Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
cruyfford vs misaki - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Manga Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-manga-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Manga Tartışma & Anket Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-manga-tartisma-anket-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: cruyfford vs misaki (/konu-cruyfford-vs-misaki.html)

Sayfalar: 1 2

cruyfford vs misaki - julio salinas - 08-02-2016

cruyfford
[Resim: latest?cb=20130511042259]
misaki
[Resim: latest?cb=20111223144041]

cruyfford'u fizik ve bitiricilikte misaki'den daha üstün
çünkü world younth'ta bir şutta wakabayashi'nin elini kırmıştır.
wakabayashi alman milli takımındayken üzerine 3 gol birden atmıştır
cruyfford misakiden biraz daha iyi

RE: cruyfford vs misaki - ridyin - 08-02-2016

Saka mi bu Misaki ve Cruyfford hic gulesim yokdu tum mangalari okuduysan Misakinin nekadar iyi bir oyuncu oldugunu bilirsin ve suda varki Misaki serinin ana karakterlerinden biri yani deyismez biri Cruyfford
Wakabayashiye gol atabilirmi simdi hadi atsinda gorelim hic tereddut etmeden Misaki hemde Misaki Tsubasayla birlikte muhtesem bir yetenegi oluyor yani Cruyfford nekadar iyi olsada Misakinin yakinindan bile gecemez oyum Shin serisinde gol krali secilen World younth da senko raiju sut yapan SSS (Speed Slider Shoot yalnis hatirlamiyorsam sutun ismini Açık Ağızlı Gülümseme ) yapan Taro Misaki

^_^

RE: cruyfford vs misaki - mert1907 - 08-02-2016

Oyum tabi ki Brian Cruyfford'a. Rising Sun serisinde Cruyfford Wakabayashi'ye gol atabilmiştir. Teknik kapasitesi de güç kapasitesi de son mangada Misaki'den daha üstün durumda. O yüzden oyumu Brian'a verdim. Hatta Brian'ın teknik kapasitesi ve gücünün Tsubasa'ya oldukça yakın olduğunu da söyleyebilirim.

RE: cruyfford vs misaki - G.Hernandez - 09-02-2016

Bende Cruyfford diyorum.Anime Freak zaten açıklamış durumu.Ayrıca Rising Sun'un son bölümlerinde Hollanda vs Japonya maçı oluyor ve Cruyfford inanılmaz bir çalım ile Tsubasa'yı geçiyor hatta Wakabayashi'ye de çok rahat bir gol atıyor.

Cvp: RE: cruyfford vs misaki - julio salinas - 09-02-2016

(08-02-2016, Saat: 19:52)ridyin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saka mi bu Misaki ve Cruyfford hic gulesim yokdu tum mangalari okuduysan Misakinin nekadar iyi bir oyuncu oldugunu bilirsin ve suda varki Misaki serinin ana karakterlerinden biri yani deyismez biri Cruyfford
Wakabayashiye gol atabilirmi simdi hadi atsinda gorelim hic tereddut etmeden Misaki hemde Misaki Tsubasayla birlikte muhtesem bir yetenegi oluyor yani Cruyfford nekadar iyi olsada Misakinin yakinindan bile gecemez oyum Shin serisinde gol krali secilen World younth da senko raiju sut yapan SSS (Speed Slider Shoot yalnis hatirlamiyorsam sutun ismini Açık Ağızlı Gülümseme ) yapan Taro Misaki

^_^

misaki de iyi oyuncu ama cruyfford bir kademe önde misaki wakabayashi ye 3 gol atabilecek kadar bitiricimi

misaki wakabayashinin elini kıracak kadar güçlümü

ben bu sebepten dolayı cruyfford'a oy verdim

sana özel mangalardan holland younth'u okumanı
tavsiye ederim

RE: cruyfford vs misaki - MompresaN - 21-02-2016

Barcelona vs Jubilo Iwata maçını gördük Güzel Misaki o maçta Tsubasa kadar etkiliydi Kalp - Sevgi

Bana göre aralarında uçurum yok Güzel Kıl payı Hollandalı daha iyi Kararsız

Ama benim oyum Taro ya Dil Çıkarma