oyuncu olmayacak. Diğer oyuncuların hepsi aynı olacak.

Animede Pierre tek başına topu alıp Pierre ile karşılaşıyor ve Napeolon sonradan gelip pas istiyor ve ikisinin işbirliği ile golü atıyorlardı. Bende bunu Misaki ile gelen oyuncular, onun meydan okumasından sonra sahaya girip ona katılacak şekilde bir meydan okuma maçı olarak tasarlayacağım.

Şuan tekrar düşündümde Napolyonlu Misakili bir maç güzel olur zevk katar.

Konuya geri gelirsek ben 4 maçtan itibaren yap tdmiyorum ki zaten ilk seriden shin serisine kadar yapmayacak mısın ? Doğal olarka 4 maçlık olmuyor Açık Ağızlı Gülümseme Misaki & Napolyon vs Fransa B güzel olur ama sırf oyunu uzatıcam diye fazladan takım ekleme diyorum ben. Tabiki bu benim düşüncem oyun senin sonuçta Gülümseme