Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa 2 Oyunundan İlginç Bilgiler - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Oyun Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Oyun İpuçları ve Hileleri (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-ipuclari-ve-hileleri.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa 2 Oyunundan İlginç Bilgiler (/konu-captain-tsubasa-2-oyunundan-ilginc-bilgiler.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Cvp: Captain Tsubasa 2 Oyunundan İlginç Bilgiler - Hikaru Matsuyama - 26-01-2017

Bunu bilmiyordum, haliyle bilmeme de imkan yokmuş. Dil Çıkarma

Mantıklı olan bu aslında, biz Japonya'yı kontrol ederken ise mantıksız olanı yaşıyoruz. Hatta rakibi Masao ve Kazuo ile birlikte yakalayıp ikisi arka arkaya Skylab yaptığında her seferinde ister istemez garipsiyorum. Güzel

Stat değerleri düşük olduğundan çok göze çarpmıyor olabilirler ancak Tachibana Kardeşler özellikle Jitou'nun varlığıyla beraber kusursuz bir kimliğe bürünüyorlar. DF-MF-FW, gerçek anlamda her mevkide oynayabilen muhteşem oyuncular.

RE: Captain Tsubasa 2 Oyunundan İlginç Bilgiler - Hiena - 26-01-2017

Bizde her ikisinde de olması zorunlu olduğu için ikisine de verilmiş olabilir. Birde bizde ikisi 6 ve 7 numara ile birbirine baya uzak noktada oynadıkları için bunda sakınca görülmemiş olabilir. Çok nadir ikisi yan yana geliyor. Tabi biz her ikisinin yerlerini değiştirmediğimiz sürece.

Değerleri düşükte olsa genede skylap özellikli teknikleri çok etkili. Birçok önemli oyuncudan bu teknikleriyle top kapmışımdır.

Cvp: RE: Captain Tsubasa 2 Oyunundan İlginç Bilgiler - Hikaru Matsuyama - 26-01-2017

(26-01-2017, Saat: 16:13)Hiena Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok nadir ikisi yan yana geliyor. Tabi biz her ikisinin yerlerini değiştirmediğimiz sürece.

Eğer Play Type kısmında Offensive seçerseniz pozisyonlarını değiştirmeseniz bile Tachibana Kardeşler'i yan yana daha sık görebiliyorsunuz. Güzel

Cvp: Captain Tsubasa 2 Oyunundan İlginç Bilgiler - Hikaru Matsuyama - 05-02-2017

İlk maç olan Fluminense'de top istisnasız hep bizden başlar, bunu zaten birçoğumuz biliyordur diye düşünüyorum.

Peki Fluminense'ye yenilirsek sonraki maçta durum nasıl olur? Ya da daha makul olanı söyleyeyim Corinthians'a kaybedip de tekrar Fluminense ile oynayacağımız zaman bu defa top kimden başlar?

Benim gibi merak edip de deneyen oldu mu acaba. Dil Çıkarma

RE: Captain Tsubasa 2 Oyunundan İlginç Bilgiler - Hiena - 05-02-2017

Ben yenilgi durumunda takım atlama kodlarını bulmak için bunu birkaç kez denemiştim ama kimden başlayacağı kısmına dikkat etmemiştim. Ne oluyor bu durumda top rakipten başlıyor. Öyleyse bu ilginc bir bilgi.

Bunu tesadüfen mi keşfettin?

Cvp: Captain Tsubasa 2 Oyunundan İlginç Bilgiler - Hikaru Matsuyama - 05-02-2017

Fluminense maçı ilk topun bizden başlaması açısından özel bir karşılaşma. Bu durumu düşünürken acaba dedim yenilip tekrar karşılaşacağımız zaman da mı top bizden başlıyor yoksa değişiyor mu. Tam emin olmak için fazlasıyla deneme yaptım ve her seferinde Fluminense'ye karşı oynadığımızda ilk top bizden başlıyor. Güzel

İlginç Bilgiler başlığında paylaşılmaya değer bir bilgi olarak gördüğüm için de yazasım geldi. ^_^