Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Oyun Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Oyun İpuçları ve Hileleri (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-ipuclari-ve-hileleri.html)
+--- Konu Başlığı: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] (/konu-ct2-super-striker-ara-sahnelerin-cevirileri.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55

Cvp: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - Hikaru Matsuyama - 04-05-2017

Evet artık aslında son dönemeçteyiz ve Cyclone gizemi çözülecek. Güzel
Drive ile Cyclone Farkı

[Resim: 24fgq4n.png] [Resim: 11jyn3t.png]

Hedefim artık Super Striker olmak ancak Cyclone’u nasıl vuracağım konusu problem.

Her halükarda gizemli bir şut, hiç kolay olmayacak.

Drive Shoot, topa güçlü bir yüksek rotasyon verilerek güzergahı değiştirilen bir şuttur.

[Resim: 2j17ur6.png] [Resim: 2iw4ql5.png]

Roberto’nun dediğine bakılırsa Cyclone, Drive Shoot’tan farklı olarak inişe geçtiği anda gücünü yitirmiyor gibi.

Kim bilir belki de Cyclone, tam vuruş esnasında Drive Shoot’a özel bir rotasyon verilerek ortaya çıkan bir şuttur.

[Resim: 245kkdv.png]

Cyclone’un sırrı...

Bu esrarengiz şutta ne tür bir gizem var acaba...

RE: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - MompresaN - 04-05-2017

Ah be...
Şu gördüklerim aynen mangada olmalıydı diye düşünüyorum. Cyclone cidden mangaya çok yakışırdı Süper

RE: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - Hiena - 04-05-2017

Bu videoları ilk izlediğimizde bunun Drive şut sahnesi olduğunu anlamıştık ama zaten ilk maçtan itibaren vurduğu şutu neden tekrar gösteriyorlar diye düşünüyordum ve orası bana hep anlamsız geliyordu. Cyclone sahnesi geldikten sonra ve o şuta sahip olduktan sonrada Cyclone ile bu sahnenin bağlantısını kuramıyordum hiç. Dil Çıkarma Şimdi her şey daha açık ve şeffaf oldu.

Yalnız ben Cyclone nin kaleye gidiş sahnesi ile Drive şut arasında hiç benzerlik göremiyorum. Kararsız

Cvp: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - Hikaru Matsuyama - 05-05-2017

Şu anda Tsubasa sesli düşünüyor. Dil Çıkarma Ve bu Cyclone (Sayklon) ile Drive arasındaki kıyaslaması ham, yani bu basit karşılaştırma Cyclone'un nihai hali değil.

Ama Cyclone ile Drive arasındaki önemli bir farkı böylece net bir şekilde öğrenmiş olduk; Cyclone bir defa daha fazla mesafe kat ediyor ve mantıken düşündüğümüzde bu durum daha çok enerji, CT2'deki deyimle Guts gerektirir. Ki zaten 400 / 200 = 2 yani Drive şuttan 2 kat daha fazla enerji götürüyor.

Öte yandan Cyclone inişe geçtiğinde Drive'dakinin aksine gücünden bir şey kaybetmiyor bunu da Tsubasa "acaba Drive vurur gibi vurarak ancak çok daha yüksek bir rotasyon vererek mi Cyclone ortaya çıkıyor ki?" diyerek düşüncesini bizle paylaşmış oluyor.
Bakalım ilerleyen sahnelerde ne şekilde Cyclone son halini alacak göreceğiz.

...

@MompresaN

Cyclone (CT2) = Raijuu, SkyWing Shoot (WY)
Ve sen zaten bunu biliyorsun. ^_^

RE: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - Hiena - 06-05-2017

Ama maçtaki o Cyclone nin, Drive şutla bezerliği var mı sizce? Hiç onun gibi yükselip de sonra aşağıya doğru inişe geçmiyor. Drive şutta tamamen farklı. İkisi arasında neden böyle bir bağlantı kurdular anlamadım. Gülümseme

Cvp: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - Hikaru Matsuyama - 08-05-2017

Hiena-san ara sahneler tamamlandıkça özellikle Cyclone efsanesi ile ilgili olan çevirileri toplu bir şekilde tekrar oku eminim göreceksin. Güzel Sadece spoiler olmasın diye şu kadarını söyleyim, Tsubasa ilk etapta aklından geçenleri bizle paylaşıyor yani Cyclone'un nihai hali değil. Neyse sıradaki ara sahneyi de vereyim, sanırım mes'ele biraz daha belirgin bir hal alacak. ^_^

Cyclone’un Sırrı Çözüldü mü…?

[Resim: 2e2f69f.png] [Resim: jif7h0.png]

Sadece rotasyonu değiştirmek Drive Shoot’u Cyclone’a döndürmeye yetmedi.

Ancak şu an itibariyle bundan daha fazla değişiklik yapmam mümkün değil.

Ne yapmalıyım acaba...

[Resim: 2a6nqcn.png] [Resim: a4wvph.png]

Jairo...

Gerçekten de harika bir oyuncuymuş,

kafa vuruşu olmadan 1000 gollük rekora ulaştığına göre.

Kendi zayıflığının üstesinden gelerek Cyclone’u başarmış Ace Striker.

[Resim: vypheu.png] [Resim: 2eycbno.png]

En azından Cyclone’u vuracak kadar bir ipucu bilebilseydim...

Bir dakika! Diyelim ki maç sırasında kafa vuruşlarında

zayıf olan Jairo’ya orta geldiğinde ne yapıyordu?

[Resim: 10wtyll.png] [Resim: 6693m9.png]

Dahası sadece uzak mesafeli şutlarla 1000 gol gibi

yüksek bir sayıya ulaşmak da mümkün değil.

Gol attığına göre ceza sahası içine girdiğinde kesinlikle şut vuruyor olmalı.

[Resim: 2nkorc7.png] [Resim: sv49pf.png]

Cyclone tıpkı kafa şutu gibi havada asılı kalan topa da vurulan bir şutsa

Jairo’nun zayıf noktası kalmamış demektir.

Eğer böyleyse şu anki durumda topa çok büyük

bir değişiklik sağlayacak nokta demek ki...

[Resim: rmpaug.png]

Yoksa! Cyclone’un sırrı orada mı!!