Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
CT 4 Statü Kodları yardım - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hack Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-bolumu.html)
+--- Forum: Hack, Kod, Offset Yardım/Destek Hattı (https://tsubasatr.net/forum-hack-kod-offset-yardim-destek-hatti.html)
+--- Konu Başlığı: CT 4 Statü Kodları yardım (/konu-ct-4-statu-kodlari-yardim.html)

Sayfalar: 1 2

CT 4 Statü Kodları yardım - Kutay78 - 11-02-2015

CT 4 hex kodlarını bir türlü bulamadım.Mesela Tsubasa nın statları temel alarak şut 23 Pas 2 Çalım 26 gibi güçleri yazıyor.Bunların hex diline karşılığını bulup arıyorum yok bulunmuyor.Onu da geçtim CT3 deki gibi bir sistem mi diye bakdım.Orda da mesela 75 şut gücü 90 küsürlük bir hex kodu ile oluşuyor.Karşılığı öyle.CT2 deki sistem de ise 00 yazsanız bir oyuncu statına 8 oluyor.Orda güçler 8 den başladığı için kodlarda ancak 09 felen gibi olunca 09 oluyor.Bazen bir stat kodu CT2 de 5 hex kodunda aynı.Mesela atıyorum.21 şut gücü 22 yapmak için hex kodunda 1 rakam üstünü seçsek yani 21 ise 22 yapsak gene 21 kalıyor.23 24 25 de yapsan öyle 26 yapınca 21lik değer hududunu geçiyor sıra 22 ye geliyor.22 şut gücü oluyor.5 er 5 er yada 8 er 8er artırıyor hex oyunda geçen bir stat gücünü.

Bu şekildede uğraştım karşılaştırdım olmadı CT4 statülerii bulamadım.Cheat Engine bile anlık olsun değişiklik yapayım dedim olmadı.Mesela 1 lvl Tsubasa ve cheat engine ile gidip şut gücünü arattım.2 lvl oldu şut gücü arttı.O aranan değer içinden artan şut gücünü aradım gene de bulamıyor.Yada bulsada birşekilde engelleniyor yani değişmiyor.CT 4 de 1 adamın bir statını bulsam oradan doğru tüm adamların şut gücünü bulabilirim.Bu konuda yardımcı olmanızı istiyeceğim.

RE: CT 4 Statü Kodları yardım - Jun Misugi - 02-10-2016

CT-3'de 3'er level atlıyorduk bir maçta ondan olabilir yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?

RE: CT 4 Statü Kodları yardım - Kutay78 - 17-10-2016

Rakip lvl kodları var mesela.Oradan başlayım.Kendi takımlarımızdan yapamazsak öyle yapayım.Örnek.
Rakip takım lvl kodu 5 no: 7E35E4XX diyor.Buna değer verelim. 7E35E4 xx de 5 lvl olsun yani bir rakam üstü 06 yapalım.
7E35E406 kodu.Bu kod ile hileden hex dizilimini nasıl bulacağız?O hex dizilimi yani statlar bulunabilir mi?

RE: CT 4 Statü Kodları yardım - Hiena - 17-10-2016

35 7E olarak aratırsan belki bir şeyler bulabilirsin.

Bu oyunu en son ilk zamanlarım olan 8 sene falan önce oynamıştım ve hemen bu oyuna dair hiçbir şey hatırlamıyorum. Ama sen dediğim şekilde bir arat ve değişiklik yap, bu oyunda da CT2 nes oyundaki dizilim mantığı geçerli ise istediğin şeye ulaşırsın.

Zira her farklı tabanlı oyunu hex editörde açtığımızda, program o özellikleri belli bir mantığa göre yerleştiriyor.

RE: CT 4 Statü Kodları yardım - Kutay78 - 17-10-2016

357E hexi içeren satır yok.İlginç

RE: CT 4 Statü Kodları yardım - Hiena - 17-10-2016

bu nes oyunlarına göre farklı olduğu için yok demek ki