Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Taktik - Bilgi Ekranında Her Maç için Farklı Müzik Çalma - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hex Kodları ve Offset Paylaşımları (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hex-kodlari-ve-offset-paylasimlari.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa 2 - Hex Kodları Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-2-hex-kodlari-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: Taktik - Bilgi Ekranında Her Maç için Farklı Müzik Çalma (/konu-taktik-bilgi-ekraninda-her-mac-icin-farkli-muzik-calma.html)

Sayfalar: 1 2

Taktik - Bilgi Ekranında Her Maç için Farklı Müzik Çalma - Hiena - 27-12-2016

Arkadaşlar biliyorsunuz maç öncesi kadro-taktik-bilgi ekranında Brezilya maçına kadar tek bir müzik çalar ve Brezilya maçında da farklı bir müzik... İşte şimdi size her maç öncesinde farklı farklı müzikler çalmanız için gereken bilgileri paylaşacağım.

Döküman içerisinde gerekli bilgiler mevcut. İşlem gayet basittir. Sadece yapacağınız o bölüme bir boş yerin ofsetini göstermek ve sonrasında hangi maçlar öncesinde farklı bir müzik çalmak istiyorsanız gerekli takım ve müzik kodlarını girmeniz yeterli olacaktır.

Bu fikri bana veren Wild Striker arkadaşımızdır. Son paylaştığım her maçta hava rengi değiştirme konusunda bu özellik içinde aynı mantığı kullanarak farklı müzikler belirleyebilir miyiz diye sormuştu ve bende hava rengi ve diğer birkaç konudaki benzer mantığı kullandım ve gerekli kodlara ulaşmış oldum.

Bu fikri bana verdiği ve beni buna yönlendirdiği için kendisine de buradan teşekkür ediyorum.

Download:  

Dikkat ! Linkleri Gormek Icin Yorum Yazmaniz Gerekmektedir. Gereksiz Spam Mesaj Atanlar Yasaklanacaktir. Emege Saygi Gosterdiginiz Ve Anlayisiniz Icin Tesekkurler

RE: Taktik - Bilgi Ekranında Her Maç için Farklı Müzik Çalma - Sinan1984 - 27-12-2016

İkinizn de eline sağlık

RE: Taktik - Bilgi Ekranında Her Maç için Farklı Müzik Çalma - Jun Misugi - 27-12-2016

Ben Teşekkür ederim bu güzel paylaşımda bulunduğun içinGülümseme
Mükemmel ya tam aradığım şeylerden biriydiGülümseme
Harikasın abi

RE: Taktik - Bilgi Ekranında Her Maç için Farklı Müzik Çalma - Hiena - 27-12-2016

Bununla beraber hemen her özelliğin aynı mantıkla çoğaltılabileceğini anlamış oldum. En güzeli de farklı programlarla eklenen o özellikleri bulmak için öyle bir oyun yapılmasını beklemek ve o oyunu kurcalamaya gerek olmaması...

Eskiden beri bunda olduğu gibi bu mantıkla doğru kodları bulduğumuzda o özelliği çoğaltabileceğimizi hep düşünür ve arada bazen denemeler yapardım ama hangi kodları kullanacağımı ve sonrasında orijinal yeri için tam olarak nereyi göstereceğimi bilemiyordum. Bununla beraber kodların mantığını daha iyi anlamış oldum. Bugünden sonra fırsat buldukça benzer A5 26 C9 gibi kod mantığına sahip olan özellikler için araştırma yapacağım. Özellikle de her bir rakip karşısında farklı bir müziğimizin olması ve 2. yarı oyuna giren oyuncuların sayısını arttırma gibi özellikler için bunu deneyeceğim.

RE: Taktik - Bilgi Ekranında Her Maç için Farklı Müzik Çalma - imparator_03 - 25-08-2020

mükemmel bir konu daha emeğinize sağlık

RE: Taktik - Bilgi Ekranında Her Maç için Farklı Müzik Çalma - Yasin2138 - 07-09-2020

güzel

süper