Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
CT-2'de Japonya Ulusal Kupasını hangi takımla oynamak isterdiniz? - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hack Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Hack Tartışma & Anket Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-tartisma-anket-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: CT-2'de Japonya Ulusal Kupasını hangi takımla oynamak isterdiniz? (/konu-ct-2-de-japonya-ulusal-kupasini-hangi-takimla-oynamak-isterdiniz.html)

Sayfalar: 1 2 3

CT-2'de Japonya Ulusal Kupasını hangi takımla oynamak isterdiniz? - Jun Misugi - 20-09-2016

Merhaba Arkadaşlar
Malumunuzdur CT-2'de Japonya Ulusal Kupasını Nankatsu takımı ile oynuyoruz.Ama bir seçim hakkımız olsa hangi takımı seçerdik?
Önemli Not:Takım sıralamasını ve Misugi'nin tek yarı yoksa maç boyunca mı oynamasını istediğinizi de yazarsanız güzel olur
Jito ve Sano'ya sahip Kunumi mi?
[Resim: 6mDPW3.png][Resim: WbXk3N.png]

Tachibana'lı ikizlerin sırtladığı Akita mı?
[Resim: E3O8Z9.png][Resim: jBq3oG.png]

Defansif ağırlığı olan ve Nakanishi ve Souda'nın birlikte oynadığı Tatsunami mi?
[Resim: 3AOLb4.png][Resim: WbXkML.png]

Yoksa Ichinose,Sanada ve Honma eksikleriyle ve Jun Misugi'nin tek yarıda yapabildiklerini görüp dehşete kapıldığımız Musahsi mi?
[Resim: 2jO1Mq.png]

Takım Oyunuyla ünlü olan Matsuyama'nın kaptanlığındaki Furano mu?
[Resim: J3V27J.png]

Ve Final maçında Kazanmak için bol şansa ihtiyacımız olan
Kalede Ken W.
Orta sahada Sawada ve Sorimachi
Forvette ise belkide oyunun en baba forveti olan Kaplan Hyuga'lı Toho mu??
[Resim: A3OJ5z.png][Resim: 0y0DmR.png][Resim: 40plbp.png][Resim: J3V2nW.png]

Cvp: CT-2'de Japonya Ulusal Kupasını hangi takımla oynamak isterdiniz? - Hikaru Matsuyama - 20-09-2016

Oyunda bu 2'nci tura başlarken takım seçme seçeneği sunulmuş olsaydı -elbette- Furano'yu seçerdim ama tam kapasite olacak şekilde kullanabilmeyi isterdim takımı, yani Nadare Kougeki olmadan kullanacaksam hiç seçmem daha iyi, Furano'yu Furano yapan "takım oyunudur" bunun da olmazsa olmaz taktiği Nadaredir. ;)

Matsuyama'yı volante olarak konumlandırıp güçlü savunma yönüyle defans yapıp, topu kapınca Nadare ile ilerde çoğalıp, Eagle Shot ile de işi bitirmek çok keyifli olurdu. Düşüncesi bile heyecan verici. Güzel

Neyse, uzatmayayım, oyum kesinlikle Furano'ya.

Not: Oda'yı da forvette görmek ayrıca güzel olurdu. ^_^

RE: CT-2'de Japonya Ulusal Kupasını hangi takımla oynamak isterdiniz? - Owari da - 20-09-2016

Ben Tatsunami'yi seçerdim Gülümseme

Neden diyecek olursanız:

İlk olarak kalecimiz güçlü Gülümseme Souda'da da Kamisori Tackle var. Defans konusunda pek sıkıntı yaşamazdım.

Hücum için de Souda'nın Kamisori Pass'ını kullanabilirim. Geri kalan iş de forvetteki oyuncuların. Gülümseme

Tatsunami.

Cvp: CT-2'de Japonya Ulusal Kupasını hangi takımla oynamak isterdiniz? - Jun Misugi - 20-09-2016

(20-09-2016, Saat: 20:29)Hikaru Matsuyama Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyunda bu 2'nci tura başlarken takım seçme seçeneği sunulmuş olsaydı -elbette- Furano'yu seçerdim ama tam kapasite olacak şekilde kullanabilmeyi isterdim takımı, yani Nadare Kougeki olmadan kullanacaksam hiç seçmem daha iyi, Furano'yu Furano yapan "takım oyunudur" bunun da olmazsa olmaz taktiği Nadaredir. ;)

Matsuyama'yı volante olarak konumlandırıp güçlü savunma yönüyle defans yapıp, topu kapınca Nadare ile ilerde çoğalıp, Eagle Shot ile de işi bitirmek çok keyifli olurdu. Düşüncesi bile heyecan verici. Güzel

Neyse, uzatmayayım, oyum kesinlikle Furano'ya.

Not: Oda'yı da forvette görmek ayrıca güzel olurdu. ^_^

Peki Ya Karşına gelecek takımlar sıralaması?

Cvp: CT-2'de Japonya Ulusal Kupasını hangi takımla oynamak isterdiniz? - Hikaru Matsuyama - 21-09-2016

1- Tatsunami
2- Kunimi
3- Akita
4- Musashi
5- Nankatsu
6- Touhou

Cvp: CT-2'de Japonya Ulusal Kupasını hangi takımla oynamak isterdiniz? - Jun Misugi - 21-09-2016

(21-09-2016, Saat: 12:49)Hikaru Matsuyama Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1- Tatsunami
2- Kunimi
3- Akita
4- Musashi
5- Nankatsu
6- Touhou

Bunu şunun için istedim eğer işler yolunda giderse Oyunun sadece belli başlı özelliklerini değiştirip hack olarak sitede paylaşacağım
Diğer konuda Santos önde büyük ihtimal İlk 6 takım Santos sonrasında bu ankette en çok oy alan takım 2. serideki 6 takımda mücadele edecek
sonrasında 4 hazırlık maçı ve Milli maçlarda da bir anket hazırlayıp 33 maçlık güzel bir hack oyunu planlıyorum