Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Animeye Uygun Yaptığım Oyun Hakkında... - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hack Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Hack Tartışma & Anket Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-tartisma-anket-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: Animeye Uygun Yaptığım Oyun Hakkında... (/konu-animeye-uygun-yaptigim-oyun-hakkinda.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

RE: Animeye Uygun Yaptığım Oyun Hakkında... - MompresaN - 12-04-2017

Maalesef konu ile ilgili net bir bilgiye sahip değilim.

Oynayacağımız maçların fikstürünü konuda paylasmaniz mümkün mü?

RE: Animeye Uygun Yaptığım Oyun Hakkında... - Hiena - 14-04-2017

Ohsu olarak kalsın artık.

Sıralama aşağıdaki şekilde olacak.

1.Nishigaoka
2.Shutetsu
3.Fuji
4.Hamana
5.Shimada
6.Shimuzu
7.Meiwa
8.Ohsu
9.Hanawa
10.Naniwa
11.Musashi
12.Meiwa
13.Otomo
14.Azumachi
15.Hanawa
16.Hirado
17.Furano
18.Toho
19.Hamburg
20.W.Bremen
21.Japon milli takım oyuncularının kendi aralarındaki antreman maçı
22.Misaki - Fransa’ ya karşı
23.B.Münih
24.Malezya
25.Kanada
26.İspanya
27.Portekiz
28.İngiltere
29.Uruguay
30.İtalya
31.Arjantin
32.Fransa
33.Almanya

RE: Animeye Uygun Yaptığım Oyun Hakkında... - MompresaN - 14-04-2017

24.Malezya
25.Kanada
26.İspanya
27.Portekiz
28.İngiltere
29.Uruguay

Örneğin listenin bu ayağında ki maçları yine Japonya ile mi oynayacağız?

Ayrıca teşekkürler ;)

Evet öyle olacak. Hep derim ya oyun farklı bir platform diye, animedeki maçlara göre gidersek sadece 4 milli maçı oynamamız gerekecek. Japonya' nın normalde gösterilmeyen maçları var ya, işte bunları eleme maçları ve grup maçları olarak yansıtıp aktardım oyuna.

RE: Animeye Uygun Yaptığım Oyun Hakkında... - MompresaN - 14-04-2017

Aslında kahramanlarımız Japonya da Lise takımlarına, turnuvada da bazı kulüplerin paf takımlarına karşı hazırlık maçları yapmıştı. Gerçi o maçların çoğunda rakiplerimiz çok iyi olmayacaktı. Oyunun bu yönünü kabul edilebilir buldum.

Başarılar Süper

Bunları da düşündüm aslında. Mesela Toho' ya karşı bir hazırlık maçını ama sonra Hyuga' sız, Sawada' sız, Wakashimazu' suz bir Toho maçı çok sönük olacaktı ve üstelik 2, 3 maç önce karşılaştığımız bu rakibe karşı 2. bir maç oyuna bir katkı sağlamayacaktı, bu yüzden tüm Japon oyuncuların karşılıklı oynadıkları bir antreman maçı olarak bunu W.Bremen maçından sonra ayarladım. Misaki hariç olmak üzere Tsubasa, Wakabayashi ve Misugi' nin de katıldığı böyle bir karşılaşma ayarladım.

Seninde dediğin gibi etkisiz rakipler istemiyorum oyunda. Ben istiyorum ki oyunu bitirdikten sonrada hemen her maçı arada açıp oynayabilelim. Mesela oyunda sadece özel oyuncusu olmayan takım, 3.Fuji takımı oluyor ama onlara da çok özel bir takım sistemi yaparak zorlu ve etkili bir rakip haline getirdim. Gülümseme