Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
En yetenekli karakter anketi - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Manga Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-manga-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Manga Tartışma & Anket Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-manga-tartisma-anket-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: En yetenekli karakter anketi (/konu-en-yetenekli-karakter-anketi.html)

Sayfalar: 1 2 3

En yetenekli karakter anketi - Syl10findor - 18-08-2016

Merhaba arkadaşlar. Aklıma esti. Sizce Tsubasa serilerinin en yetenekli karakteri hangisi? (Misugi'nin sakat olmadığını düşünelim)

RE: En yetenekli karakter anketi - G.Hernandez - 18-08-2016

Konuyu yanlış yere açmışsın ama eminim ki bir admin taşıyacaktır.Cevabıma gelecek olursak WY'de çoğu takım ve oyuncuları çok gelişmemiş gibi gösterilmişti.Juan Diaz ve Karl Heinz Schneider mesela.WY'de ezilen karakterlerdi bu ikisi.Ama şimdi Rising Sun'da Japonya vs Arjantin maçı oynanıyor ve Juan Diaz hiç beklenmedik bir şekilde gelişmiş ve mükemmel bir şekilde yeteneklerini konuşturuyor.Bu bana umut verdi diğer oyuncular içinde.Schneider eskisi gibi iyi olmaz diye düşünüyordum ama artık Schneider'in de Diaz gibi gelişmiş olacağına kesin gözle bakıyorum.Ee zaten gelişmiş Schneider herkesten daha iyi bir oyuncu olur otomatik olarak Süper

Cvp: RE: En yetenekli karakter anketi - Syl10findor - 18-08-2016

(18-08-2016, Saat: 10:02)G.Hernandez Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konuyu yanlış yere açmışsın ama eminim ki bir admin taşıyacaktır.Cevabıma gelecek olursak WY'de çoğu takım ve oyuncuları çok gelişmemiş gibi gösterilmişti.Juan Diaz ve Karl Heinz Schneider mesela.WY'de ezilen karakterlerdi bu ikisi.Ama şimdi Rising Sun'da Japonya vs Arjantin maçı oynanıyor ve Juan Diaz hiç beklenmedik bir şekilde gelişmiş ve mükemmel bir şekilde yeteneklerini konuşturuyor.Bu bana umut verdi diğer oyuncular içinde.Artık Schneider eskisi gibi iyi olmaz diye düşünüyordum ama artık Schneider'in de Diaz gibi gelişmiş olacağına kesin gözle bakıyorum.Ee zaten gelişmiş Schneider herkesten daha iyi bir oyuncu olur otomatik olarak Süper

Foruma yeni üye olduğum için konuyu nereye açacağım hakkında fazla bilgim yok. Bu arada düşüncene katılıyorum ;)

RE: En yetenekli karakter anketi - abdurahmanünal - 18-08-2016

Ben Tsubasa ile Natureza arasında kaldım.Natureza olmadığı için Tsubasayı seçtim.Bence Natureza ve Tsubasa bütün karakterlerden en iyileri çünkü kopyalama denen özellikleri var.

Cvp: RE: En yetenekli karakter anketi - Syl10findor - 18-08-2016

(18-08-2016, Saat: 14:19)abdurahmanünal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben Tsubasa ile Natureza arasında kaldım.Natureza olmadığı için Tsubasayı seçtim.Bence Natureza ve Tsubasa bütün karakterlerden en iyileri çünkü kopyalama denen özellikleri var.

Yanlız Natureza'nın da yetenekleri kopyalama özelliği var. Bu arada eklemeyi unutmuşum özür dilerim. Forumda yeni olduğum için Konuyu açtıktan sonra ankete şık ekleyebiliyor muyuz? Eğer ekleniyorsa Naturezayı katacağım

RE: En yetenekli karakter anketi - abdurahmanünal - 19-08-2016

Bende Natureza'nın kopyalama özelliği var diye yazdım.Bu arada ankete şık ekleniyor mu bi fikrim yok.