Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Oyun Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Oyun İpuçları ve Hileleri (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-ipuclari-ve-hileleri.html)
+--- Konu Başlığı: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] (/konu-ct2-super-striker-ara-sahnelerin-cevirileri.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55

Cvp: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - Hikaru Matsuyama - 25-04-2017

Hastaydım bu nedenle başlıkla ilgilenemedim...

@Hiena-san
Munemasa'nın kardeşi Youko'nun bu oyunun senaryosunda doğrudan etkisi var ve açıkçası tıpkı Ishizaki gibi Youko da renk katıyor bence. İlerleyen zamanlarda anlayacaksın. Güzel

Tsubasa ile ilgili söylediğine ise Fransa maçından sonra cevap vereceğim. Güzel

Misaki ile Pierre Karşı Karşıya!!

[Resim: 2zjg8xg.png] [Resim: zk20wo.png]

Misaki, 3 yıl önce söz verdiğim gibi sana meydan okuyorum.

Pierre, bu seninle benim ve de Japonya ile Fransa’nın mücadelesi olacak.

RE: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - Hiena - 26-04-2017

Geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin. Gülümseme

Evet dediğin gibi onun kardeşi olmasından dolayı böyle bir rolü vardır mutlaka. Açıklaman için beklemedeyim.

Bu diyaloglar animede de buna yakındı. Tabi maçın ilk bölümünden sonra Pierre' nin mücadelesi Tsubasa ve Hyuga ile de sıkça olmaya başladı. Doğal olarak olması gereken bu tabi. Sadece ikisinin karşılaşacağı bir maçta, ikisini birebir mücadelede çok daha fazla görebilirdik elbet. Yinede gerek seride ve gerekse de oyunda bu maç gayet keyifliydi.

Cvp: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - Hikaru Matsuyama - 29-04-2017

Super Striker

[Resim: 2cgzh9x.png] [Resim: 34ru6fs.png]

Vay be ne maçtı ama.
Eğer bu tempoda giderse bundan sonra
Bir sürü özel şut göreceğiz demektir.

Diyorsun Ishizaki-kun...
Dur biraz! Özel şutlar demişken...

[Resim: 5oc9e.png] [Resim: 2h7dwlk.png]

Ha

Hmm Super Striker ne demek
İşte şimdi anladım!

[Resim: 34ds8xl.png] [Resim: 2wez8ll.png]

Ha?

Ben ve Roberto’nun amacı bir yandan oyun kurarken
diğer taraftan gol atan bir MF yaratmaktı.

[Resim: 33lig7t.png] [Resim: fan67p.png]

Roberto’nun o mesajında bana yeni bir
teknik öğretecek olan gizli bir ipucu vardı.
Super Striker’dan kasıt efsanevi Yıldız Forvet Jairo’dan başkası değil.

[Resim: 30n7spw.png] [Resim: 2n6f4g7.png]

Ve de Jairo’dan bahsediyorsak bunun anlamı...
Cyclone!!

RE: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - Jun Misugi - 29-04-2017

Ishizaki olmasa Tsubasa çözemeyecekti yani ya da daha geç çözecektiGülümseme
Ben hep burda Tsu'nun dark versiyonu gelmiş de kapışacaklar zannederdimGülümsemeBir orada görünüyor bir bu taraftaGülümseme

Jairo'nun Cyclone şutu acaba hakkaten Tsu'nun vurduğu gibi mi?Gülümseme
Yoksa bizi keklediler mi?Gülümseme

Cvp: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - Hikaru Matsuyama - 29-04-2017

Aa evet aynı yanılgıya çocukken ben de kanmıştım, ne tesadüf. Anaa, bir Tsubasa daha var ya la, rakibimiz kendimiz sanırım!!!??? demiştim. Dil Çıkarma

Yanlış bilmiyorsam Tsubasa'nın vurduğu Cyclone ile Jairo'nun vurduğu Cyclone tıpatıp aynı değil ve bu konu da ilerleyen sahnelerde açıklanıyor. Ancak daha kesin bilgiyi çevirileri tamamladığım zaman hep birlikte göreceğiz. Güzel

...

Ha bu arada Ishizaki sayesinde çözmüş filan değil de nasıl desem hani birisiyle konuşurken karşımızdaki bir şey der de biz de: "... demişken bak aklıma geldi." filan deriz ya biraz onun gibi bir durum buradaki. Güzel Yalnız Ishizaki bildiğin ara sahneleri domine etmiş, adam her yerde. Dil Çıkarma

RE: CT2 Super Striker [Ara sahnelerin çevirileri] - Hiena - 29-04-2017

'Bir sürü özel şut göreceğiz demektir.'

Bu yukarıdaki ifadesini bir yerden bu şekilde hatırlıyorum; Birçok özel hareket gördük...

Nerede bu ifadeyi görüp duydum hatırlayamadım. Ishizaki' nin bu sözleri bana direk bunu hatırlattı.

Daha önce buradaki diyaloglarda ne anlatılmak isteniyor hiç anlamıyordum. Şimdi taşlar yerine oturdu. Teşekkürler Hikaru Matsuyama.Gülümseme

İyi bağlantı kurdu bu zeki çocuk. Güzel

Tsubasa, Cyclone denerken biliyorsunuz önce Jairo topu yukarı atıyor ve bir süre onun sahneleri gösteriliyor. Yani orada onun Cyclone şut sahnesine atıf var. Sonra Tsubasa biraz daha yerden drive şut gibi vur falan tarzı bişeyler söylüyor. Buda gösteriyor ki son vuruş öncesi sahneleri biraz daha birbirinden farklı. Benim tespitim bu yönde.