Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Animeye Uygun Yaptığım Oyun Hakkında... - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hack Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Hack Tartışma & Anket Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-tartisma-anket-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: Animeye Uygun Yaptığım Oyun Hakkında... (/konu-animeye-uygun-yaptigim-oyun-hakkinda.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

RE: Animeye Uygun Yaptığım Oyun Hakkında... - Hiena - 22-04-2017

Wild striker güzel bir şekilde açıklamış. Aynen dediği gibi kapsamlı çalışmalar öyle kısa sürede hazırlanmıyor maalesef.

Bundan önceki 3 oyunumu da 1,5 aylık bir süre içerisinde hazırlamıştım ama bu çok daha uzun sürdü. Tabi o 3 oyunun yaptığım dönemde kod bilgimiz şimdiye göre % 40 falandı ve o kadar bilgiyle çok vakit almıyordu. Şimdi ise onlarca farklı özellik var ve hemen hepsinden bir şeyler aktarmak durumunda oluyoruz ve bunların her birini, en azından ben aktardıktan sonra tek tek kod ediyorum ki hatasız bir oyun olsun diye... Tüm bunlarda baya vakit alıyor ama sonuç olarak ortaya her açıdan oynanabilir, hatasız bir çalışma çıkacağını düşünüyorum. Biraz daha sabır, az kaldı sayılır. Anlayışınız için teşekkürler. Gülümseme

Cvp: RE: Animeye Uygun Yaptığım Oyun Hakkında... - AlphaT®.NET - 22-04-2017

(22-04-2017, Saat: 21:22)Hiena Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Wild striker güzel bir şekilde açıklamış. Aynen dediği gibi kapsamlı çalışmalar öyle kısa sürede hazırlanmıyor maalesef.

Bundan önceki 3 oyunumu da 1,5 aylık bir süre içerisinde hazırlamıştım ama bu çok daha uzun sürdü. Tabi o 3 oyunun yaptığım dönemde kod bilgimiz şimdiye göre % 40 falandı ve o kadar bilgiyle çok vakit almıyordu. Şimdi ise onlarca farklı özellik var ve hemen hepsinden bir şeyler aktarmak durumunda oluyoruz ve bunların her birini, en azından ben aktardıktan sonra tek tek kod ediyorum ki hatasız bir oyun olsun diye... Tüm bunlarda baya vakit alıyor ama sonuç olarak ortaya her açıdan oynanabilir, hatasız bir çalışma çıkacağını düşünüyorum. Biraz daha sabır, az kaldı sayılır. Anlayışınız için teşekkürler. Gülümseme

Merhaba Tolga abi, bu konuya ilk mesajım, takipteydim. Şimdi bile tek tek sayfaları gezip yorumları, önerileri ve çalışmanın geldiği noktaları tekrar okudum. Nihayetinde emeklerinle , var olan önerilerle ve güzel bir harmanlamayla birlikte başarılı bir çalışma bizleri bekliyor. Bende şahsen örneğin ;

Hyuga- Genzo mevzusunu,

[Resim: nRaYrR.jpg]

Taci'lerin hareketini ,

[Resim: p0avPq.jpg]
Shutetsu Trio'yu

[Resim: ld8BjB.jpg]

vb serideki gibi görmeyi, oynamayı arzuluyorum. İnsallahKararsız

RE: Animeye Uygun Yaptığım Oyun Hakkında... - Hiena - 23-04-2017

Sağol Batuhan. Elimden geldiğince her türlü özel sahneyi ve tekniği aktarmaya çalışıyorum. Hyuga ve Wakabayashi' nin kavga sahnelerini tüm o diyaloglarıyla beraber ekledim. Tabi öyle yüze yumruk durumlarını yapamam ama birbirlerine saldırmaları, yakın görünümde sinirlenme, sonra sırasıyla havada uçtukları sahneleri ekledim. Çok uzun bir sahne yaptım. Diğer oyuncuların yakın görünümleri de çıkacak ve onları ayırmaya çalışacaklar falan, bunları da ekledim.

Tachibana' ların Triangle şutu nerdeyse birebir oldu. Ayrıca her ikisi de direkten zıplayıp twin şut vuruyorlar ya, o şutlarını da ekledim.

Izawa, Taki ve Kisugi' nin Shutetsu trio paslaşmaları da baya iyi oldu. Uzunca bir paslaşma ağları var. Gülümseme

Bunun dışında bahsettiğim belli bir süre Misugi için depresyona giren Tsubasa, Feint tackle yapan Matsuyama, Fire şut vuracak gibi yapıp Non-Fire şut vuran Schneider, karşılıklı counter şut vuran Tsubasa ve Hyuga, Otomo quartet stratejisi ile Urabe, Kıshida, Nankayama ve Nishio' nun birebir aynı olan oyun teknikleri ve daha serideki onlarca teknik ve sahneyi oyuna aktardım.

Elimden geldiği kadar kısa sürede bitirip sizlere sunmaya çalışacağım.

RE: Animeye Uygun Yaptığım Oyun Hakkında... - Ramon Victorino - 23-04-2017

Açıkçası Tolga abi çok merak ettim bu hackı inşallah erken biter'de oynayabiliriz.

Wakabayashi-Hyuga atışmasını sabırsızlıkla bekliyorum tekrardan başarılar Üstad

RE: Animeye Uygun Yaptığım Oyun Hakkında... - Hiena - 23-04-2017

Eyvallah sağol. Elimden geldiğince hızlandırmaya çalışacağım.

RE: Animeye Uygun Yaptığım Oyun Hakkında... - Ramon Victorino - 23-04-2017

Tolga abi yanlış anlamamışsındır umarım. Çabuk bitirirsinden kastım okadar iyi yapıyorsun ki bazılarımız çok sabırsızlanabiliyor Ego olmasın ama çok sabırlı birisi olmama rağmen sabırsız biri oldum yaptıkların tabi senin farkın ve her şeyi ortaya koyuyor. Saygılar