Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa 2 Oyunundan İlginç Bilgiler - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Oyun Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Oyun İpuçları ve Hileleri (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-ipuclari-ve-hileleri.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa 2 Oyunundan İlginç Bilgiler (/konu-captain-tsubasa-2-oyunundan-ilginc-bilgiler.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Cvp: Captain Tsubasa 2 Oyunundan İlginç Bilgiler - Hikaru Matsuyama - 03-12-2016

Eh o zaman karıştırmış olmama şaşmamalı. Yerimde kim olsa aynı şeyi düşünürdü. Güzel

İyi, güzel. Enteresan bir bilgi daha öğrenmiş oldum. Yalnız bu Belayev cidden çok değişik bir oyuncuymuş, günden güne ilgimi çekmeye başladı. ^_^

RE: Captain Tsubasa 2 Oyunundan İlginç Bilgiler - Hiena - 03-12-2016

Evet bu takım Rashin gibi iyi bir kaleciye sahip olmasına rağmen Belayev de çok iyi tekniklerle donatılmış. Şut gücü, çalım gücü falan baya iyi.

Cvp: Captain Tsubasa 2 Oyunundan İlginç Bilgiler - Hikaru Matsuyama - 04-12-2016

18) Gertis cidden çok uçuk bir kaleci. Bunu makul kabul edebiliyor olmamın tek nedeni Serie-A Inter Milan'ın Profesyonel Kalecisi olarak lanse edilmesi. Güzel

Bugün, Tsubasa epey de güçlü olmasına rağmen (Shoot 53 gibi bir şey) Cyclone'u Dark Illusion sonrasında şak diye elle tuttu. Çok hatırlamıyorum böylesi başarılı bir şekilde kurtardığını... Çok kurtarmıştır ancak bunların hatırladığım kadarıyla neredeyse tamamı zorlanarak Yumrukla uzaklaştıraraktı.

20) Buradaki cümlelerinde hata mı var yoksa sabah uyku mahmurluğundan ben mi okuduğumu anlamıyorum. Dil Çıkarma Misugi'nin saç rengi Kırmızı yerine Mavi demişsin de...? Kararsız

Bu arada koyduğun screenshot'ı uzun zamandır görmedim ama neden olduğunu çok iyi biliyorum, maçta eğer Misugi'nin Guts'ı yani Eenerjisi belli bir sayının atına düşerse Misugi sahneye çıktığında bu şekilde oluyor yani aslında beni çıkar diye bir uyarı bu. Güzel

Leveller eşitlenip de tüm Japonya takımına bakacak olursak Misugi'nin açık ara herkesten çok daha iyi statlara sahip olduğunu görüyoruz.
Level eşitsizliği olmasaymış en azından Statlar söz konusu olduğunda Super Striker'da ne Tsubasa ne Hyuuga hiçbiri Misugi'nin yanına dahi yaklaşamaz.

RE: Captain Tsubasa 2 Oyunundan İlginç Bilgiler - Hiena - 04-12-2016

Gertize, mangada Milan kalecisi mi?

En iyi şut olan Cyclone karşısında en başarılı kaleci hep olmuştur. Benimde kaç tane Cyclone şutumu kurtardı böyle.

Saç rengi kırmızı veya mavi demedim...

''Misugi' nin tuhaf saç rengini hepimiz biliyoruz...'' derken tuhaf olan pembe saç renginden bahsetmiştim. Gülümseme

''Bunun dışında, renginin kırmızı yerine mavi olması da milli takım forma renginin kırmızı olmasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum.''

Bunu söylerken de kalp sıkıntısı olduğu zaman animede de olduğu gibi tüm vücudu ve her taraf kırmızı oluyor ya ona ithafen neden bunu kırmızı yerine mavi yapmışlar ondan bahsetmiştim.

O resimde verdiğim gibi kalp sıkıntısı olduğu zaman tamamen mavi yerine tamamen kırmızı olması gerekirdi ama bunun nedeni de forma rengin kırmızı olmasından kaynaklı diye burada o halini mavi yapmışlar, bunlardan bahsetmiştim. Gülümseme

Cvp: Captain Tsubasa 2 Oyunundan İlginç Bilgiler - Hikaru Matsuyama - 04-12-2016

Hayır manga değil bu oyunda ilk tanıtılırken (Vasco da Gama sonrası taraftarların konuşma anında) İnter Milan'ın (yani bizim deyimimizle İnter'in) Pro GK'si olarak tanıtılıyor.

Belli ki bu cümle de çevrilmemiş ama bence İnter'in as oyuncusunun Brezilya kalecisi olacağını bilmek önemli bir detay.

...

Bir ilave de ben yapayım listeye: Misaki ve Tsubasa ile rakip kale dibinden Golden Combi yapacak olursanız Tsubasa veya Misaki'yi (artık verkacı hangisi yaptıysa) bizim kalede görüyoruz. Dil Çıkarma Bug denilen olay yani.

RE: Captain Tsubasa 2 Oyunundan İlginç Bilgiler - Hiena - 04-12-2016

Bunu ilk defa senden duydum ve açıp baktığım zaman o diyaloglarda Gertize için ''İtalya kalecisinden bile daha iyi'' deyimi kullanılıyor. Sanırım buda yine yanlış çeviriden kaynaklı.

İlginç bir bilgi öğrenmiş oldum... Bununla beraber senin ara sahnelere de el atman zorunlu bir gereklilik oldu. Gülümseme

Onu biliyorum, hatta atari döneminde bunu yapmış ve baya şaşırmıştım. Ama sanırım bu sadece golden combide değil, Tachibana kardeşlerin özel kombinasyonunda da ve diğerlerinde de oluyordu.