Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
tek maçlık hack bitti - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hack Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Hack Çalışmalarınız (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-calismalariniz.html)
+--- Konu Başlığı: tek maçlık hack bitti (/konu-tek-maclik-hack-bitti.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: tek maçlık hack - Jun Misugi - 09-04-2017

Hayırlısı kardeşim
Onur E.. orayı çok merak ettim acaba ne ola ki?
Emre'nin(Crazy Striker) de bir hack projesi var sabah paylaştı videosunu
Ben de Kpss başvurusunu kaçırdım oyalanacak bir şeyler arıyorum
Heart Of Santana'yı güncelleyip 33 maçlık bir hack haline getirebilirim.
Böylelikle ortamımız da tekrardan canlanır.
Bonus olarak da Tolga abinin Shin projesi var.
Hadi bakalım

Cvp: RE: tek maçlık hack - Oozora Tsubasa - 09-04-2017

(09-04-2017, Saat: 17:04)Wild Striker Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlısı kardeşim
Onur E.. orayı çok merak ettim acaba ne ola ki?
Emre'nin(Crazy Striker) de bir hack projesi var sabah paylaştı videosunu
Ben de Kpss başvurusunu kaçırdım oyalanacak bir şeyler arıyorum
Heart Of Santana'yı güncelleyip 33 maçlık bir hack haline getirebilirim.
Böylelikle ortamımız da tekrardan canlanır.
Bonus olarak da Tolga abinin Shin projesi var.
Hadi bakalım

onur e. olayı tsubasanın onur e. nin şutuna karşılık yapmş olduğu bir şut..
hayrlısı olsun senin içinde oyunlarıda beklyruz özellikle tolga abinin oyununu merakla beklyrm..Gülümseme

RE: tek maçlık hack - Crazy Striker - 09-04-2017

Bünyamin Benim Oyunumu Beklemiyorsun Galiba Dermişim Güzel Görsel Açıdan Çok Güzel Bir Çalışma Kalp Krizi Geçirdiğim Hasta Olduğum Zamana Denk Geldi Galiba Ben Yokum Yetişemedim Ama Olsun Gülümseme Bende Çalışmanı Merakla Bekliyorum.

(09-04-2017, Saat: 17:21)Crazy Striker Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bünyamin Benim Oyunumu Beklemiyorsun Galiba Dermişim Güzel Görsel Açıdan Çok Güzel Bir Çalışma Kalp Krizi Geçirdiğim Hasta Olduğum Zamana Denk Geldi Galiba Ben Yokum Yetişemedim Ama Olsun Gülümseme Bende Çalışmanı Merakla Bekliyorum.

saolasın kardeşim..
sağlığımız yerinde olsunda daha çok şeyler yaparız kardeşim..;)

RE: tek maçlık hack - Hiena - 09-04-2017

O kırmızı çizgiler ne oluyor, şimşek mi çakıyor orada? Gülümseme

Yakın görünümü ters çevirdiğin için devamındaki tüm sahneler ters dönmüş sanırım? yakın görünüm dışında hepsi iyi olmuş. Bunu hangi yolla yaptın bilmiyorum ama benim bildiğim vücudu da kafayla beraber ters dönüyordu.

(09-04-2017, Saat: 21:13)Hiena Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O kırmızı çizgiler ne oluyor, şimşek mi çakıyor orada? Gülümseme

Yakın görünümü ters çevirdiğin için devamındaki tüm sahneler ters dönmüş sanırım? yakın görünüm dışında hepsi iyi olmuş. Bunu hangi yolla yaptın bilmiyorum ama benim bildiğim vücudu da kafayla beraber ters dönüyordu.

Şimşek tarzı bisey iste abi elimden geldgnce bsyler ypmya calstm..
Yok abi yakn görnm disndada ters yapablrdm harkti bnm bildgmde yakn grnumn tersi bukdr olyo